[ad_1]

نیویورک سیستم آموزش شخصی مدرسه خود را بازگشایی خواهد کرد و تعداد روزهای زیادی از کودکان را در هفته می گذراند ، حتی با گسترش بیماری همه گیر ویروس کرونا در شهر.

این اعلامیه یک معکوس عمده سیاست را برای بزرگترین سیستم مدارس کشور رقم زد ، تنها 11 روز پس از اینکه دی بلاسیو ، یک دموکرات ، اعلام کرد که مدارس به دلیل افزایش تعداد موارد COVID-19 در شهر تعطیل می شوند.

شهردار گفت ، برخی از مدارس ابتدایی و پیش دبستانی کلاس ها را از 7 دسامبر ، یک هفته از روز دوشنبه ، از سر می گیرند. باز کردن درهای دیگران مدت بیشتری طول می کشد.

دی بلاسیو گفت ، طرحی برای بازسازی مدارس متوسطه و دبیرستان هنوز در دست تهیه است.

وی گفت: “ما اطمینان داریم که می توانیم از مدارس محافظت کنیم.”

حدود 190،000 دانش آموز واجد شرایط بازگشت به کلاسهای درس در دور اول بازگشایی هستند ، که فقط بخش کوچکی از بیش از 1 میلیون دانش آموز در سیستم هستند. بیشتر والدین فرزندان خود را برای تحصیل از راه دور از کامپیوتر انتخاب کرده اند.

د بلاسیو گفت بسیاری از کسانی که شخصاً برمی گردند می توانند پنج روز در هفته دیدار کنند ، زیرا قبلاً یک تا سه روز سن داشته اند.

دانش آموزان دبستانی که به صورت حضوری شرکت می کنند باید آزمایشات مکرر ویروس را انجام دهند. پیش از این ، این شهر هدف آزمایش 20٪ از معلمان و دانش آموزان در هر ساختمان مدرسه را هر ماه قرار داده بود. اکنون تست هفتگی خواهد بود.

شهردار گفت که هنگامی که 3٪ یا بیشتر از آزمایشات هفت روزه ویروس شهر مثبت شد ، این شهر در حال تعطیلی مدارس قبلی خود بود.

نیویورک در اوایل ماه نوامبر از این آستانه فراتر رفت و از آن زمان اوضاع کمی بدتر شده است. بیش از 9300 نیویورکی در هفت روز گذشته آزمایش ویروس مثبت داشته اند.

——— این سابقه تصحیح شده است تا نشان دهد پیام جدید 11 روز پس از پیام نزدیک قبلی وارد شده است ، نه 10 روز.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر