ویروس نیوز: رکورد دیگر ، اخبار مثبت واکسن


ساخت واکسن یک قدم دیگر به جلو برمی دارد زیرا Pfizer از تنظیم کنندگان ایالات متحده می خواهد اجازه استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 خود را بده

سه چیز برای دانستن امروز

در روز جمعه هنگامی که Pfizer از تنظیم كنندگان آمریكا خواست تا استفاده اضطراری از واكسن COVID-19 خود را انجام دهند ، تولید واكسن قدم دیگری به جلو برداشت. این یک مرحله اجباری و یک مرحله حیاتی برای تأیید و توزیع واکسن برای انسان است.

دانشگاههای دانشگاه به زودی برای شکرگذاری خالی می شوند ، از جمله بسیاری از آنها که در پاییز سال آینده ترم آینده پایان می یابد. برای جلوگیری از انتشار ویروس توسط دانش آموزان در شهر خود هنگام ترک دانشگاه ، برخی از مدارس به آزمایش ویروس نیاز دارند یا آن را ارائه می دهند. مدارسی مانند نوتردام به آزمون نیاز دارند و افرادی که نمی توانند ثبت نام کنند در کلاس های آینده ثبت نام می کنند.

اعداد: افزایش شهابی در عفونت های جدید COVID-19 هیچ نشانه ای از کندی نشان نمی دهد. بیش از 187،000 مورد جدید در روز پنجشنبه رخ داده است – یک رکورد بالا – و کشور در هفته گذشته به طور متوسط ​​بیش از 165،000 در روز است.

تلفات مرگ: تعداد افرادی که از این ویروس می میرند به بالاترین سطح شش ماهه رسیده است و از ماه مه ، زمانی که کشور از بحران شمال شرقی خارج شد ، وارد قلمرو دیده نشده ای شدند. تعداد متوسط ​​آمریکایی در حال مرگ را از ویروس هر روز در هفته گذشته است 1335، و کل تلفات بیش از 252،000 است، بر اساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه هاپکینز

کابل: “کارمند باید با استفاده از تکنیک های قابل قبول برطرف کردن ، مرتباً بیش از 100 پوند را بلند کرده و اجساد مرده با وزن 175 پوند یا بیشتر را بلند کند. … باید توانایی تحمل دید و یا بوی متوفی تحریف شده و / یا تجزیه شده را داشته باشد “- آگهی استخدام در شهرستان ال پاسو برای کارگران سردخانه در شهری که بیش از 300 نفر از ماه اکتبر جان خود را از دست داده اند

ICYMI: پرستاران ، پزشکان و سایر کارمندان بهداشت خواهان تعداد زیادی از بیماران در سراسر کشور هستند که این امر باعث خستگی بیشتر منابع بیمارستان می شود. Mayo Clinic Health System ، شبکه ای از بیمارستان ها و کلینیک ها در غرب میانه که توسط کلینیک مشهور مایو اداره می شود ، گزارش می دهد که 905 کارمند از نظر ویروس آزمایش شده اند.

ON HORIZON: شکرگذاری هفته آینده یک چالش مهم دیگر در پاسخ به این ویروس برای کشور خواهد بود. دولت فدرال از آمریكایی ها می خواهد كه به مسافرت و جلسات محدود به خانواده نزدیك خود نروند ، اما مردم به طور حتم از هشدارها سرپیچی می كنند و راهی فرودگاه ها و اجتماعات خانوادگی می شوند.

———

پوشش کامل AP برای بیماری همه گیر ویروس کرونا را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic پیدا کنید


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*