ویروس امروز: خریداران جمعه سیاه در خانه می مانند


جمعیت جمعه سیاه در مراکز خرید و فروشگاههای ایالات متحده بسیار نازک است زیرا هجوم ملی ویروس کرونا باعث جابجایی آنلاین خریداران و نگهداری آنها در خانه می شود.

سه چیز برای دانستن امروز

– بیماری ویروس کرونا ویروس جمعه را در مراکز خرید و فروشگاه های سراسر کشور به خود جلب کرده است ، اما افزایش خریدهای اینترنتی چراغ کوچکی از امید را به خرده فروشان مشکل پس از ماه ها کاهش فروش و سقوط تجارت واداشته است.

– برخی از کالج ها و دانشگاه ها با افزایش موارد ویروس کرونا در کشور در حال بررسی مجدد برنامه های خود برای ترم آینده هستند. تعداد بیشتری از دانشگاه ها فقط آموزش مجازی را ارائه می دهند ، اما دیگران در حال ارزیابی نحوه بازگشت دانش آموزان هستند ، که می تواند به معنی تنظیم پروتکل های تست ، معرفی سیستم های غربالگری جدید و حذف تعطیلات بهار باشد تا دانشجویان را از سفر به دانشگاه منصرف کند. دانشگاه ها را باز نگه دارید

– شرکت والت دیزنی از برنامه های خود برای اخراج 4000 کارگر دیگر در پارک های موضوعی خود در کالیفرنیا و فلوریدا به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 خبر داد. این شرکت حضور در پارک های خود را محدود می کند و پروتکل ها را تغییر می دهد تا فاصله اجتماعی را فراهم کند.

تعداد: تعداد آمریکایی های مبتلا به ویروس کرونا در روز جمعه از 13 میلیون نفر عبور کرده است و از زمان ابتلا به بیماری همه گیر بیش از 263،500 مرگ به ویروس نسبت داده شده است. براساس دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور به طور متوسط ​​بیش از 1650 مرگ در روز دارد.

QUOTABLE: “برایان بویل ، دانشجوی سال دوم دانشگاه ورمونت ، از طریق ایمیل گفت:” بزرگترین نگرانی من این است که مردم در طول تعطیلات زمستانی با اقدامات فردی فاصله / قرنطینه آرامش بیشتری پیدا کنند. ” وی افزود: “من فقط می توانم امیدوارم كه مردم به یاد بیاورند كه این اقدامات ایمنی تا چه اندازه مهم هستند و به خاطر سلامتی و آموزش ما به آنها ادامه می دهند.”

ICYMI: نامه هایی که ده ها هزار در صندوق پستی سانتا ریخته اند ، نگاهی اجمالی به نگرانی ها و امیدهای کودکان در انتظار کریسمس همه گیر دارند. دفتر مرتب سازی نامه در منطقه بوردو فرانسه از سال 1962 در حال پردازش نامه وی بود ، اما امسال ، همراه با درخواست های معمول برای اسباب بازی و اسباب ، کودکان خواستار واکسن ، بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ هستند تا زندگی را دوباره زنده کنند. بوده است.

ON THE HORIZON: تولیدکنندگان درخت کریسمس ، که در سال های اخیر با افزایش علاقه به درختان مصنوعی روبرو شده اند ، می گویند تقاضا برای گیاهان همیشه سبز تازه بریده شده در این فصل زیاد است. عمده فروشان و مزارع کوچک می گویند مشتریان زودتر از حد معمول خود را نشان می دهند و تعداد آنها بیشتر است. بیشتر و بیشتر آمریکایی ها برای تعطیلات در میان محدودیت های ویروس در خانه خود می مانند و می خواهند یک سنت جدید – یا تجدید شده – برای پایان یک سال غم انگیز با یادداشت شادتر ارائه دهند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

———

این داستان برای اولین بار در تاریخ 27 نوامبر منتشر شد. این دانشجوی دانشگاه گفت: در 29 نوامبر برای اصلاح انتساب به روزرسانی شد ، شروع با “بزرگترین نگرانی من این است که مردم با اقدامات فردی خود برای حذف اجتماعی / قرنطینه در تعطیلات زمستانی آرام تر می شوند”. ورمونت برایان بویل ، نه رئیس دانشگاه ، سورش گاریملا. یک اصلاحیه نیز منتقل شده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*