ویروس امروز: بازار کار معلق ، مهلت سفارشات واکسن


بازار کار با کاهش شدید ویروس بر اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی در حال کند شدن است

سه چیز برای دانستن امروز

– بازار کار در حال کند شدن است زیرا سقوط ویروس فشار جدی بر اقتصاد و سیستم بهداشت و درمان وارد می کند. کارفرمایان حداقل از روزهای تاریک همه گیر در ماه آوریل ، 245000 شغل در ماه نوامبر اضافه کردند.

– ایالت ها روز جمعه برای سفارش دادن واکسن Pfizer مهلت دارند که منتظر تأیید اضطراری فدرال است. این دستورالعمل ها با هدف هموار سازی مسیر واکسن در بعضی از کشورها در هفته های آینده انجام می شود.

– به نظر می رسد رهبران کنگره در زمینه تأمین بسته دیگری برای تسکین ویروس تا پایان سال در حال پیشرفت هستند. این بسته مزایای بیکاری را افزایش می دهد ، از جمله منافع دیگر به مقامات ایالتی و محلی ، مدارس و مشاغل پول می دهد.

اعداد: طی دو روز گذشته ایالات متحده بیش از 200000 مورد جدید را شنیده است. در کل ، ایالات متحده بیش از 14 میلیون مورد داشته است و در حال حاضر به طور متوسط ​​بیش از 1800 مرگ در روز در هفته گذشته دارد.

QUOTA: لورا شوئل ، بنیانگذار StreetLight Data ، در توصیف تجزیه و تحلیل داده ها در مورد حرکت آمریکایی ها در روز شکرگذاری گفت: “مردم کمتر از یک روز دیگر در طی یک بیماری همه گیر تغییر رفتار می دهند.”

ICYMI: در حالی که سیستم های بیمارستانی با بیماری همه گیر مبارزه می کنند ، برخی با تهدید دیگری روبرو هستند: حملات سایبری. در ماه اکتبر به بیمارستانی در ورمونت حمله شد و این مرکز مجبور شد نتایج آزمایشگاه را با دست نوشته و به دستگاههای نمابر اینترنتی اعتماد کند.

ON HORIZON: واکسن. هفته آینده برای واکسن بسیار مهم خواهد بود ، از جمله جلسه روز پنجشنبه با مشاوران سازمان غذا و دارو برای بحث در مورد مجوز اضطراری واکسن Pfizer.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*