[ad_1]

یک نظرسنجی جدید حالات آمریکایی ها را در مورد آمادگی آنها برای دریافت واکسن COVID-19 به تصویر می کشد ، و نتایج نشان می دهد که بسیاری از افراد بدبین هستند

سه چیز برای دانستن امروز

– یک نظرسنجی جدید حال و هوای آمریکایی ها را در مورد آمادگی آنها برای دریافت واکسن COVID-19 به تصویر می کشد و نتایج نشان می دهد که بسیاری از افراد بدبین هستند. حدود یک چهارم بزرگسالان در ایالات متحده می گویند که عکس ها را دریافت نخواهند کرد و یک چهارم دیگر مطمئن نیستند.

– حتی در هنگام جهش تعداد کشته ها ، مقاومت در برابر ماسک ها در جوامع سراسر کشور بالاست – و بسیار جدی است. معترضین تمایلی به حضور در خانه های مسئولان منطقه ندارند زیرا آنها مأموریت استفاده از ماسک و محدودیت های تجاری مربوط به ویروس را در نظر می گیرند.

– مذاکرات جاری در کنگره در مورد بسته امداد رسانی به ایده پرداخت 600 دلار مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها منجر شد.

تعداد: در هفته گذشته ایالات متحده به طور متوسط ​​هر روز 206،000 عفونت تایید شده جدید دارد. تعداد کشته شدگان به طور متوسط ​​بیش از 2200 نفر در روز بود و یک رکورد 104000 نفر در روز سه شنبه در بیمارستان بستری شدند.

قابل ذکر: “من هنوز هم افرادی را در اینجا می بینم که به من خواهند گفت آنها باور ندارند که این از سرماخوردگی بدتر است.” – دکتر استفان نیبر ، پزشکی در داکوتای جنوبی.

در مواردی آن را گم کردید: فصل مالیات 2020 تقریباً گوشه ای است و ثبت جنبش مالیات با جنون این سال همه گیر پیچیده است.

در هوريزون: هيئت مشاوره سازمان غذا و دارو روز پنجشنبه در حال جلسات است تا در مورد اجازه دادن به واکسن فايزر براي استفاده اضطراري بحث کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر