[ad_1]

در حومه بوستون ، درگیری بر سر این که آیا برگزاری یک جشن شاد در محل موسسه ای که قبلاً بسته نشده است و زمانی که کودکان معلول مورد سو استفاده قرار می گرفتند ، وجود دارد.

والتام ، ماساچوست – در حومه بوستون ، بر سر این که آیا برگزاری یک جشن شاد در مکان موسسه ای که قبلاً بسته شده است ، جایی که کودکان معلول مورد سو ab استفاده قرار گرفتند ، مورد غفلت قرار گرفتند و در شرایط اسفناکی نگهداری شدند ، درگیری است.

Waltham Lions Club از طریق نمایشگاه نور تعطیلات Greater Boston ، جمع آوری کمک مالی برای سازماندهی خدمات ، برای سایت مرکز توسعه والتر E. Fernald در نظر گرفته شده است.

ائتلافی از مدافعان معلولیت که باعث ننگ آور استفاده از این سایت شده است ، از ژانت مک کارتی ، شهردار والتهام خواسته است مجوز باشگاه را پس گرفته و یک سایت جایگزین برای این رویداد که قرار است از 27 نوامبر تا 3 ژانویه برگزار شود ، پیدا کند.

الكس گرین ، یك استاد اضافی در مدرسه هاروارد كندی و یك فعال كه روز جمعه در یك اعتراض شركت كرد و تلاش كرد تا شهر را از نظر خود تغییر دهد ، مشكل این نیست كه شیرها “كاری شگفت انگیز” انجام می دهند.

گرین که همچنین در حال راه اندازی یک دادخواست آنلاین برای تغییر نظر در این شهر است ، گفت: “ما درک می کنیم که همه اکنون به عنوان یک نمایش نور نیاز به افزایش دارند.” “تنها استدلال ما این است که این مکان برای یکی نیست. این سایتی است که درد و رنج زیادی در تاریخ خود دارد. “

Fernal Center ، که در اواخر قرن نوزدهم به والتهام نقل مکان کرد ، به مکانی تبدیل شد که افراد دارای معلولیت ، از جمله مبتلایان به فلج مغزی و سندرم داون ، از جامعه خارج شدند ، برخی از آنها در نظر گرفته شدند برای نامناسب بودن

والتر فرنالد خود یکی از حامیان روان پرستی و عقیم سازی اجباری است که در این مسسه صورت می گیرد و در نامه ای توسط فیلیپ کسل ، مدیر اجرایی کمیسیون مشاوران حقوقی بهداشت روان به شهردار گفته شده است.

آزمایشی در دهه های 1940 و 1950 شامل تغذیه ساکنان با بلغور جو دوسر رادیواکتیو بود.

وی نوشت: “جشن تعطیلات در شهر باید مایه خوشحالی همه جامعه باشد ، به ویژه در این اوقات تقسیم شده و در اوج بیماری همه گیر ، كه باعث ایجاد استرس بی سابقه در جوامع ما می شود.” “این نمی تواند در سایت برنامه ریزی شده رخ دهد.”

روز جمعه پیامی برای مک کارتی باقی ماند.

منطقه 196 هکتاری در زمانی که در سال 2014 بسته شد و توسط شهر خریداری شد به مرکزی برای بزرگسالان دارای معلولیت منتقل شد. اگرچه این شهر ساخت یک دبیرستان یا ایستگاه پلیس جدید را در این ملک در نظر گرفته است ، اما تا حد زیادی بدون استفاده باقی مانده است.

شیرها رویداد خود را “بیش از یک مایل دورتر ، تبدیل به نمایشگر درخشان بیش از 1 میلیون چراغ LED و صحنه های انیماتریک” توصیف کردند که مردم می توانند بدون ترک ماشین خود از آن لذت ببرند. راه اندازی قبلاً شروع شده است.

رئیس جمهور لیز پولیس گفت ، این باشگاه با مخالفت با نمایش نور متعجب شد ، زیرا در گذشته رویدادهایی را در محل Fernal برگزار كرده است. وی همچنین اشاره کرد که شهر ، نه باشگاه ، مکان را انتخاب کرده است.

وی گفت ، نمایش نور برای خط اصلی و مأموریت باشگاه بسیار مهم است ، زیرا بسیاری دیگر از جمع آورندگان سرمایه در سال جاری لغو شده اند و بودجه آن حدود یک سوم سال عادی است.

وی گفت ، در گذشته ، شیرها رویدادهایی را برگزار کرده اند که به نفع ساکنان فرنالد بوده و همچنان از سازمانهایی که به افراد معلول خدمت می کنند پشتیبانی می کنند.

وی گفت: “ما از ماهیت تاریخی این ملک چشم بسته نیستیم.” “هدف ما آوردن چیز مثبتی به شهر والتهام است که به شدت تحت تأثیر همه گیر قرار دارد.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر