[ad_1]

شیوع ویروس کرونا ویرانگر تهدید بیمارستانهای کالیفرنیا است ، جایی که پنج شهرستان خلیج سانفرانسیسکو دستورات جدیدی برای ماندن در خانه دارند ، که از روز یکشنبه اعمال می شود

سه چیز برای دانستن امروز

– هجوم ویروس کرونا باعث تهدید بیمارستان های کالیفرنیا می شود. پنج شهرستان خلیج سانفرانسیسکو دستورهای جدید اقامت در خانه دارند که از روز یکشنبه اجرا می شوند. تعطیلات جدید آخرین چاره برای مشاغل کوچک است که برای بقا تلاش می کنند.

“اگر كنگره نتواند دو برنامه بیكاری را كه روز بعد از كریسمس منقضی می شوند ، تمدید نكند ، وضعیت بغرنجی دارند. در حالی که مذاکره کنندگان کنگره همچنان به دنبال معامله برای گسترش حمایت هستند ، بیش از 9 میلیون نفر ممکن است به زودی مزایای بیکاری فدرال را از دست بدهند ، که به طور متوسط ​​حدود 320 دلار در هفته است و معمولاً تنها منبع درآمد آنها است.

– پزشکان ، معلمان و دیگران از گروه های پرخطر برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در مسکو ثبت نام کرده اند. این تلاش سه روز پس از آن صورت گرفت که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین دستور کار یک کمپین ایمن سازی “در مقیاس گسترده” را صادر کرد ، اگرچه واکسن روسی هنوز مطالعات پیشرفته مورد نیاز برای اطمینان از اثربخشی و ایمنی آن را تکمیل نکرده است.

اعداد: ایالات متحده 228،000 مورد تأیید شده اضافی را در روز جمعه ثبت کرد ، که از بالاترین رقم قبلی که بیش از 217،000 مورد یک روز قبل تعیین شده بود عبور کرد. میانگین متحرک هفت روزه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده برای اولین بار از بهار از 2،000 فراتر رفته و به سال 2011 رسیده است. روز جمعه 2،607 مرگ در ایالات متحده گزارش شده است.

قابل ذکر: “شما نمی توانید تسلیم شوید زیرا این فرزند شماست. – الی راندز بلوم ، یکی از والدین بوستون ، در مورد چالش های پیش روی کودکان دارای بحران های ذهنی در طی یک بیماری همه گیر.

ICYMI: در بویز ، آیداهو ، اتاق اورژانس به مراکز بیماران ویروسی کرونا در برابر افزایش عفونت و مرگ تبدیل شده است ، که نشان می دهد چگونه بیماران ویروسی خرد کننده سیستم های بهداشتی را بهم می آمیزند.

در هوريزون: مشاوران سازمان غذا و دارو هفته آينده ملاقات مي كنند تا در مورد وجود شواهد كافي براي استفاده اضطراري از واكسن Pfizer ، ملاقات كنند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر