[ad_1]

ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تصمیم گیری است که چه کسی در خط مقدم واکسن COVID-19 خواهد بود و پس از اعطای مجوز اضطراری از سوی دولت فدرال از اوایل هفته آینده ، دوزها باید ارسال شود.

سه چیز برای دانستن امروز

– دولتها در حال تهیه برنامه هایی هستند که تصمیم خواهند گرفت چه کسی در صف اول واکسن COVID-19 قرار دارد و کجا باید دوزها ارسال شود ، به محض اینکه دولت فدرال مجوز اضطراری را اعطا کرد ، که ممکن است در هفته آینده اتفاق بیفتد. کارمندان دولت گروه هایی مانند ساکنان خانه های سالمندان و کارمندان ، کارکنان بهداشتی درجه یک و اولین پاسخ دهندگان را در اولویت قرار می دهند.

– تجزیه و تحلیل ادعا می کند که اولین واکسن ها در همان خانوارهای سیاه پوستان ، اسپانیایی ها و هندی های کم درآمد که به طور نامتناسبی از ویروس کرونا رنج می بردند ، هدف قرار گرفته است. دولت فدرال رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند و واکسن را بر اساس جمعیت به ایالات تقسیم می کند.

– نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان و میچ مک کانل ، رهبر مجلس سنا ، در پایان سال در مورد بسته تسکین ویروس مکالمه تلفنی داشتند که نشان دهنده شکستن بن بست در واشنگتن بود.

تعداد: ملت همچنان به انتشار اعداد ناخوشایند در هر سطح از شاخص های ویروسی ادامه می دهد: مرگ ها به 3000 ، موارد جدید بیش از 200،000 در روز چهارشنبه ، و تعداد بیماران بستری بیش از 100،000.

QUOTABLE: “این امکان وجود دارد که من در نهایت آن را از تلویزیون بگیرم یا از آن فیلمبرداری کنم ، فقط برای اینکه مردم بدانند که من به این علم اعتماد دارم.” – باراک اوباما در اخباری که وی و دیگر روسای جمهور سابق آماده عکس گرفتن هستند COVID-19 به صورت عمومی.

ICYMI: همه گیری همه جانبه باعث شد که جانبازان در سالگرد حمله 1941 به پرل هاربر که آمریکا را به جنگ جهانی دوم فرو برد ، به هاوایی سفر نکنند. دفتر پارک ملی و نیروی دریایی مراسم سالگرد را تعطیل کرد و به جای آن رویداد به صورت زنده پخش خواهد شد.

ON THE HORIZON: گزارش ماهانه مشاغل. دولت رقم ماهانه بیکاری ماه نوامبر خود را در گزارشی منتشر کرد که نشان می دهد فشاری که ویروس در حال رشد بر اقتصاد وارد می کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر