[ad_1]

نمایندگان مجلس لس آنجلس نزدیک به 160 نفر را که در یک مهمانی خانگی غیرقانونی در پالمدیل ، کالیفرنیا شرکت می کردند ، دستگیر کردند

لس آنجلس – خانه ای خالی در صحرای مرتفع. یک آگهی تبلیغاتی اینستاگرام که رقصنده های عجیب و غریب را تبلیغ می کند. برای اقامت در خانه سفارش دهید.

معلوم شد که این یک ترکیب خطرناک در شهر پالمدیل شنبه شب است ، زیرا معاونان کلانتر با هجوم به خانه و شکستن مهمانی غیرقانونی در آنجا ، دستگیری نزدیک به 160 نفر – بسیاری بدون ماسک – که در نهایت می توانند بخشی از “فوق العاده” باشند رویداد انتشار “در میان موارد در حال رشد در سراسر کشور.

این حمله پس از آن انجام شد که کلانتر الکس ویلیانووا قول داد که علیه “رویدادهای فوق توزیع” اقدام کند ، حتی اگر به معاونان خود دستور داد از دستورات بهداشت منطقه و ایالت برای رستوران ها و سایر مشاغل کوچک فرار کنند.

با این حال ، این حزب منجر به دستگیری 158 نفر شد که 35 نفر آنها خردسال بودند. بلافاصله مشخص نبود که آنها با چه اتهامی روبرو هستند ، اگرچه مقامات شش سلاح را در خانه پیدا کردند و موفق شدند یک جوان 17 ساله قربانی قاچاق انسان را نجات دهند.

ویلانوئوا روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “حتی بدون دستور بهداشت ، این اقدامات ماهیتی جنایی دارند.”

“مهمانی بزرگ زیرزمینی” در خانه ای خالی در یک محله مسکونی و بدون اطلاع مالکان برگزار شد. این تبلیغ در اینستاگرام با عنوان “Project Wet ND ‘Wild” – خانه دارای استخر است ، اما برای استفاده از آن شنبه شب خیلی سرد بود – با بلیط از 5 تا 15 دلار ، با هزینه اضافی تا 60 دلار.

کلانتری گفت: برگزارکنندگانی که دستگیر شده اند و همچنین از تبلیغ احزاب قبلی در پومونا و انتاریو خبر داده بودند ، حمله کرده و از کامیون در حال حرکت برای آوردن تجهیزات خود استفاده کرده اند.

KTTV فاکس 11 ابتدا در مورد حزب پالمدیل و دستگیری ها گزارش داد ، وقتی فیلم نمایندگان حاضر شدند و از طریق بلندگو اعلام کردند “این اداره کلانتری شهرستان لس آنجلس است ، این یک اجتماع غیرقانونی است”.

تصاویر این ایستگاه تلویزیونی یک خانه حصار زده را نشان می دهد که ده ها نفر از مهمانی ها را نشان می دهد که در یک صف قرار گرفته اند و دستانشان را از پشت به زمین نشسته اند. آنها ماسک و پتو دریافت کردند در حالی که نمایندگان دمای آنها را بررسی می کردند.

رئیس ستوان پل زاریس به KTTV گفت: “این همان چیزی بود که ما آن را فوق توزیع کننده COVID می نامیم.”

زاریس به تلویزیون گفت که نمایندگان مجلس اطلاعات مربوط به حزب را دریافت کرده اند و افراد داخل آن نقاب ندارند. مقامات کلانتری گفتند که آنها می خواهند به سایر سازمان دهندگان بالقوه و اعضای حزب پیامی بفرستند.

“ما فقط می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این اتفاق نیفتد ، به خصوص در منطقه ما. ما به آنها اطلاع خواهیم داد که این قابل قبول نیست – گفت زاریس.

ویلانوا گفت که بخش وی احزاب زیرزمینی دیگر را كه معمولاً هر هفته اتفاق می افتد و می تواند فوق العاده توزیع كننده باشد ، رصد می كند. کلانتری گفت معاونین وی بر آموزش و رعایت داوطلبانه دستورات بهداشتی در شهرستان و ایالت متمرکز خواهند شد.

ویلانوئوا گفت که بخش وی در مشاغل آشفته سفارشات را اجرا نمی کند ، “جایی که آنها تصمیم می گیرند که آیا سفارشات را انجام دهند و غذا را روی میز می گذارند.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر