ویروس امروز: آمریکایی ها در حالی سفر می کنند که بایدن ملت را مخاطب قرار می دهد


مرگ ناشی از COVID-19 در ایالات متحده در طول هفته افزایش یافته و اکنون به طور متوسط ​​بیش از 1600 نفر در روز است.

– با وجود هشدارهای مقامات بهداشتی مبنی بر اینکه اجتماعات خانوادگی می تواند اوضاع را بدتر کند ، میلیون ها آمریکایی برای شکرگذاری سفر می کنند.

– افراد بیشتری متقاضی مزایای بیکاری هستند زیرا اقتصاد همچنان تحت ویروس کرونا قرار دارد. هفته گذشته حدود 778000 نفر متقاضی بیکاری شدند که این دومین هفته متوالی است.

– مقامات به شدت از مردم می خواهند که روزهای تعطیل را در خانه بمانند و جریمه های مشاغل غیر قانونی را به شدت افزایش دهند. در کنتیکت ، فرماندار ند لامونت می گوید که به دلیل نقض محدودیت های ویروس ، 10 هزار دلار به این تجارت جریمه می کند.

اعداد: مرگ ناشی از COVID-19 در طول هفته در حال افزایش است. تعداد متوسط ​​در روز اکنون بیش از 1600 نفر است. این کشور روزانه به طور متوسط ​​174000 مورد جدید ویروس دارد.

کاتاپول: جیم جاستیس ، فرماندار غرب ویرجینیا گفت: “من نمی خواهم داکوتای جنوبی باشم” گفت که از سایر فرمانداران جمهوری خواه مخالف این فرمان ها الگو نمی گیرد. .

ICYMI: این ویروس رسم دیرین تعطیلات را در شهر کوچک کانزاس نورکاتور از بین برد. در یک سنت ده ساله که نوستالژی نورمن راکول را تداعی می کند ، کل شهر برای شام کریسمس جمع می شوند و برای بسیاری از گوشت ها ، صنایع دستی و خوراکی های اهدایی جایزه می گیرند. امسال استثنا شده است.

ON THE HORIZON: رئیس جمهور منتخب جو بایدن در حال افزایش پاسخ خود به بیماری همه گیر است. وی به منظور اتحاد کشور در برابر ویروس احیاگر ، یک سخنرانی ملی برای شکرگذاری صادر کرد و رهبران کنگره منتظر استراتژی وی برای مقابله با بیماری همه گیر بودند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*