میخانه ها در بسیاری از مناطق در محدودیت های جدید ویروس انگلیسی بسته می مانند


بیشتر مردم انگلیس پس از پایان حصر سراسری در هفته آینده ، با محدودیت های شدیدی در ارتباطات و تجارت روبرو خواهند شد

لندن – با بسته شدن هفته آینده این کشور ، بیشتر مردم در انگلیس با محدودیت های شدید ارتباطی و تجاری روبرو خواهند شد ، در حالی که میخانه ها و رستوران ها در بسیاری از مناطق پرجمعیت میدلندز و شمال کشور مجاز به بسته ماندن هستند. کشور.

روز پنجشنبه ، دولت جزئیات اقدامات منطقه ای سه لایه را اعلام کرد که از 2 دسامبر اعمال می شود. فقط سه منطقه دورافتاده و جزیره ای در پایین ترین سطح قرار دارند ، جایی که میخانه ها و رستوران ها می توانند تقریباً به طور عادی افتتاح شوند و اعضای خانواده های مختلف می توانند در خانه ها ملاقات کنند.

لندن با بیش از 8 میلیون نفر جمعیت در سطح متوسطی قرار دارد كه در آن بیشتر مغازه ها ، رستوران ها و اماكن تفریحی می توانند با محدودیت باز شوند و مخاطبان می توانند به تعداد محدود به تئاترها و استادیوم های ورزشی بازگردند.

بیشتر مناطق مرکزی و شمالی انگلیس ، از جمله شهرهای بزرگ بیرمنگام و منچستر ، در طبقه آخر قرار می گیرند ، جایی که میخانه ها و رستوران ها فقط می توانند خدمات تحویل و تحویل را ارائه دهند و مکانهای تفریحی مانند سینما و سالن های بولینگ باید بسته بمانند. با این وجود مغازه ها ، سالن های ورزشی ، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی می توانند در سراسر کشور افتتاح شوند.

وزیر بهداشت مت هانکوک هنگام اعلام جزئیات به مجلس عوام گفت: “من تأثیری که این اقدامات خواهد داشت را درک می کنم ، اما با توجه به میزان تهدیدی که با آن روبرو هستیم ، لازم است.”

دولت در اوایل این ماه برای جلوگیری از جهش پاییزی در موارد ویروس کرونا ، با محدودیت سفر و تعطیل کردن مشاغل ناچیز ، یک قفل چهار هفته ای در انگلیس وضع کرد. اداره آمار دولت گفت که به نظر می رسد سطح آلودگی کاهش یافته است ، اما هنکوک گفت: “ما باید هوشیار بمانیم.”

اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی محدودیت های خاص خود را دارند.

این اقدامات در 16 دسامبر مورد بازبینی قرار گرفته و طی پنج روز بیش از کریسمس در سراسر انگلیس برداشته خواهد شد. در طول تعطیلات ، محدودیت های سفر برداشته می شود و حداکثر سه خانوار می توانند “حباب کریسمس” را برای برقراری ارتباط ایجاد کنند.

انگلیس با بیش از 56000 مورد مرگ تایید شده ، از بدترین شیوع ویروس کرونا در اروپا رنج برده است.

دولت امیدوار است که ترکیبی از آزمایش های انبوه با استفاده از آزمایش های برگشت سریع و واکسن ها اجازه دهد تا بیشترین محدودیت ها تا بهار 2021 برداشته شود.

هانکوک گفت: یک پروژه آزمایش انبوه در لیورپول ، عفونت ها را به میزان سه چهارم کاهش داد و اجازه داد شهر از سطح سوم به سطح دوم منتقل شود.

سه واکسن ویروس کرونا که توسط Pfizer ، Moderna و AstraZeneca تولید شده است ، نتایج امیدوار کننده ای در آزمایشات بالینی نشان داده است ، اما هنوز توسط تنظیم کننده داروی انگلیس تایید نشده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*