افراد که دارای سایت وردپرس هستند تمایل دارند که مخاطبین خود را از پست های جدیدی که درون سایت خود قرار می دهند آگاه کنند، شاید از خودتان بپرسید که علت این کار چیست؟ اطلاع رسانی کردن به کاربرانتان در مورد محتواهای جدیدی که درون سایت خود قرار داده‌اید به شما این امکان را می دهد تا با مشترکین خود در تماس باشید و آن ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنید.

در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می توانید کاربران خود را از پست های جدیدی که درون وردپرس سایت خود قرار می دهید مطلع کنید.

 

نحوه اطلاع رسانی به مشترکین از پست های جدید وردپرس

۱.ارسال پست های جدید وردپرس به کاربران خود از طریق خبرنامه ایمیل

یک راه ساده که شما عزیزان می توانید از طریق آن مشترکین خود را از وجود محتواهای جدیدی که درون وردپرس قرار داده‌اید مطلع کنید استفاده از خبرنامه و یا لیست ایمیل است.

قدم اول در ایجاد لیست ایمیل، انتخاب یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل است که به شما در ایجاد یک لیست عالی کمک فراوانی می کند.

 constant contact را می توان به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی آن هم برای کسب و کارهای کوچک دانست.

 استفاده کردن از constant contact بسیار راحت و ساده است و می توان آن را در دسته مبتدی ترین سرویس های بازاریابی ایمیلی قرار داد. استفاده از آن می تواند به شما این امکان را بدهد تا به راحتی کارهایی از قبیل:

·         ردیابی و گزارش ساده

·         ایمیل نامحدود

·         تقسیم بندی

·         یک کتابخانه تصویر رایگان

·         ابزارهایی برای اشتراک گذاری رسانه های اجتمایی را انجام بدهید.

خرید گواهینامه های امنیتی برای کاربران

با خرید گواهی ssl برای وبسایت خود، می توانید امنیت کاربران و داده های آن ها را با رمز گذاری، افزایش دهید.

constant contact تمامی ابزار هایی که شما برای ارسال پست های جدید خود به مخاطبان خود در وردپرس سایت احتیاج دارید را در اختیارتان قرار می دهد و حتی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید پست وبلاگ جدید خود آن هم به صورت مستقیم در ایمیل جا سازی کنید.

۲.ارسال پست های جدید به مخاطبین اعلان فشار

 قرار دادن افراد در اعلان های فشار  نیز از دیگر راه هایی است که به شما کمک می کند تا به وسیله آن پست های جدید خود را به مخاطبین خود اعلام کنید. اعلان های بازشو به شما این امکان را به شما می دهند تا بتوانید از طریق دستگاه های دیگری مانند: تلفن همراه و دسکتاب به بازدید کنندگان سایت خود پیام ارسال کنید. آدرس ما در آپارات و اینستاگرام.

همچنین اعلان های فشاری به شما این امکان را می دهند تا به سرعت بیشتری و قبل از آن که مشترکین صندوق پستی خود را بررسی کنند به آن ها دسترسی داشته باشید.

برای این منظور کافی است که پلاگین pushengage در سایت وردپرس خود نصب کنید تا از این طریق افراد، پس از آن که پست جدید خود را منتشر کردید اعلانی تحت عنوان پست جدید دریافت کنند.

اعلانی که کاربران دریافت می کنند شامل عنوان و یک تصویر کوچک از پست انتشار شده است و این اعلان به این صورت است که افراد با انجام کلیک بر روی آن به صفحه پست وبلاگ هدایت می شوند.

 

۳.استفاده از یک ایمیل Rss

 Rss feeds یک فناوری ساخته شده در وردپرس است به گونه ای که هرگاه شما یک پست وبلاگ جدید را منتشر می کنید، به روز رسانی منظم را ارسال می کند.

شما می توانید از Rss در وب سایت خود برای ارسال خودکار ایمیل در هنگامی که پست جدیدی منتشر می کنید بهره ببرید این فناوری این امکان را به شما می دهید که هر بار از ساخت یک خبرنامه ایمیل آن هم به صورت دستی راحت باشید.

جمع بندی

همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های افرادی که کسب و کار سایتی دارند چگونگی تعامل با مشترکان خود از طریق ارسال پست های جدید است.

در این مقاله سعی نمودیم به شما بگوییم که چگونه می توانید مشترکین خود را از نحوه انتشار پست های جدید خود آگاه کنید.

 

 

ایندکسر