پاپ دیدار نماز صبح زود و شگفت آور را از رم بارانی انجام می دهد


پاپ فرانسیس صبح زود دیدار شگفت انگیزی از پله های اسپانیا در رم انجام داد تا برای افرادی که با همه گیری مبارزه می کنند دعا کند

رم – پاپ فرانسیس اوایل صبح سه شنبه در یک دیدار غافلگیرکننده از پله های اسپانیا در رم دیدار کرد و برای مردم سراسر جهان که با همه گیری مبارزه می کنند دعا کند.

هفته گذشته ، واتیکان گفت که به دلیل ترس از محرومیت اجتماعی ، فرانسیس بازدید سنتی از میدان را در 8 دسامبر لغو کرد ، که باعث جذب جمعیت زیادی شد.

فرانسیس یک سبد گل رز سفید در پایه ستون برجسته ای که با مجسمه مریم مقدس پوشیده شده بود ، گذاشت و نماز خواند و در کمتر از 15 دقیقه آنجا را ترک کرد.

فرانسیس “در دعا به او (مریم) متوسل شد ، تا او با عشق رم و ساکنان آن را تماشا کند ، و تمام کسانی را که در این شهر و جهان تحت تأثیر این بیماری هستند (COVID-19) به او بسپارد و دلسرد شوند ، سخنگوی واتیکان ، ماتئو برونی در بیانیه ای گفت.

حتما بخوانید:
عمل جراحی ژنیکوماستی + عکس و فیلم از مراحل عمل ژنیکوماستی

پاپ هنگام حضور در میدان ، ماسک محافظتی بر سر داشت ، که به ندرت در هنگام شیوع بیماری در ملا public عام انجام داده بود.

قبل از بازگشت به واتیکان ، جایی که در یک هتل زندگی می کند ، فرانسیس نماز را متوقف کرد و مراسم مذهبی را در کلیسای مقدس ماری بزرگ در رم برگزار کرد.

در ابتدای همه گیری ، فرانسیس به طور پاپ آپ از کلیسایی که در قلب روم مرکزی بازدید نکرده است ، برای بازدید از یک نماز بازدید کرد و تعداد اندکی رومی را که در حین اقدامات بسیار سختگیرانه قفل در منطقه بودند ، مبهوت کرد.

تعطیلات اولیه ماه دسامبر به طور سنتی آغاز خریدهای کریسمس در رم است و هزاران رومی و توریست معمولاً در خیابان های باریک نزدیک پله های اسپانیا قدم می زنند که توسط مغازه های زیبا احاطه شده اند و نگاهی اجمالی به پاپ دارند.

فرانسیس بعداً هنگام استقبال از مردمی که برای دریافت برکت خود در میدان سنت پیتر با بارانها مبارزه کرده بودند ، به این محدودیتهای رسمی علیه جمعیت اشاره کرد.

“فرانسیس” در توضیح علنی گفت که “چرا باید تصمیم بگیریم که ظهر بعد از ظهر خود را در پایتخت ایتالیا کنار بگذارد” ما باید اطاعت کنیم.

حتما بخوانید:
نگین بار - بزرگ ترین و مجهز ترین باربری شهر تهران

در اظهار نظرهای جداگانه کتبی ، فرانسیس بر نیاز همه به داشتن شغلی هنگام ظهور جهان از بیماری همه گیر تأکید کرد.

وی خاطرنشان كرد كه بیكاری “حتی در كشورهایی كه طی دهه ها از درجه ای از رونق برخوردار بوده اند” به سطح ركورد رسیده است.

پاپ نوشت: “چگونه می توان در مورد کرامت انسانی صحبت کرد بدون این که اطمینان حاصل کنیم که همه می توانند از راه زندگی مناسب زندگی خود را تأمین کنند؟” وی از مردم خواست “راهی برای ابراز اعتقاد راسخ ما پیدا کنند که هیچ کس ، هیچ شخصی و هیچ خانواده ای نباید شغل خود را از دست بدهد”.

————

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma