ویروس امروز: واکسن در حال شتاب گرفتن است ، فصل NFL در هرج و مرج است


سرعت تولید واکسن با انتشار اخباری از Moderna Inc که از سازمان تنظیم مقررات ایالات متحده و اروپا می خواهد اجازه استفاده اضطراری از واکسن را بدهند ، شتاب بیشتری به خود گرفته است.

سه چیز برای دانستن امروز

– سرعت تولید واکسن با انتشار اخباری از شرکت Moderna Inc که از سازمان تنظیم مقررات ایالات متحده و اروپا می خواهد اجازه استفاده اضطراری از واکسن خود را بدهند ، شتاب بیشتری به خود گرفته است. نتایج اولیه نشان می دهد که واکسن بیش از 94 درصد موثر است.

– ویروس بار دیگر فصل NFL را به هرج و مرج کشاند. مسابقه بالتیمور ریونز-پیتسبورگ استیلرز از روز شکرگذاری به بیش از 20 کلاغ در لیست COVID-19 منتقل شد و بازی هنوز در معرض خطر قرار نگرفتن طبق برنامه است. به دلیل نقض پروتکل COVID-19 ، Denver Broncos یک گیرنده غیرفعال با یک بازیکن خط حمله جدید راه اندازی کرد.

– محدودیت های شدید جدید در کالیفرنیا اعمال می شود ، زیرا این ایالت با 7400 بستری در بیمارستان ویروس کرونا رکورد جدیدی را ثبت کرد. شهرستان لس آنجلس ، محل زندگی 10 میلیون نفر ، قوانین جدیدی را وضع کرده است که از ساکنان خواسته است تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند.

اعداد: آخر هفته طولانی شکرگذاری در اوایل این هفته بی ثباتی در شاخص های اصلی ویروس ها ایجاد می کند. هفته گذشته ایالات متحده روزانه به طور متوسط ​​162000 مورد جدید داشت و رکورد 93،000 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شدند.

قابل ذکر: “این اولین باری است که به خودم اجازه می دهم گریه کنم.” – دکتر تل ساکس ، مدیر ارشد پزشکی Moderna ، پس از اطلاع از نتایج مثبت مطالعه واکسن.

ICYMI: آژانس های اجرای قانون در سراسر کشور در مورد تقلب احتمالی واکسن COVID-19 در حالت آماده باش هستند. آنها نگران بهره برداری سازمان های جنایی از آمریکایی ها با مواردی مانند واکسن های جعلی هستند.

ON HORIZON: با پیشرفت در تولید واکسن ، توپ به زودی در زمین سازمان غذا و دارو قرار می گیرد. جلسه 10 دسامبر وی می تواند زمینه گسترش فوری واکسن Pfizer را فراهم کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*