[ad_1]

ماموریت ، کن. – در ماه جولای ، معلم کلاس چهارم سوزان مایکل وقتی جشن فرزندخواندگی دانش آموز سابق از خانه آشفته و دو برادر دختر را گرفت ، بسیار هیجان زده شد. برای این جشن ، مایکل آنها و دیگر فرزندانش را با تی شرت های متناسب که روی آنها نوشته شده بود “Gotcha FOREVER” پوشید.

در ماه اکتبر ، زن 47 ساله ای از جونزبورو ، آرکانزاس ، مرده بود – یکی از حدود 300 دختر مدرسه ای که از زمان شیوع آن توسط ویروس کرونا در ایالات متحده کشته شد.

“او فقط در حین تدریس می خورد ، می خوابید و می نوشید. او این کار را پسندید. “شوهرش ، کیت مایکل ، که اکنون مانده است تا سه فرزند جدید را در 3 ، 8 و 13 سالگی به همراه دو فرزند دیگر این زوج ، 16 و 22 ساله پرورش دهد.

در ایالات متحده ، مرگ معلمان در تار و پود تجربه مدرسه شکسته شده و جان معلمان ، مدیران ، روسا ، مربیان ، دبیران دبیرستان ، محافظان امنیتی را گرفته است. این خسارات هیئت مدیره مدارس را مجبور به تصمیم گیری قاطع در مورد باز نگه داشتن کلاسها و رنج دانش آموزان و کارکنان کرد.

مدرسه ابتدایی هریسبورگ ، جایی که مایکل در آن تدریس می کرد ، پس از مرگ او باز بود ، اما صبح روز بعد 14 مشاور برای کمک به دانش آموزان و معلمان منحرف به مدرسه رفتند.

کریس فرل ، مدیر مدرسه هریسبورگ در حالی که دچار خفگی می شد ، یادآور شد: “اکنون می توانم صادقانه به شما بگویم ، هیچ کس از ما روزی نمی گذراند که اگر آنها نبودند.”

در خانه ، مرگ سوزان مایکل به ویژه برای کودک خردسالش بسیار شدید بود. شوهرش گفت: “او فقط به آسمان اشاره می کند و می گوید:” مادر طبقه بالاست. “

همسرش دیابت داشت ، سرطان رحم داشت و فقط یک کلیه داشت. این چالش اصلی مدارس عملیاتی است: اگرچه کودکان معمولاً موارد خفیف یا علائمی ندارند ، اما از هر 4 معلم 1 یا تقریباً 1.5 میلیون نفر از آنها یک بیماری دارند که خطر ابتلا به بیماری ویروس کرونا را افزایش می دهد ، طبق بنیاد خانواده قیصر.

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که بعید است کودکان ویروس کرونا را منقبض یا شیوع دهند ، ایده ای که در گشودن مدارس در برخی جوامع تأثیرگذار بود. اما لورا قرابدیان ، استاد پزشکی جمعیت در دانشکده پزشکی هاروارد ، گفت که بیشتر تحقیقات در حین قفل هنگامی که کودکان در خانه بودند انجام شده است و هیچ آزمایش برای کسانی که موارد خفیف یا بدون علامت دارند انجام نشده است.

“من فکر می کنم سوال اصلی این است که آیا حضور در مدرسه معلمان را در معرض خطر ابتلا به COVID قرار می دهد؟ فکر نمی کنم ما این را بدانیم. ” اما وی افزود: “كودكانی هستند كه قطعاً آن را منتقل می كنند و ما این را می دانیم.”

از آنجا که جامعه در بسیاری از کشورها گسترده است و تماس های بعدی نیز مملو از مشکل است ، معمولاً تشخیص اینکه معلمان به کجا آلوده می شوند دشوار است.

امیلی اوستر ، استاد اقتصاد در دانشگاه براون که تجزیه و تحلیل داده های آلودگی مدارس را از 50 کشور انجام داده است ، گفت: وقتی موارد را می توان از منبع آنها جستجو کرد ، اغلب یک جمع غیررسمی ، رستوران یا یک رویداد ورزشی است ، نه یک کلاس. به این نتیجه رسیده است که به نظر نمی رسد اتحاد دانش آموزان در مدارس دلیلی برای گسترش باشد.

“فکر نمی کنم کسی ادعا کند که هیچ کس در مدرسه به COVID مبتلا نشده است. این غیرواقعی خواهد بود. ” اما در بیشتر مواردی که در بین افراد مرتبط با مدرسه می بینیم ، مورد واقعی در مدرسه کسب نمی شود. “

پایگاه داده آن از روز جمعه 17 مورد در هر 100،000 دانشجو و 26 مورد در 100،000،000 کارمند را شناسایی می کند. وی گفت که درصد کارمندان کمی بیشتر از درصد کلی جامعه است.

اوستر گفت: “افرادی هستند که می گویند حتی اگر معلمی COVID را در مدرسه بدست آورد و بمیرد ، پس ارزش افتتاح مدارس را نخواهد داشت.” من فکر می کنم این بحث پیچیده است زیرا مردم از مدارس رنج زیادی خواهند برد بسته شده اند ، اما این یک محاسبه پیچیده است. “

کیت مایکل ، مدیر حمل و نقل در شهر جونزبورو ، با همسرش در مورد خطر بازگشت به مدرسه قبل از شروع مدرسه صحبت می کند و شک می کند که او در آنجا آلوده باشد.

در طول تابستان ، همسرش بیشتر اوقات در خانه می ماند و بیشتر برای خرید مواد غذایی بیرون می رفت. به گفته همسرش ، وی برای تخصیص میز کار در کلاس خود سخت کار می کند ، اگرچه وی افزود: “وقتی یک کلاس کامل داشته باشید ، فاصله اجتماعی از همه غیرممکن است.”

به زودی سرفه ، تب کرد و به شدت استفراغ کرد. قبل از اینکه لخته خون آزاد شود و او را بکشد ، او نزدیک به دو هفته در یک دستگاه تهویه به سر برد.

مرگ او ضربه دیگری به فرزندان تازه پذیرفته شده است ، بزرگترین فرزندشان ، هالی ، در یک سال با سوزان مایکل ملاقات کرد که در آن مرد جوان اغلب برای مراقبت از کودک خود کلاسها را از دست می داد. وقتی خدمات اجتماعی مداخله کردند ، به نظر می رسید مایکلز پدر یا مادرپرور این دختر شده است.

کیت مایکل یادآوری کرد: یک مددکار اجتماعی “با هالی و دو برادر حاضر شد و آنها گفتند که آنها را به دو مکان جداگانه منتقل می کنند.” وی گفت ، همسرش “به من نگاه كرد و من می دانستم كه او می خواهد چه چیزی بپرسد.” در پایان ، زن و شوهر سه فرزند را گرفتند.

رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا ، که معلمان کشته شده توسط ویروس را شمارش می کند ، گفت که این داستان ها “قلب شما را شکست”.

اینها شامل معلم 71 ساله کلاس اول کارولینای جنوبی ، مارگی کید و دستیار 53 ساله آموزش ویژه آیووا ، جنیفر کرافورد است. خانواده های آنها گفتند که آنها شک داشتند این دو در مدرسه آلوده باشند.

در اوایل این ماه منطقه ای در ققنوس ، کارمند آموزش ویژه ناویالوها کلیمیاهایی کالای از COVID-19 را از دست داد و قبل از تصمیم به باز گذاشتن کلاسها ، جلسه هیئت مدیره را با یک دقیقه سکوت آغاز کرد. در آنجا نیز مشاوران عذاب از کودکان و کارمندان حمایت کردند.

“این واقعیت من را تحت تأثیر قرار داده است که آموزش از راه دور جایگزینی مثر نیست. وینگارتن گفت: “من می خواهم تا آنجا که ممکن است برای بقیه ساختمان مدرسه را برای کودکان بازگشایی کنم.”

“اما این نکته مهم است: شما باید اقدامات احتیاطی را که CDC توصیه می کند داشته باشید ، و نمی توانید همزمان جهش داشته باشید. و شما باید آزمایش کنید و همه گران است. “

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر