[ad_1]

سازمان غذا و داروی آمریکا بررسی مثبتی از واکسن Pfizer برای COVID-19 را منتشر کرده است و در پنج مرحله قبل از تأیید احتمالی جلسه علنی دادگاه را برگزار می کند.

سه چیز برای دانستن امروز

– سازمان غذا و دارو یک بررسی مثبت از واکسن Pfizer منتشر کرده است و در پنج مرحله قبل از تصویب و توزیع بالقوه ، دادرسی عمومی را در روز پنجشنبه برگزار می کند. کارشناسان FDA بررسی هزاران صفحه از جزئیات تازه منتشر شده آزمایشات Pfizer را آغاز کرده اند.

– رئیس جمهور منتخب جو بایدن قول می دهد در سه ماه اول حکومت خود واکسن ویروس کرونا را به 100 میلیون نفر توزیع کند ، وعده “100 میلیون عکس در 100 روز اول” را می دهد.

– علیرغم رشد عفونت ها ، سهام ایالات متحده در روز سه شنبه افزایش یافت ، که نشان دهنده خوش بینی در مورد شروع واکسیناسیون گسترده در انگلیس و انتظاراتی است که مقامات بهداشتی آمریکا استفاده از واکسن را ظرف چند روز تأیید می کنند.

تعداد: موارد تأیید شده در روز برای اولین بار به طور متوسط ​​در روز به بیش از 200،000 رسیده است ، انتظار می رود پس از اجتماعات تعطیلات ، جهش بیشتری داشته باشد. مرگ و میرها در روز بیش از 2200 نفر را تحت الشعاع قرار می دهد که مربوط به اوج آوریل است.

مرگ: علت این ویروس بیش از 285000 مورد مرگ و میر در ایالات متحده است.

شکل: “عزیزم ، ما گیج شده ایم. ما فقط محافظان خود را کنار گذاشتیم. “

ICYMI: دولت ترامپ پس از افشای عدم موفقیت در تأمین فرصتی برای خرید میلیون ها دوز اضافی واکسن Pfizer در تابستان امسال ، که نشان داده شده است در برابر COVID-19 بسیار موثر است ، با کنترل های جدیدی روبرو است.

ON HORIZON: پس از مطالعه دقیق این هفته واکسن Pfizer ، FDA واکسن تولید شده در هفته آینده توسط غول بیوتکنولوژی مدرن را آزمایش می کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر