مقامات مریلند انتقاد هوگان از آزمایش ویروس 500K را تجدید کرده اند


قانون گذاران مریلند پس از آنکه روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که اولین گروه دارای نقص است و هرگز استفاده نشده است ، انتقادات خود را نسبت به فرمان لاری هوگان ، فرماندار کره جنوبی ، برای نیم میلیون آزمایش COVID-19 تجدید کردند.

آناپولیس ، دکتر – پس از آنکه روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که اولین گروه دارای نقص است و هرگز استفاده نشده است ، نمایندگان مجلس مریلند روز جمعه انتقاد خود را از فرمان فرماندار لری هوگان برای 500000 آزمایش COVID-19 از کره جنوبی تجدید کردند. .

هوگان به آسوشیتدپرس گفت كه اولین دسته از آزمایشاتی كه با هیاهوی بزرگ از كره جنوبی خریده است باید جایگزین شود.

هوگان گفت: “ما تست ها را آوردیم.” “هنگامی که آنها برای اولین بار بازگشتند ، FDA در آخرین لحظه مجوز اضطراری را تغییر داد ، بنابراین ما مجبور شدیم درگیر شویم و به مجموعه دیگری از آزمایشات ، که سپس معرفی کردیم ، ارتقا دهیم. این تست ها مشکلی نداشتند “

مشخص نبود تغییر در سازمان غذا و دارو که هوگان به آن اشاره داشت ، به چه چیزی اشاره داشت. FDA بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

پست گزارش داد که هوگان حدود 9.5 میلیون دلار در بودجه دولت برای آزمایشات اولیه هزینه کرده است. روزنامه گزارش داد كه فرماندار جمهوريخواه سپس بي سر و صدا 2.5 ميليون دلار به يك شركت كره جنوبي براي 500000 آزمايش جايگزيني پرداخت كرد.

حتما بخوانید:
بیکر ، کومو ، توسط م Edwardسسه ادوارد ام کندی مورد تقدیر قرار می گیرد

قانون گذاران می گویند ، آنها پس از ماه ها س questionsال از دولت ، هنوز پاسخی را که بدنبال آن بودند ، ندارند.

سناتور کلارنس لام ، نماینده دموکرات هاوارد کانتی که دکتر جان هاپکینز است ، گفت: “من فکر می کنم ما در حال بررسی جلسات اضافی هستیم تا بفهمیم در اینجا چه اتفاقی افتاده است.”

هوگان در ابتدا اولین دستور برای کنفرانس مطبوعاتی گسترده ای درباره چمن محل اقامت فرماندار را در زمانی اعلام کرد که ایالت ها سعی در یافتن آزمایشات داشتند. همسر کره ای متولد هوگان ، یومی ، در مذاکره درمورد آزمایش ها کمک کرد.

با گذشت زمان ، بدون استفاده از آزمون ، قانون گذاران شروع به طرح س questionsال کردند.

قانون گذاران در مجمع عمومی تحت کنترل دموکرات ها بارها جزئیات بیشتری درباره این دستور را درخواست کرده اند. در جلسات عمومی با دولت ، قانون گذاران س questionال کردند که چرا نمی توانند به س questionsالات خود پاسخ دهند ، به ویژه اینکه چند آزمون استفاده شده است.

قانونگذاران روز جمعه گفتند که آنها احساس گمراهی توسط دولت کردند.

لام گفت: “آنها می دانستند كه در واقع باید پول بیشتری خرج كنند تا بتوانند مشكلات خود را با این آزمایشات اصلاح كنند و با این وجود فرصت زیادی برای اطلاع رسانی به مجمع عمومی و مردم به این اطلاعات نیز نرسیدند.” .

دل شین پندرگراس ، نماینده حزب دموکرات در هوارد ، رئیس کمیته بهداشت و عملیات دولت ، گفت که او معتقد است “دولت در این روند به ما دروغ می گوید”.

حتما بخوانید:
چرا پرستاران مهاجرت میکنند؟

پندرگراس روز جمعه گفت: “آیا احساس می کنم اکنون می توانم به هر آنچه دفتر فرمانداری می گوید اعتماد کنم؟ نه”.

هوگان روز جمعه به AP گفت که آزمایشات “سنگ بنای استراتژی آزمایش ما” است.

هوگان گفت: “آنها جان انسان ها را نجات دادند.”

فرماندار گفت که ایالت در حال استفاده از 400،000 آزمایش است.

هوگان گفت: “همه ما ماه آینده یا موارد دیگر از آنها استفاده خواهیم کرد.”

به طور جداگانه ، یک گزارش توسط بازرسان ایالتی و فدرال نشان داد که آزمایشگاه دانشگاه مریلند چندین مشکل در نحوه انجام آزمایشات از کره جنوبی دارد. گزارشی که توسط The Baltimore Sun از طریق درخواست سوابق عمومی دریافت شده است ، توسط مراکز خدمات Medicare & Medicaid ایالات متحده و سرویس کیفیت مراقبت های بهداشتی مریلند برای شکایت از خانه های سالمندان در مورد چندین نتیجه مثبت کاذب در ماه سپتامبر ارسال شده است.

اگرچه این گزارش آزمایشگاه یا آزمایشات را برای این نتایج سرزنش یا پاک نمی کند ، اما مواردی را نشان می دهد که آزمایشگاه ممکن است با رعایت نکردن دستورالعمل آزمایش برای خنک نگه داشتن نمونه ها و پیروی از تاریخ انقضا مواد ، نمونه هایی را به خطر بیندازد. آزمایش کردن.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma