[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی برای فصل تعطیلات پیام ناخواسته اما بالقوه نجات دهنده ای دارد: بغل نکنید

ژنو – سازمان بهداشت جهانی برای فصل تعطیلات پیام ناخواسته اما بالقوه نجات دهنده ای دارد: بغل نکنید.

“اپیدمی در ایالات متحده مجازات کننده است. دکتر مایکل رایان گفت: ” صادقانه بگویم ، دیدن دیدن یک تا دو نفر در دقیقه در ایالات متحده ، کشوری با سیستم (های) مراقبت بهداشتی عالی و قدرتمند و دارای قابلیت های باورنکردنی فناوری ، بسیار تکان دهنده است. ” براساس دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور تاکنون بیش از 280،000 مورد مرگ ویروس کرونا را ثبت کرده است.

رایان در طی یک کنفرانس مطبوعاتی به سوالی در مورد اینکه آیا آغوش می تواند “تماس نزدیک” باشد – که آژانس بهداشتی سازمان ملل متحد معمولاً در مناطقی که ویروس کرونا زیاد دارند توصیه نمی کند ، پاسخ داد.

ماریا ون کرچوو ، مدیر فنی سازمان بهداشت جهانی برای COVID-19 ، گفت که بیشتر انتقال ها در افرادی رخ می دهد که تمایل دارند زمان زیادی را با هم بگذرانند ، وعده های غذایی را در داخل خانه ، در محل کار یا خانه خود تقسیم کنند – اما گاهی اوقات دشوار است که “دقیقاً” نحوه انتشار ویروس را باز کرد.

رایان افزود: “این بسیار وحشتناک است که فکر کنیم ما به عنوان سازمان بهداشت جهانی اینجا خواهیم بود و به مردم خواهیم گفت:” بغل نکنید این وحشتناک است.”

وی گفت: “این واقعیت وحشیانه مکانهایی مانند ایالات متحده در حال حاضر است.”

در ماه نوامبر ، رئیس ارشد پزشکی انگلستان ، کریس ویتی نیز به بریتانیایی ها گفت که نباید بستگان مسن خود را در فصل تعطیلات امسال در آغوش بگیرند یا ببوسند ، “اگر می خواهید زنده بمانند ، دوباره در آغوش بگیرند”.

مدیر WHO برای واکسن ها ، دکتر کیت اوبراین ، هشدار داد که اگرچه اقدامات جدید ایمن سازی برای مبارزه با COVID-19 باید به کند شدن همه گیر کمک کند ، “در دسترس بودن واکسن ها یک تغییر نخواهد بود” ، به معنای قطع خودکار واکسیناسیون. همه گیری

هفته گذشته ، انگلیس اولین کشور غربی بود که عکس آزمایشی توسعه یافته توسط Pfizer و BioNTech را تأیید کرد. این کشور آماده است واکسیناسیون در معرض خطر جمعیت خود را از روز سه شنبه در بزرگترین کمپین ایمن سازی تاکنون آغاز کند.

اوبراین گفت: افرادی که نگران دریافت واکسن COVID-19 هستند و در کمتر از یک سال ساخته شده است ، باید درباره علم بیشتر بدانند و چنین نگرانی هایی را “موضوعات واقعاً قانونی” خواند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر