[ad_1]

پنتاگون تصمیم گرفته است که بیشتر دوزهای اولیه واکسن COVID-19 برای ایمن سازی کارگران بهداشتی و کارگران اورژانس در 16 سایت در ایالات متحده و خارج از کشور استفاده شود.

نفر بعدی در صف ، به دنبال تأمین واکسن بعدی ، پرسنل نظامی خواهند بود که “توانایی های اساسی ملی” مانند سلاح های هسته ای و تیم های امنیت سایبری و همچنین برخی از واحدهای نظامی را که برای استقرار آماده می شوند ، ارائه می دهند.

جاناتان هافمن سخنگوی پنتاگون گفت ، ده ها تن از رهبران پنتاگون ، از جمله كریستوفر میلر ، سرپرست وزارت دفاع و ژنرال مارك میلی ، رئیس ستاد مشترک ارتش ، باید از جمله کسانی باشند که واکسیناسیون زودرس را انجام می دهند. وی گفت ، برخی از این رهبران برای نشان دادن اطمینان پنتاگون به ایمنی واکسن در ملا عام عکس گرفته می شوند.

وی گفت ، پنتاگون باید در ابتدا كمتر از 44000 دوز واكسن دریافت كند. زمان بستگی به این دارد که FDA چراغ سبز را برای انتشار و استفاده از واکسن Pfizer روشن می کند.

محققان FDA در اولین ارزیابی خود از واکسن Pfizer ، این هفته تأیید کردند که از این محافظت قوی برخوردار است و دولت را برای ایجاد چراغ سبز به بزرگترین تلاش واکسیناسیون در تاریخ کشور به حرکت در می آورد. قرار بود مشاوران مستقل FDA روز پنجشنبه ملاقات کنند تا در مورد اینکه آیا شواهد به اندازه کافی واکسیناسیون میلیون ها آمریکایی را توصیه می کنند ، بحث کنند. تصمیم نهایی FDA و اولین عکس ها ممکن است ظرف چند روز دنبال شود.

سرلشکر رونالد پلاس ، مدیر آژانس بهداشت دفاعی گفت: “توصیه ما به همه این است که واکسن را فقط بر اساس خطر تزریق کنند.”

مجموعه اولیه 43875 دوز واکسن Pfizer باید با مقادیر مختلف در 16 سایت داده شود ، و توزیع بعداً به طور قابل توجهی گسترش می یابد تا در صورت در دسترس بودن دوزهای بیشتر ، به همه اعضای نظامی و غیرنظامیان وزارت دفاع برسد. .

16 سایت اولیه عبارتند از:

– مرکز ارتش ارتش دارن در فورت هود ، تگزاس.

“ویلفورد هال در یونایتد بیس سان آنتونیو ، تگزاس”.

“مرکز پزشکی ارتش مادیگان در پایگاه لوئی مک هورد یونایتد ، واشنگتن.”

– مرکز پزشکی ارتش Womack در فورت براگ ، کارولینای شمالی.

– کلینیک بهداشتی شعبه ناوال در ایستگاه هوایی دریایی جکسونویل ، فلوریدا.

– خدمات بهداشتی اولیه آلامدا در پایگاه گارد ساحلی در آلامدا ، کالیفرنیا.

– مرکز پزشکی نوول در سن دیگو (که همچنین توزیع دوز در بیمارستان نیروی دریایی در اردوگاه پندلتون ، کالیفرنیا انجام می شود).

– بیمارستان دریایی پنساکولا ، پنساکولا ، فلوریدا (برای توزیع در خانه بازنشستگان گلفپورت در گلفپورت ، می سی سی پی).

– مرکز پزشکی ملی نظامی والتر رید در بتسدا ، مریلند (که در خانه بازنشستگان نیروهای مسلح در واشنگتن توزیع می شود).

– مرکز پزشکی دریایی پورتسموث در پورتسموث ، ویرجینیا (که در کلینیک اصلی گارد ساحلی پورتسموث توزیع خواهد شد).

“گارد ملی ایندیانا در فرانکلین ، ایندیانا”.

فرماندهی پزشکی گارد ملی نیویورک در واترلایت ، نیویورک.

دوزهای دسته اولیه واکسن Pfizer نیز در مرکز پزشکی Tripler Army در هونولولو و در سه مکان خارج از کشور تجویز می شود: بیمارستان جامعه ارتش Allgood در اردوگاه Humphreys در کره جنوبی. مرکز پزشکی منطقه ای Landstuhl در آلمان و مرکز پزشکی Kadena در پایگاه هوایی Kadena در ژاپن.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر