[ad_1]

رهبران مذهبی در لس آنجلس امسال با پخش مستقیم آن در فیس بوک موفق شدند مراسم سالانه خود را به احترام مردگان برگزار کنند ، بدون اینکه کسی اجساد آنها را بگیرد

لس آنجلس – در طول زندگی آنها ، آنها به گونه ای از چشم بقیه ما دور شدند و هنگامی که مرگ بر آن هزار و 547 نفر از ساکنان شهرستان لس آنجلس آمد ، آنها برای جهانیان گمنام شدند.

رهبران مذهبی محلی و مقامات شهرستان لس آنجلس به جای اینکه بقایای آنها را به سادگی در یک قبر بدون علامت بگذارند ، پنجشنبه آنها را با موسیقی و دعا تکریم کردند – اما در مراسم بهبود نیافته امسال با روش دیگری.

در حالی که موسیقی مهمانی پخش می شد ، دعا خوانده می شد و بخور بر سر مزار آن مرحوم می سوخت ، فقط قسمت کوچکی از مردم ، همه با نقاب ، در یک قبرستان کوچک و تقریباً خالی در لس آنجلس حضور یافتند.

به جای دعوت از عموم ، مانند سال های گذشته ، مقامات این مراسم 30 دقیقه ای را به طور زنده در فیس بوک پخش کردند تا از مردم در هنگام شیوع ویروس کرونا محافظت کنند.

پدر کریس پونت در پایان مراسم گفت: “یادبود ما امسال بسیار متفاوت است.” اما مدیر بخش مراقبت معنوی در مرکز پزشکی شهرستان لس آنجلس روشن کرد که از نظر وی اهمیت کمتری ندارد.

وی پیش از افتتاح مراسم نماز گفت: “حدود دو روز پیش توسط مردی به دنبال یکی از عزیزانم به دفتر من تماس گرفتم و این بسیار مشخص بود که آنها آخرین بار چند سال پیش مرد را دیدند.”

وی ادامه داد: “این به من یادآوری کرد که چرا ما اینجا هستیم ، و چرا این 1547 بقایا به خاک سپرده شده اند و امروز ما زندگی فردی را احترام می گذاریم ، خانواده و دوستان به دلایل مختلف قطع شده اند.”

سرانجام این قبر با علامت گذاری بر روی تمام کسانی که در آنجا قرار گرفته اند و در سال 2017 درگذشتند ، علامت گذاری می شود.

پونت توسط ریچارد شوارتز از کانتور به سمت تریبون دنبال شد ، که هنگام پخش بخور بر روی قبر ، دعا و آواز کوتاهی اقامه کرد.

دیگران قبل از نزدیک شدن به بلندگوها با ضد عفونی کننده تریبون و میکروفون ، برای خواندن دعای خداوند به انگلیسی ، اسپانیایی و ژاپنی بیرون رفتند.

امی فاجرسون از سمفونی خیابان ، نسخه ای تیره اما برجسته از Grace Amazing را همراه با ویجای گوپتا نوازنده ویولون اجرا کرد ، زیرا نسیم سبکی چند برگ پاییزی را به زمین می افکند.

قبل از اینکه گوپتا مراسم را با سوناتای یوهان سباستین باخ به پایان برساند ، کشیش پروتستان ، الیزابت بیگز زندر سخنرانی کرد و دعای خداوند را به اسپانیایی خواند. همین کار کشیش اسقف اعظم برایان تاکر که برکت را با عنوان “عبور از یک قبرستان” خواند ، انجام داد.

در بخشی از این نعمت آمده است: “نور جاوید بر چهره همه کسانی که اینجا آرام می گیرند ، بتابد. زندگی که آنها زندگی کرده اند روح و روان بیشتری داشته باشد. بگذارید همه عذابهای گذشته آنها در خوبی خشت رس پیدا کند. “

.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir