[ad_1]

مالک مایکل آزبورن به دو مردی که روز دوشنبه به او نزدیک شدند توضیح داد که این شهر که به رژه گل های رز مشهور است ، با سرعت خود حرکت کرده و میز را باز نگه داشته است.

آزبورن گفت: “خدا پسادنا را بیامرزد” ، دستور داد و در یكی از پیاده روها نشستند.

پاسادنا به یک جزیره در مرکز پرجمعیت ترین شهرستان کشور تبدیل شده است ، جایی که هجوم موارد COVID-19 در هفته گذشته منجر به پایان دادن به سه هفته یک شام در فضای باز و سپس یک دستور بیشتر برای اقامت در خانه شد که وارد شد دوشنبه زور

آزبورن گفت: “ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم ، اما هر روز یک نعمت است که می توانیم اتاق ناهار خوری را باز نگه داریم.”

در چند هفته گذشته عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان در لس آنجلس به شدت افزایش یافته است و به بیش از 7500 مورد جدید رسیده است و میزان مثبت شدن آن از 7٪ در هفته قبل به 12٪ رسیده است.

لانگ بیچ ، شهری با حدود 460،000 نفر جمعیت ، مراکز غذاخوری در فضای باز را تعطیل کرده است اما هنوز دستور اقامت کشور را قبول نکرده است ، که مردم را به اقامت هرچه بیشتر ترغیب می کند ، باعث محدودیت بیشتر ظرفیت در فروشگاه های خرده فروشی و ممنوعیت همه مردم و اجتماعات خصوصی بجز اعتراض و خدمات مذهبی.

بسته شدن اتاق غذاخوری در 31000 رستوران شهرستان با واکنش صاحبان و برخی از سیاستمداران روبرو شده است ، که می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که غذا خوردن در خانه یک خطر بزرگ است. مقامات بهداشتی استدلال می کنند که کمبود ماسک در طول وعده غذایی تهدید انتقال آن است.

مالکان می گویند این باعث می شود افراد بیشتری مجبور شوند در خانه جمع شوند ، جایی که شناخته شده است ویروس به راحتی گسترش می یابد و هیچ کس قوانین را اعمال نمی کند.

شورای انشعاب ناظران شهرستان لس آنجلس اقدامی در 24 نوامبر که میز را باز نگه می دارد رد کرد. شورای شهر لس آنجلس با تصویب قطعنامه ای فوری ، از شهرستان خواست حکم را لغو کند و رستوران ها برای رفع محدودیت ها به دادگاه مراجعه کردند ، اما قاضی درخواست آنها را رد کرد.

پاسادنا ، شهری با 140 هزار نفر جمعیت در دامنه کوه سن گابریل ، در هنگام شیوع بیماری همه گیر از رهبری شهرستان پیروی می کرد.

اما خانه Rose Bowl و موسسه فناوری کالیفرنیا تصمیم گرفتند هفته گذشته مسیر خود را ترسیم کنند. از آنجا که کوچکتر است و می تواند 600 رستوران خود را با دقت بیشتری رصد کند ، مقامات گفتند که آنها برنامه تهاجمی تر را انتخاب کرده اند.

سخنگوی پاسادنا ، لیزا دردریان گفت: “ما به معنای واقعی کلمه موارد COVID را در درصد زیادی از مشاغل شهر مشاهده کرده ایم.” “جدا کردن رستوران ها ناعادلانه بود.”

مدیر بهداشت عمومی شهرستان باربارا فرر گفت که او نمی تواند پیش بینی کند که آیا تصمیم پاسادنا بر میزان عفونت شهرستان تأثیر می گذارد یا خیر. وی گفت ، با توجه به وسعت شهر ، می تواند از رعایت اقدامات ایمنی اطمینان حاصل کند.

اما وی خاطرنشان كرد كه عدم رعایت آن دلیل بستن اتاق غذاخوری نبوده است.

فرر گفت: “ما رستوران ها را برای شام در خارج از منزل به مدت سه هفته تعطیل می کنیم زیرا افرادی که در آنجا هستند نمی توانند صورت خود را بپوشند.” “خطر انتقال آن به کارگران و سایر افرادی که در میز شما هستند و یا افرادی که در میزهای دیگر غذا می خورند بسیار بیشتر است.”

دردریان گفت: هفت رستوران در پاسادنا در آخر هفته تعطیل شدند ، زیرا بازرسان تخلفاتی را مشاهده کردند ، از جمله عدم استفاده از سپر پلاستیکی ماسک از کارکنان تا افرادی که در خانه نشسته اند. پس از تصحیح خطاها ، همه آنها دوباره بازگشایی شدند.

وی گفت که بازرسان همچنین یک نمایشگاه اتومبیل را تعطیل کردند ، تولدها و مسابقات فوتبال را در پارک ها شکستند و به افرادی که تمرین می کردند ماسک بزنند هشدار داد.

ارزیابی روزانه از وضعیت ویروسی پاسادنا منجر به محدودیت های بیشتر در روز سه شنبه شد ، و فقط افراد از همان خانه مجاز به تجمع بودند.

اگر شهر شام خود را در خارج از منزل متوقف نکند ، ممکن است توسط فرماندار گاوین نیوزوم مجبور به انجام این کار شود ، وی پیشنهاد کرده است که نظم محل سکونت “شدیدتر” وجود دارد ، زیرا دولت سعی در جلوگیری از بیمارستانها برای اضافه بار.

به نظر می رسد رستوران های پاسادنا در آخر هفته باعث رونق کسب و کار شده اند ، اگرچه مشخص نیست که مردم پس از شکرگذاری از شهر برای خوردن غذا یا خرید می آیند.

در Lucky Baldwins ، یک میخانه در شهر قدیمی پاسادنا ، تجارت روز دوشنبه در حدود ساعت خوشحال شد. حیاط که به کوچه ای کشیده شده بود تقریباً نیمه پر بود و سرورها ماسک و محافظ صورت می زدند.

آنتونی آنگولو ، که برای دیدار با یکی از دوستان خود از آلتادنا نزدیک آن سوار شده بود ، خوشحال شد که یک لقمه آبجو می خورد.

“بسیاری از این صاحبان مشاغل در تلاش هستند و نیازی به آزار و اذیت نیستند. وی گفت: “آنها در حال انجام بهترین کارها هستند.” “هیچ کس در کنار هم ایستاده وارد نمی شود.”

مالک پگی سیمونیان گفت که او خیال خود را راحت کرده است ، پاسادنا اجازه داده است دو مکان باز بماند. او بنا بود به دستور شهرستان یک کافه خواهر در نزدیکی سیرا مادر را ببندد.

هنگامی که نیوزوم اولین دستور اقامت در خانه ملی را در ماه مارس صادر کرد ، درست قبل از آخر هفته شلوغ برای جشن روز پاتریک ، سیمونیان با گوشت گاو ، کلم و سایر محصولات فاسدشدنی روبرو شد. مانند بسیاری از صاحبان مشاغل ، وی از آن زمان در حال بهبودی است و نگران هرگونه خرابی در آینده و معنای آن برای کارکنان خود است.

سیمونیان گفت: “ما دست نگه داریم.” “این بار اگر مجبور به بسته شدن بود ، ضربه بیشتری می خورد زیرا همه عقب بودیم. احساس گیر کردم من نمی توانم به جلو حرکت کنم ، نمی توانم به عقب حرکت کنم ، کاری نمی توانم انجام دهم. من نمی توانم این وضعیت را بهبود ببخشم. “

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر