[ad_1]

هنگامی که کودکان و نوجوانان تحت فشار اضطراب ، افسردگی یا فکر خودزنی قرار می گیرند ، اغلب روزها در اتاق اورژانس منتظر می مانند زیرا تخت روانپزشکی کافی نیست.

طبق گزارشات والدین و کارشناسان ، این مشکل فقط در طی همه گیر شدن بیماری بدتر شده است.

با تعطیلی مدارس ، روال زندگی و نگرانی والدین در مورد از دست دادن درآمد یا آینده نامشخص ، کودکان بار جدیدی را متحمل می شوند که بسیاری از مردم آن را ندارند.

و با افزایش روزافزون بیماران بستری در بیمارستان COVID-19 ، فضای تختخواب حتی کمتر است.

بونوپان گفت: “من 21 سال مدیر این برنامه بوده ام و از دهه 1980 در خدمات روانپزشکی کودک کار کرده ام و این بسیار بی سابقه است.” بیمارستان وی انتقال ER را از سراسر کشور دریافت می کند.

در حالی که ویزیت های اضطراری به دلایل بهداشتی غیر از COVID-19 در ابتدای همه گیری کاهش یافته است زیرا مردم از بیمارستان ها اجتناب می کنند ، طبق اواخر سال ، از اواسط آوریل تا اکتبر نسبت ویزیت های مربوط به سلامت روان کودکان بطور پیوسته افزایش می یابد گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های فدرال. نویسندگان هشدار دادند ، از بین كودكانی كه ظاهر شده اند ، بیشتر از مدت مشابه سال گذشته برای سلامت روان هستند ، گرچه این امر می تواند نشان دهنده كنار آمدن دیگران باشد.

دختر 11 ساله کلر ، برنان تیلبرگ ، یکی از کودکانی بود که به دنبال مراقبت بود. این دختر ماساچوست از اوتیسم ، افسردگی و اضطراب رنج می برد و در ماه های اخیر پس از فاش شدن افکار خودکشی ، دو بار در بیمارستان بستری شده است. برای دومین بار ، در ماه سپتامبر ، او یک هفته در اورژانس منتظر ماند تا اینکه به بیمارستان دیگری منتقل شود. اولین بار ، در ماه جولای ، چهار روز انتظار بود.

او قبلاً در بیمارستان بستری شده بود ، اما تیلبرگ گفت که با بروز همه گیری و آنلاین شدن جلسات جدید مدرسه و درمان ، اوضاع بدتر شد. ناگهان ، ساختار و آیین هایی که بسیاری از کودکان اوتیسم در آن رشد می کنند از بین رفته بود.

تیلبرگ ، روان درمانگر گفت: “او هرگز با معلم ، بچه ها ملاقات نكرد.” “او احساس انزوا می کرد ، بیشتر و بیشتر احساس می کرد انگار اوضاع بهتر نمی شود. بدون اینکه با برخاستن و رفتن به مدرسه یا اردوگاه حواس شما پرت شود … نشستن در خانه با افکار شخصی در طول روز با رایانه این وضعیت را بدتر کرده است. “

مطالعات و مطالعات در آسیا ، استرالیا ، ایالات متحده ، کانادا ، چین و اروپا از بدو ابتلا به بیماری همه گیر ، وخامت کلی در سلامت روان کودکان و نوجوانان را نشان داده است. در یک مطالعه سازمان بهداشت جهانی در 130 کشور جهان ، که در ماه اکتبر منتشر شد ، بیش از 60٪ گزارش اخلال در خدمات بهداشت روان برای افراد آسیب پذیر ، از جمله کودکان و نوجوانان را گزارش کرده است.

اتاق های اضطراری اغلب اولین مکانی هستند که کودکانی که با مشکلات بهداشت روانی روبرو هستند از آنها کمک می گیرند. برخی در آنجا تثبیت شده و به خانه فرستاده می شوند. برخی از آنها به مراقبت های ویژه بستری نیاز دارند ، اما بسیاری از بیمارستان ها درمانی روانی برای کودکان ارائه نمی دهند و این کودکان را به جای دیگری منتقل می کنند.

بعضی از مراکز درمانی بدون اثبات عدم وجود COVID-19 از کودکان استفاده نمی کنند ، این مسئله دشوار است زیرا شما همیشه نمی توانید یک آزمایش سریع پیدا کنید. ” پسر 12 ساله وی “دارای مشکلات بهداشتی قابل توجهی” از جمله ضربه است و از ابتدای شیوع همه گیر بحران های زیادی را تجربه کرده است. پسری از منطقه بوستون پس از گذراندن 17 روز در اورژانس از ماه اکتبر در بیمارستان بستری شده است.

بسیاری از طرفداران بهداشت روان این انتظار را غیر قابل قبول می دانند. برای والدین و فرزندان آنها ، اینها هستند و موارد دیگر.

راندز بلوم گفت: “لحظاتی از ناامیدی و لحظات کشیدن خالص موهای شما وجود داشت.”

بیمه درمانی دولتی درمان پسرش را پوشش می دهد ، اما همه ارائه دهندگان آن را قبول نمی کنند. وی گفت ، کمبودها در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده می تواند احساس ناتوانی در خانواده ها کند.

راندز بلوم گفت: “شما نمی توانید تسلیم شوید زیرا این فرزند شماست.”

بر اساس بررسی اخیر منتشر شده در مجله Pediatrics ، هیچ مطالعه ملی در مورد انتظارات کودکان اضطراری برای درمان سلامت روان وجود ندارد ، روشی به نام “شبانه روزی”. این بررسی شامل مطالعات كوچكی است كه نشان می دهد بین 23 تا تقریباً 60 درصد كودكان در ایالات متحده كه به مراقبت های بیمارستانی نیاز دارند باید برای دریافت آن در اورژانس منتظر بمانند. آنها پایدار نگه داشته می شوند ، اما در طول این انتظارها اغلب مراقبت های بهداشت روان یا کمی دریافت می کنند.

دکتر مارک آئورباخ ، متخصص اطفال ، گفت: بیمارستان کودکان یل-نیوهون ارائه درمان درمانی را برای کودکانی که در بخش اورژانس خود برای سلامت روان منتظر هستند ، آغاز کرده است.

بر اساس CDC ، از هر شش کودک در ایالات متحده یک کودک دارای اختلال روانی ، رفتاری یا رشد است. شواهد نشان می دهد که مشکلاتی مانند افسردگی در دوره بلوغ بیشتر دیده می شود. از هر 13 دانش آموز دبیرستانی 1 نفر اقدام به خودکشی کرده است و حداقل نیمی از کودکان مبتلا به بیماری روانی تحت درمان قرار نمی گیرند.

طبق گزارش Pediatrics Review ، کمبود روانپزشک در برخی مناطق و تعطیلی بیمارستان ها این مشکل را تشدید کرده و به ویزیت های روحی روانی در اورژانس کمک کرده اند.

تعداد بیمارستانهای بهداشت روان کودکان در ایالات متحده بین 2008 و 2018 به 38 از 50 بیمارستان کاهش یافته است. تعداد بیمارستانهای آمریکایی که گزارش دهنده هرگونه خدمات روانپزشکی بستری برای بزرگسالان یا کودکان هستند از سال 2008 تا 2018 تقریبا 200 مورد کاهش یافته است. ، هنگامی که مبلغ 1487 بود ، داده های انجمن بیمارستان آمریکا نشان می دهد.

کودکانی که برای مشکلات روحی پیچیده و طغیان رفتاری مجبور به پذیرش هستند ، اغلب طولانی ترین انتظار را برای آمبولانس دارند. کودکانی مانند پسر 16 ساله لورا دیلتس که خودکشی مزمن می کند ، دارای اوتیسم خفیف ، اضطراب ، افسردگی شدید و اختلال نقص توجه هستند.

دلتس ​​، كارمند استخدام منابع انساني كه در نزديكي وورستر ، ماساچوست زندگي مي كند ، مي گويد: بيمارستان ها اغلب از گرفتن آن امتناع مي كنند.

در اوایل سال جاری ، قبل از بروز همه گیری ، او دو بار در هفته ، یک بار در هفته ، بار دوم و بیش از دو هفته در تخت بیمارستان منتظر ماند. وی در یک بخش مراقبت های ویژه زندگی کرده و از آوریل در آنجا بوده است.

نگرانی در مورد اینکه در صورت بروز یک بحران جدید چه اتفاقی می افتد را کاهش می دهد.

وی گفت: “قبل از COVID ، تخت کافی نبود و اکنون واقعاً تخت کافی نیست.”

جسیکا نودسن ، مدیر عامل شرکت ، می گوید: در مرکز تمیز کردن وضوح 66 تختخوابی در سان آنتونیو ، تقاضا در حال افزایش است. حدود نیمی از بیماران آنها اسپانیایی تبار هستند و 60٪ آنها به نوعی بیمه درمانی عمومی دریافت می كنند.

بعضی از شب ها پنج یا شش کودک در منطقه مشاهده خواب بودند و منتظر تخت بودند.

وی گفت: “وقتی آنها به ما می رسند احساس خوبی دارم” ، حتی اگر او در اتاق مشاهده باشد. “یک متخصص بهداشت روان آنها را تحت بررسی قرار می دهد.”

نودسن گفت: کودکانی که بدون انتظار در اورژانس ترک کرده اند و یا به دنبال کمک اضطراری نیستند ، “این نگرانی واقعی من است.”

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علوم م Instituteسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر