[ad_1]

با بستری شدن در بیمارستان ها که هر روز به بالاترین سطح ممکن می رسد ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به شدت تلاش می کنند تختخواب اضافه کنند و پرستار و پزشک پیدا کنند.

سه چیز برای دانستن امروز

– با بستری شدن در بیمارستان ها هر روز به ارتفاعات جدید ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ناامیدانه در تلاشند تا تختخواب اضافه کنند و پرستار و پزشک پیدا کنند. استانداران در تلاشند تا پرستاران را به بازنشستگی ترغیب کنند و دانشجویان را مجاب به کار در بیمارستان ها برای اعتبار علمی کنند.

– در مرحله اصلی ، انگلیس واکسن COVID-19 را از Pfizer و BioNTech تأیید کرده است و ممکن است توزیع عکس را در این هفته آغاز کند.

– متخصصان بهداشت در حال حاضر دستورالعمل هایی را برای تعطیلات آینده ارائه می دهند و توصیه های آنها روشن است: اگر تصمیم به ترک شهر دارند ، در خانه بمانید یا قبل و بعد از سفر آزمایش شوید.

تعداد: تعداد افرادی که با ویروس در ایالات متحده بستری شده اند به 100000 نفر نزدیک می شود ، بیش از دو برابر یک ماه قبل. این کشور به طور متوسط ​​بیش از 160،000 مورد و 1500 مرگ در روز دارد.

QUOTA: “اگر به طور مستقیم به مشکلات نابرابری در کشور خود نپردازیم ، ما نمی توانیم این همه گیری را کنترل کنیم. راه دیگری وجود ندارد. “- دکتر مارسلا نونس اسمیت ، مشاور همه گیر جو بایدن رئیس جمهور منتخب.

ICYMI: کالیفرنیا با جهش تعداد موارد و بستری شدن در بیمارستان ، عمیقاً در محاصره قرار می گیرد ، اما برخی از دولت ها عقب می کشند. پاسادنا با وجود محدودیت ها فضای غذاخوری در فضای باز را حفظ می کند.

ON THE HORIZON: تاریخ های اصلی واکسن به سرعت در حال نزدیک شدن است. ایالت ها باید این هفته دوزهای واکسن Pfizer را درخواست کنند. سازمان غذا و دارو پنجشنبه هفته آینده جلسه ای مهم را برای اجازه استفاده اضطراری برگزار می کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر