هدف سینوواک ظرفیت 600 میلیون دوز واکسن COVID است


شرکت واکسن چینی Sinovac می گوید که قصد دارد تسهیلات جدیدی را برای دو برابر کردن ظرفیت سالانه واکسن خود به 600 میلیون دوز تا پایان سال تکمیل کند ، در حالی که 500 میلیون دلار سرمایه گذاری برای تقویت تلاش های واکسن COVID-19 خود را تضمین می کند.

تایپه ، تایوان – شرکت واکسن چینی Sinovac روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد یک مرکز جدید برای دو برابر کردن ظرفیت تولید سالانه واکسن خود به 600 میلیون دوز تا پایان سال تکمیل کند ، در حالی که 500 میلیون دلار سرمایه گذاری برای تقویت تلاش های خود برای تولید واکسن COVID-19.

این شرکت در حال حاضر مراحل نهایی آزمایشات بالینی را برای نامزد واکسن خود در برزیل ، ترکیه و اندونزی انجام می دهد و از رهبران تلاش های واکسیناسیون در چین است. چین حداقل پنج نامزد واکسن COVID-19 دارد که در بیش از دوازده کشور در مراحل پایانی آزمایشات بالینی انجام می دهند.

Sino Biopharmaceutical Ltd. ، یک شرکت دارویی ، 15 درصد از سهام Sinovac را با 500 میلیون دلار سرمایه خریداری کرد. رئیس بودجه در بیانیه ای به این شرکت اجازه می دهد “توانایی ما در فروش واکسن ، گسترش در بازارهای آسیا ، توسعه و دستیابی به فن آوری های جدید و مهمتر از همه ، تسریع تلاش های ما برای مبارزه با همه گیری جهانی” را بهبود بخشد. مدیر Sinovac در Widong.

روز یکشنبه ، 1.2 میلیون دوز واکسن آزمایشی وارد اندونزی شد و انتظار می رود به زودی تصویب شود.

واکسن آزمایشی Sinovac در حال حاضر برای استفاده اضطراری در چین تأیید شده است ، اگرچه هنوز تایید نهایی در بازار را دریافت نکرده است. در موارد اضطراری ، این توزیع بین گروههایی که دولت چین مناسب تشخیص داده است توزیع می شود ، از جمله کارگران پزشکی خط مقدم و مرزبانان

آخرین داده های عمومی این شرکت که در مجله علمی Lancet منتشر شده است ، نشان می دهد که نامزد آن نسبت به آنتی بادی های تولید شده در COVID-19 میزان کمتری آنتی بادی در انسان تولید می کند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*