ویروس امروز: آمریکایی ها شکرگذاری را به روش های مختلف جشن می گیرند


آمریکایی ها اولین فصل خود را در روز شکرگذاری و کریسمس در میان ویروس کرونا جشن می گیرند

– شیوع ویروس کرونا به سنت ادامه می دهد. بسیاری از تعطیلات روز شکرگذاری در روز پنجشنبه با توجه به مقابله با ضرر و زیان و محدودیت های خود برای غلبه بر ویروس ، کمرنگ ، کمرنگ ، کلاً برگزار نمی شود و یا در عمل برگزار می شود.

– کمبود نیرو به دلیل ردیابی تماس و پروتکل های انزوا ، مدارس را مجبور به جابجایی مجدد کلاس ها به صورت آنلاین می کند. چالش های کارکنان منجر به تعطیلی مدارس می شود ، حتی در محله هایی که کارمندان می گویند خطرات بهداشتی ناشی از آموزش شخصی قابل کنترل است.

– با التماس مقامات بهداشت عمومی از آمریکایی ها برای عدم مسافرت ، رژه شکرگذاری میسی به جای جمعیت زنده به مخاطبان تلویزیون کاهش یافت. این واقعیت که رژه برگزار شد ، آن را به یک جشن نادر در نیویورک تبدیل کرد ، جایی که بیشتر رویدادهای اصلی آن در سال گذشته به دلیل ویروس لغو شد.

اعداد: بیش از 12.7 میلیون آمریکایی با ویروس کرونا تشخیص داده شده اند ، از زمان شروع همه گیر شدن 262000 مورد مرگ و میر. براساس دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور به طور متوسط ​​بیش از 1650 مرگ در روز دارد.

قابل ذکر: هریت کراکوفسکی ، 85 ساله ساکن خانه عبری ریوردیل در نیویورک که تعطیلات بزرگ شکرگذاری سالهای گذشته را از دست داد و همسایگان و دوستان خود را به دلیل ویروس از دست داد ، گفت: “تعطیلات کمی سخت تر می کند.” “من گریه می کنم ، اما بر آن غلبه می کنم. ما باید ادامه دهیم. “

حتما بخوانید:
مراکش طرحی را برای واکسیناسیون گسترده با داروهای چینی آغاز خواهد کرد

ICYMI: دادگاه عالی ایالات متحده – با تصمیم 5-4 – نیویورک را از اعمال محدودیت های خاص برای حضور در کلیسا و کنیسه در مناطقی که به شدت تحت تأثیر ویروس قرار دارند منع کرده است. این تصمیم می تواند شهر را مجبور به تجدید نظر در مورد محدودیت های نمازخانه ها کند.

ON THE HORIZON: همه گیری عادات ما را تغییر داده و خرید در تعطیلات نیز تغییر خواهد کرد. شرکت های اسباب بازی بزرگسالان بی حوصله را که در خانه می مانند ، هدف قرار می دهند. و از آنجا که بچه ها به جای تلویزیون کابلی وقت زیادی را به تماشای YouTube می گذرانند ، ستاره های سایت پخش ویدئو به دنبال اسباب بازی می روند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma