ویروس امروز: 1 میلیون مورد در 5 روز ، FDA به واکسن پاسخ می دهد


یک هیئت غذایی و دارویی در حال تصمیم گیری در مورد تصویب واکسن Pfizer است

سه چیز برای دانستن امروز

– هیئت مدیره غذا و دارو در حال تصمیم گیری در مورد تصویب واکسن Pfizer است. آنچه که به طور معمول یک رویداد علمی خسته کننده است ، تعداد زیادی از طرفداران را به خود جلب کرده است ، زیرا دنیا منتظر شنیدن واکسن است.

– ایالات متحده بیش از 3000 مرگ و میر جدید از COVID-19 را در روز چهارشنبه ثبت کرد زیرا بیمارستان ها بیشتر در بحران فرو رفته اند. این بیش از تعداد آمریکایی هایی است که در 11 سپتامبر و روز D کشته شدند.

– با افزایش ویروس و اعمال محدودیت های جدید در سراسر کشور ، تعداد بیشتری از آمریکایی ها متقاضی بیکاری هستند. 853000 نفری که هفته گذشته به دنبال مزایای بیکاری بودند بیشترین تعداد از ماه سپتامبر بوده است.

تعداد: بیش از 1 میلیون نفر در پنج روز گذشته آزمایش ویروس مثبت داشته اند. ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه 2279 مرگ و میر دارد.

QUOTABLE: “هیچ کس این همه گیری را درخواست نکرده است. من سعی می کنم کارت هایی را که با آنها سر و کار دارم بازی کنم و واقعاً دست بدی دارم.” “مونترل مک گراو ، کارمند بیکار رستوران در نیواورلئان.”

در موردی که از دست رفته باشد: در حالی که ویروس به کشور نفوذ کرده است ، بسیاری از مردم هنوز برای کار در قطار ، اتوبوس و اتومبیل در حال مسافرت هستند. سفر به محل کار برای بسیاری از آنها به یک چالش تبدیل شده است.

حتما بخوانید:
این 5 آسان اسباب بازی ترفندها فروش مجازی فوری شما را افزایش می‌دهند.

HORIZON: FDA باید به توصیه هیئت در مورد Pfizer امضا کند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید