ویروس امروز: تقریباً 200،000 مورد در روز. انتخاب برای رهبری HHS


ایالات متحده در حال نزدیک شدن به نقطه ای است که به طور متوسط ​​200000 مورد تایید شده در روز وجود دارد

سه چیز برای دانستن امروز

– مسابقه واکسن COVID-19 با سرعتی نفسگیر برگزار شد ، که اوج سالها تحقیق بود.

– انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن به عنوان سرپرست وزارت بهداشت و خدمات انسانی جایگزین یک آژانس در میان یک برنامه واکسیناسیون گسترده خواهد شد زیرا این امر با مرگ و میرهای رو به رشد و بستری شدن در بیمارستان از COVID-10 سروکار دارد.

– وادی شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رودی جولیانی ، به دلیل ویروس در بیمارستان بستری است اما رئیس جمهور می گوید که حالش خوب است. شهردار سابق نیویورک در تلاش برای پوشاندن خسارت رئیس جمهور به دور کشور سفر می کند – غالباً بدون ماسک.

تعداد: کشور در حال نزدیک شدن به نقطه ای است که به طور متوسط ​​200000 مورد تایید شده جدید در روز دریافت می کند. از روز یکشنبه ، میانگین مدت زمان هفت روز بیش از 196000 مورد است.

شکل: “ما تلاش خود را برای یافتن راهی ادامه دادیم. اما در پایان فهمیدیم که هیچ موردی وجود ندارد. “- مری د لا روزا ، فیلمبردار پیش دبستانی به دلیل جنگ برای باز نگه داشتن مدرسه اش در پی شیوع بیماری همه گیر.

ICYMI: برای نشان دادن کمبود روزافزون کارکنان در مناطق روستایی آمریکا ، کمبود نیروی پزشکی در بیمارستانی در کانزاس وجود دارد. در ماه نوامبر ، یک پزشک و دستیار پزشک از ویروس بیمار شدند و یک تکنسین اشعه ایکس در خارج از RV در پارکینگ زندگی می کرد تا بتواند با همکاران بیمار در محل باشد.

ON THE HORIZON: آیا یک کنگره به شدت تقسیم شده می تواند تشکیل جلسه دهد و بسته تسکین ویروس را تصویب کند؟ رهبران کنگره در حال مذاکره هستند و مسئله اصلی این است که دولت چه مقدار باید به آمریکایی ها به عنوان پرداخت مستقیم بدهد.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*