[ad_1]

جمعیت جمعه سیاه در مراکز خرید و فروشگاههای ایالات متحده بسیار نازک است زیرا هجوم ملی ویروس کرونا باعث جابجایی آنلاین خریداران و نگهداری آنها در خانه می شود.

سه چیز برای دانستن امروز

– بیماری ویروس کرونا ویروس جمعه را در مراکز خرید و فروشگاه های سراسر کشور نگه داشته است ، اما افزایش خرید آنلاین چراغ کوچکی از امید را به خرده فروشان مشکل پس از ماه ها افت فروش و تجارت ناموفق داده است.

– برخی از کالج ها و دانشگاه ها با افزایش موارد ویروس کرونا در کشور در حال بررسی مجدد برنامه های خود برای ترم آینده هستند. تعداد بیشتری از پردیس ها فقط یادگیری مجازی را ارائه می دهند ، اما دیگران در حال ارزیابی نحوه بازگشت دانش آموزان هستند ، که می تواند به معنی تنظیم پروتکل های تست ، معرفی سیستم های غربالگری جدید و حذف تعطیلات بهار باشد تا دانشجویان را از سفر به دانشگاه منصرف کند. دانشگاه ها را باز نگه دارید

– شرکت والت دیزنی از برنامه های خود برای اخراج 4000 کارگر دیگر در پارک های موضوعی خود در کالیفرنیا و فلوریدا به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 خبر داد. این شرکت حضور در پارک های خود را محدود می کند و پروتکل ها را تغییر می دهد تا فاصله اجتماعی فراهم شود.

اعداد: بیش از 12.9 میلیون آمریکایی با ویروس کرونا تشخیص داده شده اند و بیش از 263.500 مرگ و میر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر به ویروس نسبت داده شده است. براساس دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور به طور متوسط ​​بیش از 1650 مرگ در روز دارد.

کاتاپول: “بزرگترین نگرانی من این است که مردم با اقدامات فردی فاصله اجتماعی / قرنطینه در تعطیلات زمستانی آرامتر شوند” ، رئیس دانشگاه ورمونت ، سورش گاریملا در یک ایمیل گفت: “من فقط امیدوارم که مردم به خاطر می آورند که این اقدامات ایمنی چقدر مهم هستند و به خاطر سلامتی و آموزش ما به آنها ادامه می دهند. “

ICYMI: نامه هایی که توسط ده هزار نفر در صندوق پستی سانتا ریخته شده ، نگاهی اجمالی به نگرانی ها و امیدهای کودکان در انتظار کریسمس همه گیر دارند. دفتر مرتب سازی نامه در منطقه بوردو فرانسه از سال 1962 در حال پردازش نامه وی بود ، اما امسال ، همراه با درخواست های معمول برای اسباب بازی و اسباب ، کودکان خواستار واکسن ، بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ هستند تا زندگی را دوباره زنده کنند. بوده است.

ON THE HORIZON: تولید کنندگان درخت کریسمس ، که در سال های اخیر با افزایش علاقه به درختان مصنوعی روبرو شده اند ، می گویند تقاضا برای همیشه سبزهای تازه بریده شده در این فصل زیاد است. عمده فروشان و مزارع کوچک می گویند مشتریان زودتر از حد معمول خود را نشان می دهند و تعداد آنها بیشتر است. بیشتر و بیشتر آمریکایی ها برای تعطیلات در میان محدودیت های ویروس در خانه خود می مانند و می خواهند یک سنت جدید – یا تجدید شده – برای پایان یک سال غم انگیز با یادداشت شادتر ارائه دهند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر