هنگ کنگ دفاتر دولتی را در محدودیت های جدید ضد ویروس تعطیل می کند


هنگ کنگ محدودیت های گسترده ای را برای جلوگیری از جهش جدید در عفونت های ویروس کرونا ، تعطیلی دفاتر دولتی و استخرها و محدود کردن اجتماعات عمومی به دو مورد اعمال کرده است.

هنگ کنگ – هنگ کنگ روز دوشنبه محدودیت های گسترده ای را برای جلوگیری از جهش جدید در عفونت های ویروس کرونا ، تعطیلی دفاتر دولتی و استخرهای شنا و محدود کردن اجتماعات عمومی به دو مورد اعمال کرد.

اعلامیه این است که پس از تصمیم روز یکشنبه برای تعطیل کردن مدارس برای آموزش شخصی برای بقیه سال.

رهبر قلمرو ، مدیر عامل شرکت کاری لام ، روز دوشنبه 76 مورد تایید شده جدید را اعلام کرد ، از جمله 9 مورد قابل ردیابی نیست این در حالی است که 115 مورد عفونت در روز یکشنبه گزارش شده است.

لام به خبرنگاران گفت: “این افزایش” بسیار سنگین است.

وی گفت: “من نمی خواهم جامعه به اشتباه تصور كند كه اوج همه گیری تمام شده است.”

لام گفت كارمندان دولت ، به استثنای كارمندان اورژانس ، از خانه كار می كنند. او از کارفرمایان خصوصی خواست که اگر می توانند همان کار را انجام دهند.

این سومین باری است که به مقامات دولتی گفته شده است که امسال در خانه سعی می کنند امواج متعدد ویروس را کنترل کنند.

لام گفت ، دولت دو هتل با مجموع 800 اتاق را برای استفاده به عنوان مراكز قرنطینه در اختیار خواهد گرفت. وی گفت: سه مرکز دولتی با 600 تا 700 تخت که قبلاً برای قرنطینه استفاده می شد ، بازگشایی می شود.

به رستوران ها دستور داده شد که شام ​​را به دو نفر سر میز محدود کنند و با تعطیلی اجباری تا ساعت 22:00 از نیمه شب به بالا بروند. ورزشگاه ها همزمان به دو نفر محدود می شوند.

جریمه نقض تخلفات افزایش می یابد ، لام گفت ، اما او جزئیات بیشتری نداد.

لام گفت: “ما در حال حاضر همه چیز ، تقریبا همه چیز به جز رستوران ها را تعطیل می كنیم ، زیرا نیازهای روزمره مردم را برآورده می كنیم.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*