وزیر بهداشت کره جنوبی درباره ویروس منطقه جنگ هشدار داد


وزیر بهداشت کره جنوبی گفت که کلانشهرهای سئول اکنون “منطقه جنگی COVID-19” است زیرا این کشور از 615 مورد دیگر عفونت خبر می دهد و به نظر می رسد ویروس با سرعت بیشتری گسترش می یابد.

در همین حال ، رئیس جمهور خواستار آزمایشات گسترده و پیگیری شد. در 10 روز گذشته ، این کشور بیش از 5300 عفونت جدید را ثبت کرده است ، و دوشنبه سی امین روز متوالی از جهش های سه رقمی روزانه است.

وزیر بهداشت پارک نیونگ هو در یک جلسه ویروسی که از شهروندان خواست تا هوشیار باشند ، گفت: “منطقه شهری اکنون منطقه نظامی COVID-19 است.”

وی گفت: این کشور ممکن است نیاز به افزایش فاصله اجتماعی داشته باشد تا از احیای سرمایه توسط “انفجار گسترده در سراسر کشور و فروپاشی سیستم مراقبت های بهداشتی” جلوگیری کند.

سونگ وونگ ، یک مقام ارشد در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره ، به خبرنگاران گفت که اگر نتواند سرعت ویروس را به سرعت کاهش دهد ، این کشور می تواند روزانه حدود 900 مورد عفونت جدید را در روز گزارش کند.

در حالی که در بهار کره جنوبی با هدایت منابع بهداشتی و پرسنل در سراسر کشور موفق به کنترل شیوع عمده در منطقه جنوب شرقی خود شد ، اما کمتر مشخص است که اگر ویروس منطقه سئول را ویران کند ، از کجا تقویت خواهد شد.

از آنجایی که دولت رئیس جمهور مون جه این در تلاش است تا موفقیت های قبلی این کشور را علیه ویروس تبلیغ کند ، به دلیل شرط بندی روی موفقیت خود مورد انتقاد قرار گرفته است و به سرعت در حال کاهش است تا کاهش جمعیت در کمترین میزان خود در ماه اکتبر را انجام دهد. ، حتی زمانی که ویروس هنوز در حال گسترش بود.

در هفته های اخیر ، مقامات با تعطیلی کلوپ های شبانه ، اتاق های کارائوکه و سالن های ورزشی ، کاهش ساعت مدرسه و اجازه دادن به تحویل و برداشتن رستوران ها پس از ساعت 9 شب برای بازگرداندن برخی محدودیت های از راه دور در منطقه سئول اقدام کرده اند.

برخی از کارشناسان بهداشت محدودیت های سختگیرانه تری مانند ممنوعیت اجتماعات بیش از 10 نفره ، تعطیلی مدارس و کلیساها و الزام شرکت ها به استخدام کارمندان بیشتر از خانه را تصویب کرده اند.

مون روز دوشنبه ابراز نگرانی کرد که کارکنان بهداشت به طور فزاینده ای در حال ردیابی مسیرهای انتقال در میان افزایش عفونت ها هستند ، و از مقامات خواست تا “حداکثر نیروی کار موجود” را برای مقامات دولتی ، پلیس و پرسنل نظامی برای پشتیبانی از اقدامات ردیابی مستقر کنند. سخنگوی وی گفت: از تماس در منطقه شهری ، گفت: چونگ من هو.

چونگ گفت مون همچنین به مقامات دستور داده ایستگاههای آزمایشی بیشتری را در شب یا روزهای تعطیل باز نگه دارند و تنظیمات “عبور” بیشتری را نصب کنند که به کارگران اجازه می دهد از طریق شیشه اتومبیل از رانندگان نمونه جمع کنند.

چونگ گفت: “از هر شهروندی كه كوچكترین سو infected ظن به آلودگی داشته باشد ، به یك مركز غربالگری مراجعه كرد تا مورد معاینه قرار گیرد.”

طی یک جلسه توجیهی جداگانه ، Na گفت که مقامات بهداشتی در نظر دارند تکنیک های جدید آزمایش ، از جمله آزمایشات سریع آنتی ژن و آزمایش های مبتنی بر مریم گلی را اتخاذ کنند تا بتوانند برای حاملان ویروس بالقوه سریعتر غربالگری کنند.

این کشور عمدتاً به روشی از آزمایش تشخیصی موسوم به PCR متکی است که دقیق تر اما پیچیده تر است.

از ابتدای شیوع همه گیر ، 38161 عفونت و 549 مورد مرگ در کشور گزارش شده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*