موارد ویروس در ایالات متحده در فصل تعطیلات همچنان افزایش می یابد


با ورود بیشتر کشور به فصل تعطیلات ، که جلسات مشتاقانه منتظر خانواده و دوستان ممکن است حتی بیشتر افزایش یابد ، عفونت های ویروس کرونا در ایالات متحده همچنان در حال افزایش است.

با ورود این کشور به فصل تعطیلات ، هنگامی که جلسات خانواده و دوستان با صبر در انتظار ممکن است تعداد آنها را حتی بیشتر کند ، عفونت های ویروس کرونا در ایالات متحده همچنان افزایش می یابد.

بالاترین میزان روزانه تقریباً 228،000 مورد دیگر تایید شده COVID-19 روز جمعه در سراسر کشور گزارش شد ، که بر اساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، بالاترین میزان 217،000 مورد قبل از روز قبل را تحت الشعاع قرار می دهد.

میانگین متحرک هفت روزه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده برای اولین بار از بهار 2000 را پشت سر گذاشت و به 2011 افزایش یافت. دو هفته پیش ، میانگین هفت روزه 1.448 بود. جمعه در ایالات متحده 2،607 مرگ گزارش شد.

در چندین ایالت شاهد افزایش تعداد در هفته پس از شکرگذاری بودیم ، زمانی که میلیون ها آمریکایی هشدارها را برای ماندن در خانه و جشن تنها با اعضای خانواده خود نادیده گرفتند.

وزارت بهداشت آریزونا در توئیتر خود نوشت که مردم باید “در اطراف هر کسی که عضو خانواده شما نیست ، حتی کسانی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید” ماسک بزنند.

6،799 مورد تأیید شده جدید COVID-19 گزارش شده در روز شنبه تنها 10322 مورد جدید گزارش شده در روز سه شنبه را منتشر کرد ، که به گفته مقامات ، داده هایی با تعویق در تعطیلات تعطیلات شکرگذاری برگزار شده است. در این هفته مجموعاً چهار گزارش روزانه از بیش از 5000 مورد تأیید شده بیشتر مشاهده می شد.

دکتر مندی کوهن ، وزیر بهداشت ایالتی گفت: “در کمتر از یک هفته ، ما از بیش از 5000 مورد جدید گزارش شده در یک روز به بیش از 6000 رسیده ایم.” “این بسیار نگران کننده است.”

اداره بهداشت ایندیانا گفت روز گذشته 7،793 نفر دیگر در این ایالت با COVID-19 تشخیص داده شده اند. و اوکلاهما روز شنبه 4370 مورد ویروس کرونا را گزارش کرد که میانگین متحرک هفت روزه در این ایالت بیش از 3000 مورد در روز است.

میشیگان روز شنبه 9،854 مورد تایید شده جدید را گزارش کرد ، در حالی که بیش از 8،600 مورد جدید در روز جمعه است.

دکتر عدنان مونکارا ، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد بالینی سیستم بهداشتی هنری فورد گفت: “ما همچنان نگران عواقب احتمالی سفری هستیم که هفته گذشته با شکرگذاری و همچنین اجتماعات اجتماعی مرتبط با تعطیلات”. در دیترویت

در بویز ، آیداهو ، سربازان با افزایش عفونت و مرگ ، بیماران را در پارکینگ یک اتاق اورژانس که به یک مرکز بیمار ویروس کرونا تبدیل شده بود ، تعقیب کردند.

مقامات بهداشتی می گویند تلاش آیداهو برای مهار ویروس کرونا ناکام مانده است.

مقامات از هجوم عفونت ها پس از روز شکرگذاری هراس دارند ، که این امر می تواند انتخاب آنچه را که باید با بیماران انجام شود در صورت عدم وجود جای دیگر یا کسی که بتواند آنها را معالجه کند دشوار کند.

دره سان خواکین کالیفرنیا ، که با کمبود شدید تخت بیمارستان روبرو است ، روز شنبه در تلاش برای کاهش سرعت افزایش سریع ویروس کرونا در محاصره جدید قرار گرفت. بیشتر ایالت ، از جمله جنوب کالیفرنیا ، در آستانه همین محدودیت ها است.

———

نویسندگان آسوشیتدپرس مارک اسکولفرو در هریسبورگ ، پنسیلوانیا. پل داونپورت در ققنوس ؛ کن میلر در شهر اوکلاهما ؛ برایان ویت در آناپولیس ، مریلند و کوری ویلیامز از وست بلومفیلد ، میشیگان ، در این داستان سهیم بودند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*