[ad_1]

یک پانل علمی وجود دارد که می تواند راهنمایی کند که چه کسی باید در مقابل خط قرار گیرد وقتی اولین عکس واکسن در دسترس قرار گرفت.

سه چیز برای دانستن امروز

– یک پنل علمی برای راهنمایی در مورد افرادی که باید در خط مقدم حضور داشته باشند وجود دارد. کارمندان بهداشت و ساکنان خانه سالمندان اولین کسانی هستند که واکسن را دریافت می کنند.

– بیش از 36000 نفر در ماه نوامبر در ایالات متحده در اثر COVID-19 جان خود را از دست دادند. تعداد ماهانه به اندازه روزهای تاریک آوریل و مه نیست ، اما هنوز هم نشانه چرخش مهلکی است که همه گیری در پاییز امسال انجام داده است.

– بیمارستان های صحرایی با اتمام ظرفیت بیمارستان ها مجدداً باز می شوند. رود آیلند و نیویورک از جمله مکانهای افتتاح چنین امکاناتی در روزهای اخیر هستند.

تعداد: ایالات متحده به طور متوسط ​​1200 مرگ در روز در ماه نوامبر انجام می دهد. این کشور به طور متوسط ​​روزانه 160،000 مورد تایید شده جدید دارد. از روز دوشنبه بیش از 96،000 نفر در بیمارستان بستری شده اند.

اعداد و ارقام: “اگر کنگره برای کریسمس بدون تهیه بسته موقت (تسکین ویروس) قبل از روی کار آمدن دولت جدید در ژانویه ، برای استروئیدها احمقانه باشد. – سناتور مارک وارنر ، D-Va.

ICYMI: بیمارستانهای شهرهای کوچک هنگام پر شدن تخت با بیماران ویروسی دچار بحران می شوند. در یک شهر روستایی در میسوری ، پزشک بیشتر بیماران خود را به نام می شناسد ، که درد همه گیر را تشدید می کند.

در هوريزون: آيا كنگره قادر خواهد بود پيش از تعطيلات براي معامله آمريكايي ها و مشاغل آشفته معامله اي انجام دهد و پول اضافي ارسال كند؟ یک گروه دو حزب از قانون گذاران میانه رو امیدوارند که یک بسته 900 میلیارد دلاری را تهیه کنند و از بن بست خارج شوند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر