[ad_1]

سانتا مونیکا ، کالیفرنیا – با بیشترین اندازه گیری هایی که میخانه را زنده نگه می دارد ، ویروس کرونا باید اکنون Ye Olde King’s Head را در آخرین بشکه های خود داشته باشد.

رستوران و بار انگلیسی در سواحل کالیفرنیای جنوبی طی 9 ماه گذشته مورد هجوم قرار گرفته است. در روند انطباق با محدودیت های جدید ، که از روز جمعه اعمال شد ، آنها بهبود آن را بیش از حد کوچک می کنند ، حتی اگر چشم انداز سفارش اقامت در خانه نزدیک باشد ، که می تواند تجارت را فلج کند.

به گفته بسیاری ، افزایش در موارد شهرستان لس آنجلس در حال انفجار است که حتی مقامات محلی بهداشت محلی روز سه شنبه هنگامی که به کسب و کارها سه روز فرصت دادند محدودیت های جدیدی را که رستوران ها را مجبور به کاهش ظرفیت در فضای باز می کند ، تصور نکنند. به دلیل ممنوع بودن سرویس داخلی ، در سطح باقی بمانند. رستوران ها و فروشگاه های غیر ضروری باید ساعت 10 شب تعطیل شوند.

روز چهارشنبه ، باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گفت که تا اوایل دسامبر ، این شهرستان با 10 میلیون نفر می تواند به طور متوسط ​​به 4000 مورد در روز برسد ، که به رستوران ها فقط وعده های غذایی نیاز دارد. وی گفت فکر نمی کند نتیجه حتمی باشد.

روز بعد ، از آنجا که موارد روزانه بیش از 5000 بود ، دکتر مونتو دیویس ، یک مقام بهداشت شهرستان ، گفت که این شهرستان می تواند تا روز یکشنبه به طور متوسط ​​از 4500 مورد فراتر رود که باعث توقف می شود.

آخرین جهش زمانی اتفاق می افتد که مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده زنگ خطر برای انتقال کنترل نشده ویروس را بلند می کنند ، محدودیت ها را تشدید می کنند و از مردم می خواهند که مجالس بزرگ شکرگذاری را برگزار نکنند.

فرماندار گاوین نیوزوم روز دوشنبه بیشتر مشاغل کالیفرنیا را تحت شدیدترین محدودیت ها قرار داد و روز پنجشنبه نیز از ساعت 10 عصر تا 5 بعد از ظهر ساعت ممنوعیت رفت و آمد برای ساکنان اضافه کرد که از روز شنبه اجرا می شود.

این محدودیت ها در شهرستان لس آنجلس که یک چهارم 40 میلیون نفر این ایالت را شامل می شود ، ادامه داشت ، اما حدود یک سوم موارد ویروس کرونا و نزدیک به 40 درصد مرگ و میرها را شامل می شود.

Ye Olde King’s Head ، یک مسخره کننده تودور در نزدیکی ساحل در سانتا مونیکا ، در ایستگاه های طولانی مدت بهار ، غارت های ویرانگر در اعتراضات پلیس در ماه مه ، و دستورات بهداشت عمومی که نیاز به سازگاری مداوم دارند ، مقاومت کرد.

پاورز در حالی که رستوران را برای آخرین قوانین آماده می کرد گفت: “به نظر می رسد هر هفته باید قانون متفاوتی رعایت شود.” “ما در تلاش هستیم که ادامه دهیم ، اما همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد.”

اتحادیه رستوران های کالیفرنیا اعلام کرد هزاران رستوران در سراسر کشور بسته شده اند و از بیش از یک سوم رستوران ها که در ماه مارس افتتاح شدند قبل از اینکه اولین دستور خاموش شدن در نهایت متوقف شود ، نگران بودند.

سر شاه مجبور بود تعرفه سنتی انگلیس خود را – از بندرا و فرنی ، ماهی و چیپس گرفته تا کباب های سنتی یکشنبه – برای صادرات ارائه دهد. هدیه همسایه “shoppe” ، ارائه چای ، بیسکویت ، مواد غذایی گرم کننده و روزنامه های انگلیس نیز بازگشایی شد.

وی پس از خرابکاری افراد خرابکار و غارتگران در اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ، به بهبود خود ادامه داد. دستگاه خودپرداز را در خیابان بیرون آوردند و پول جیب او را هم شکستند. مشروبات الکلی به سرقت رفته ، تلویزیون ها شکسته شده و روی پرده های پنجره دیوار نوشته شده است.

پاورز گفت: “آنها حتی نمی دانستند چه چیزی را سرقت می کنند.” “این چای انگلیسی و شکلات های انگلیسی بود.”

هنگامی که فقط ناهار خوری در فضای باز مجاز بود ، کینگ سر خوش شانس بود که در حیاط تجارت می کرد و به او اجازه می داد نوشیدنی ها را در یک میخانه ، همراه با چای عصرانه رسمی روی چینی ظریف و پارچه سفید با رول های تازه پخته شده ، شروع کند. ، سوسیس و کالباس کوچک.

برای جامعه بریتانیایی که قبلاً سابق بود و همچنین برای مردم محلی وفادار و جهانگردان در همه جا ، از سرگیری استقبال می شد.

فیلیپ ماتور که بیش از 20 سال پیش از زمانی که از یک شهر کوچک خارج از گلاسکو به لس آنجلس نقل مکان کرده است ، به میخانه سفر کرده است ، گفت: “تا آنجا که می توانید به خانه آمده است.” “این یک عقل سلیم را به دنیای دیگری می رساند که در غیر این صورت عجیب است و اکنون در آن زندگی می کنیم.”

ماتور ، که هینکن می نوشد و قصد دارد پس از ورود سه دوست انگلیسی خود ، یک استیک و چیپس پای سفارش دهد ، گفت که اگر میخانه دوباره مجبور به تعطیل شدن شود ، این یک ضرر غم انگیز است.

باید سال بزرگی برای هر بار در لس آنجلس بود. داجرز بیش از سه دهه اولین سری جهانی خود را کسب کرده و لیکرز اولین قهرمانی خود در NBA را طی 10 سال گذشته به دست آورده است. این میخانه همچنین برای مسابقات فوتبال انگلیس و راگبی جمعیت زیادی را به خود جلب می کرد که باید آنها را به جمعیت محدودی در حیاط نشان می داد.

خود میخانه بیشتر ساکت است. هیچ کس دارت پرتاب نمی کند ، کنار میله چوبی تیره ای که 20 آبجو در آن دعوا می کند ، می ایستد ، در اتاق غذاخوری رسمی غذا می خورد ، یا کنار شومینه نشسته و تصویری از وینستون چرچیل در بالای آن قرار دارد.

Powers در حال کار بر روی برنامه هایی برای افزودن سایبان و بخاری برای آماده سازی برای نشیمن در فضای خنک تر ، ماه های تسویه بیشتر در آب و هوای معتدل است.

او حاضر به بحث در مورد میزان فروش کاهش یافته است. طبق ادار business مشاغل كوچك ، تجارت با وام حقوق و دستمزد كه بين 350،000 تا 1 ميليون دلار متغير است متوقف شده است.

پاورز ، از بیرمنگام ، انگلیس ، نمی خواست یک توقف احتمالی دیگر را در نظر بگیرد ، اگرچه او تأیید کرد که آخرین آمار ویروس به نظر خوب نمی رسد.

وی گفت: “این مطمئناً ما را آزمایش می کند.” “من فکر می کنم ما ذوب خوب قدیمی انگلیس را داریم.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر