بد نیست زمانی که در حال آزمون دادن هستید، نکاتی که قرار است اجرا کنید را زیر لب زمزمه کنید. در حال گردش به چپ می باشد. دلیل : وقتی دو وسیله نقلیه وارد یک خیابان میشوند حق تقدم با وسیله ای است که در حال گردش به راست میباشد . دور زدن از چه فاصله ای مانده به پیچ ها و سربالایی ها ممنوع است؟ چه عاملی میتواند خطر ناشی از آسیب دیدگی گردن در موقع تصادف را کاهش دهد؟ یکی از موارد دیگری که معمولا افراد اشتباه می کنند و خیلی هم سوالات زیادی از آن می آيد، بخش سرعت های مجاز در راه های مختلف است. دینام را هر از چه مدت باید بازدید کنیم ؟ بازدید سطح روغن ترمز هر از چه مدت باید انجام شود؟ استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی آنلاین قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی ۱۰۰% تضمین می کند. روز آزمون با داشتن تسلط کامل سر آزمون حاظر میشوید. 2- کامیونها با سرعت کمتری نسبت به وسایل دیگر از تپه ها بالا می روند. سعی کنید چند نمونه سوال اول را با پاسخ بخوانید و پس از آن چند نمونه سوال را بدون آن حل کنید و در انتها پاسخ را ببینید و این باعث می شود شما بتوانید مهارت خود را در پاسخ گویی به آزمون بسنجید.

گواهی نامه رانندگی
جدیدترین تست های آیین نامه رانندگی را در این مطلب برای کاربران گرامی قرار دادیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن در آزمون آیین نامه قبول شوند. تمامی سوالاتی که در ادامه خواهید دید مهمترین و پرتکرارترین سوالات آیین نامه اصلی است که تا بحال در ازمون ایین نامه اصلی آمده است . دلیل : در سه راهی مسیر تلاقی کننده (در این تصویر همان خیابانی که خودرو سفید در آن است) خیابان فرعی محسوب میشود و باید آخر از همه در حق تقدم باشد . بعد از اینکه تست زدید می توانید جواب های سوالات را مشاهده کنید و گزینه هایی که به اشتباه زدید را بررسی کنید. اگر گوشی شما ایفون می باشد و یا می خواهید از کامپیوتر از این آزمونها استفاده کنید پیشنهاد می کنم حتما این لینک را کپی کرده و از این لینک استفاده کنید. کلاچ گرفتن باعث کدامیک از موارد زیر می شود ؟

یکی از موارد افزایش احتمال خطر هنگام رانندگی در شب را بگویید؟ 1- از خط کشی مقطع برای تفکیک گذرگاها برای هدایت وسایل نقلیه استفاده آزمون آنلاین آیین نامه 2 می شود. لازم است که مسیرهای کوتاهتر را پیدا کنید و از تجربه افرادی که قبول شدند استفاده کنید تا بتوانید برای گرفتن گواهی مسیر سادهتری پیش روی خود داشته باشید. 2- از خط کشی مقطع برای تفکیک گذرگاها برای هدایت وسایل نقلیه استفاده می شود. کلیه پرداختها و تراکنش ها در وبسایت توسط درگاه پرداخت معتبر زرین پال انجام میشود و برای کاربر کاملا قابل پیگیری است.شما میتوانید به وسیله موبایل,تبلت,لپتاپ و رایانه شخصی به راحتی و در هر مکان و زمان در آزمون ها به صورت آنلاین شرکت نمایید.سوالات کاملا استاندارد و مطابق با آزمون آیین نامه اصلی طراحی شده است و شما کاربر گرامی میتوانید پس از ثبت نام با ورود به برگه آزمون آیین نامه تنها با یکبار ثبت نام از تمامی آزمون های موجود در سایت پس از ورود به حساب کاربری خود استفاده نمایید.سوالات در نظر گرفته شده در هر آزمون دارای ضریب سختی متفاوت و بسیار شبیه به آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی خواهد بود و بدین ترتیب قبولی خود را در آزمون کلاس های تئوری آیین نامه تضمین خواهید نمود.

آویزان کنند بهنحوی که رانندگان پشت سر بتوانند آن را از فاصله 150 متری بینند. حداقل فاصله ای را که رانندگان وسایل نقلیه بایستی از طریق آیینه ها پشت سرشان را رویت کنند چقدر است؟ چگونه می توانم جواب های صحیح را پس از آزمون آنلاین مشاهده کنم؟ توجه داشته باشید از این نمونه تست ها دقیقا در آزمون آیین نامه اصلی 1400 داده می شود. ضربات احتمالیناشی از بروز سوانح به کار میبرند. مجید می گوید : سلام ممنون که وقت گذاشتید حتما سرفرصت همین کار را خواهیم کرد. به دنبال آن در وزارت آبادانی و مسکن کمیته آییننامه دفتر مطالعات و معیارهای ساختمانی تشکیل و جزوهای را تحت عنوان «آییننامه ایمنیساختمانها در برابر زلزله» در شهریور 1346 منتشر کرد. 3- در حرکت با دنده عقب باید میدان دید عقب را کنترل نموده و به آرامی و با نگاه کردن به فضای پشت حرکت کرد. پاسخ: کنترل راننده به حرکت و جهت اتومبیل کم می شود.

ایندکسر