[ad_1]

آنچه در روز سه شنبه با شیوع ویروس کرونا رخ داده است: این در ایالات متحده به طور متوسط ​​در روز گذشته 172،000 مورد جدید در روز گذشته و 1،529 مورد مرگ است.

– نوید پیشرفت در تولید واکسن ها به این معنی نیست که افراد می توانند به زودی ماسک و فاصله اجتماعی خود را کنار بگذارند. این به این دلیل است که واکسن ماهها به طول خواهد انجامید و درصد قابل توجهی از جمعیت مورد نیاز برای دستیابی به ایمنی گله را در بر خواهد گرفت.

– پس از شکرگذاری ، بسیاری از دولت ها قوانین جدیدی را در مورد ماسک ها و محدودیت ها در اجتماعات کوچک داخل خانه اعمال کرده اند. اما در عمل ، اجرای قوانین دشوار است و تا حد زیادی به انطباق داوطلبانه متکی است.

– فصل تعطیلات با وجود همه گیری همه گیر در کاخ سفید رو به جلو است. تحویل یک درخت کریسمس 18 فوت ، بخشش تشریفاتی بوقلمون ریاست جمهوری و یک سری جشن ها و مهمانی ها ، حتی اگر مقامات بهداشتی در مورد خطرات مرتبط با اجتماعات تعطیلات هشدار دهند.

تعداد: در هفته گذشته ایالات متحده به طور متوسط ​​172،000 مورد جدید در روز و 1،529 مورد مرگ و میر داشته است. رکورد 86000 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده اند.

QUOTA: “هیچ کس به من نمی گوید که در خانه خودم چه کاری می توانم یا نمی توانم انجام دهم. آنها قبض های من را پرداخت نمی کنند و به من نمی گویند که چه کاری باید انجام دهم. – شیپسپنسبرگ ، پنسیلوانیا ، ساکن بارب چستن ، به دلیل برنامه هایش برای جلوگیری از جمع آوری محدودیت برای شکرگذاری.

ICYMI: افراد بیشتری درمی یابند که در هنگام شیوع همه گیر مشکل شنوایی دارند. دلیل: آنها نمی دانستند که مشکلات شنوایی دارند و چقدر به خواندن لب ها و حالت های صورت اعتماد داشتند تا اینکه افراد اطراف آنها شروع به ماسک زدن کردند.

در هوريزون: سرپرستان شهرستان لس آنجلس روز سه شنبه گرد هم آمدند تا تصميم بگيرند كه چگونه به جهش نگران كننده در موارد دومين شهر بزرگ اين كشور پاسخ دهند. آنها در حال بررسی دستور ماندن در خانه هستند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر