غلتک 72 سوزنه 0.25 میلیمتری :پین های مخصوص روی غلتک در درمارولر 0.25 میلیمتری می باشد. محصولات این برند دارای طراحی ساده و در عین حال کارایی بسیار بالا می باشند . جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده روز به روز توسط متخصصین زیبایی رو به افزایش است چراکه با وجود سادگی، اثرات معجزه آسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفته موجود می باشد. اگر بخواهیم مشخصات دستگاه میکرو نیدلینگ دکتر رولر را بصورت خلاصه اشاره کنیم به شکل زیر عمل می کنیم.

اگر بخواهیم به یک رولر با کیفیت و با دوام اشاره کنیم ،قطعاً برند دکتر رولر گزینه مناسبی خواهد بود. سیستم درما رولینگ برند دکتر رولر توسط سازمان و غذا و دارو آمریکا ثبت شده و دارای تائیدیه CE میباشد. امروزه در زمینه نیدلینگ پوست، برجسته ترین مارک و برند غلتک های میکرونیدلینگ ، برند دکتر رولر میباشد. فراموش نکنید ، اگر قصد دارید درمارولینگ را امتحان کنید ، حتما باید آن را از یک فروشگاه و یا مرکز و یا برند معتبر تهیه کنید ! درما رولر های برند دکتر رولر با دو نوع سری متفاوت عرضه میشوند. سوزن های 1.0 میلیمتری محبوب ترین نوع این سوزن ها هستند.

این دستگاه ها در دسترس عموم نیستند ، و ممکن است برای استفاده خانگی خطرناک باشند. از طرف دیگر استفاده همزمان درمارولر با داروها، کرمها و سرمهای پوستی به جذب چند برابری این مواد و گذر آنها از لایه شاخی پوست منجر میشود. دستهی این رولر به خوبی طراحی شده است و کار کردن با این دستگاه را برای همه ممکن درمارولر 6 کاره میسازد. بهتره که به هیچ عنوان از آسپپرین، بی حس کننده ها و یا رقیق کننده های خونی هم استفاده نکنید تا بهترین نتیجه رو از این روش درمانی دریافت کنید. بر روی سری غلتکی 192 سوزن ریز به صورت ضربدری در کنار هم قرار گرفته که این الگوی سوزنی باعث باز شدن منافذ پوست و ایجاد کانال هایی بر روی آن شده که نهایتاً به تحریک کلاژن و الاستین خواهد شد.

مشکلات پوستی از قبیل چین و چروک ، جای زخم ، لکه های پوستی ، جای جوش ، افتادگی ، سلولیت و ترک های پوستی و کلاً هر چیزی تحت عنوان عارضه ی پوستی ، می تواند توسط این دستگاه ریز نقش مورد درمان قرار بگیرد. سوزن های ریز (میکرو سوزن ها) از فولاد جراحی بسیار ظریف ساخته و در اندازه های مختلف عرضه میشوند. این دستگاه میکرونیدلینگ دکتر رولر شامل یک رول غلتان بوده که حاوی تعداد زیادی سوزن بسیار ظریف است.

ایندکسر