[ad_1]

نیویورک – یک هیئت علمی با نفوذ در روز سه شنبه مجبور شد یکی از مهمترین موضوعات را در ویروس کرونا ویروس ایالات متحده بررسی کند: چه کسی باید در بالای خط باشد وقتی اولین عکس واکسن در دسترس قرار می گیرد؟

این دو گروه با هم حدود 23 میلیون آمریکایی را با جمعیت ایالات متحده در حدود 330 میلیون نفر نشان می دهند.

در نتیجه ، عکسها در مراحل اولیه توزیع می شوند.

کارشناسان می گویند این واکسن بعید است تا بهار در ایالات متحده به طور گسترده در دسترس باشد.

پانل 15 نفره متخصصان خارجی ، كه در سال 1964 تاسیس شد ، توصیه هایی را به رئیس مركز كنترل و پیشگیری از بیماری ها ارائه دادند كه تقریباً همیشه آنها را تأیید می كرد.

این توصیه ها لازم الاجرا نیستند ، اما پزشکان چندین دهه است که به طور گسترده مورد گوش قرار گرفته اند و دامنه و بودجه برنامه های واکسیناسیون آمریکا را تعیین می کنند.

انفجار در ایالات متحده منجر به کشته شدن نزدیک به 270،000 نفر و ایجاد بیش از 13.5 میلیون عفونت تایید شده شده است ، در هفته های اخیر موشک ها رشد کرده ، در بیمارستان بستری شده و رشد می کنند.

حدود 2 میلیون نفر در خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبت طولانی مدت آمریکا زندگی می کنند. مقامات CDC گفتند که بیماران و مراقبان 6٪ از موارد ویروس کرونا در کشور را تشکیل می دهند و 39٪ از مرگ ها را به طرز حیرت انگیزی تشکیل می دهد.

تعداد کارکنان بهداشتی تحت پوشش توصیه هیئت حدود 21 میلیون نفر خواهد بود.

این یک دسته گسترده است که شامل کادر پزشکی است که از بیماران در بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، کلینیک ها و مطب های پزشکی مراقبت می کنند – یا با آنها تماس می گیرند. همچنین شامل کارکنان بهداشت و درمان در منزل است. بسته به نحوه اجرای توصیه های هیئت دولت توسط مقامات دولتی ، ممکن است شامل کارکنان خانه ، کارمندان خدمات غذا و کارمندان پرونده های پزشکی نیز باشد.

دولت تخمین می زند که 12 درصد موارد COVID-19 در ایالات متحده مربوط به کارکنان مراقبت های بهداشتی است ، اما تقریباً 0.5 درصد مرگ و میرها کارشناسان می گویند که ضروری است که کارکنان بهداشتی روی پاهای خود بمانند تا بتوانند از آنها عکس استفاده کنند و مستعد ابتلا به تعداد روزافزون آمریکایی های آلوده هستند.

ماه ها بود که اعضای کمیسیون ایمن سازی گفته بودند که تا زمانی که FDA واکسن را تأیید نکند ، رأی نمی دهند. این یک روش عادی برای کمیته است ، به استثنای برخی موارد ، مانند شیوع آنفولانزا در سال 2009. اما اواخر هفته گذشته ، گروه ناگهان جلسه اضطراری را برای روز سه شنبه تعیین کرد.

رئیس هیئت رئیسه ، دکتر خوزه رومرو گفت که این تصمیم ناشی از این واقعیت است که ایالات متحده با مهلت جمعه برای انجام سفارشات اولیه واکسن Pfizer و تعیین محل تحویل آن روبرو است. وی گفت که کمیته تصمیم گرفت اکنون برای ارائه راهنمایی به مقامات ایالتی و محلی تشکیل جلسه دهد.

اما برخی از اعضای هیئت و سایر کارشناسان نیز نگران اظهارات مقامات دولت ترامپ هستند که اولویت های مختلفی را برای واکسن پیشنهاد می کنند.

دکتر دبورا بیرکس از کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید ماه گذشته در جلسه ای با مقامات CDC گفت که طبق گفته یک مقام فدرال که مجاز به بحث در مورد این موضوع نیست ، افراد بالای 65 سال و بالاتر باید رئیس این خط باشند. به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس گفتگو کرد.

هفته گذشته ، الکس هازارد ، وزیر بهداشت و امور بشردوستانه ایالات متحده تأکید کرد که استانداران در نهایت تصمیم خواهند گرفت که چه کسی در ایالت های خود عکس ها را دریافت کند. معاون رئیس جمهور مایک پنس این دیدگاه را تکرار کرد.

این اظهارات باعث نگرانی طولانی مدت در طول دولت ترامپ شده است که تصمیمات واکسیناسیون بیش از علم ، ناشی از نگرانی های سیاسی است.

رومرو در پاسخ به این س ifال که آیا نظر هازارد در برنامه ریزی این جلسه نقشی داشته است ، گفت: “ما در یک حباب زندگی نمی کنیم. می دانیم چه گفت. اما این دلیل اصلی انجام این کار نبود. “

جیسون شوارتز ، استاد سیاست بهداشت در دانشکده بهداشت عمومی ییل ، ​​گفت که منطقی است که کمیته گام غیرمعمول را در اولویت قرار دادن توصیه خود بگذارد.

شوارتز که در کمیته نیست ، گفت: “بدون این توصیه رسمی ، خلا a ایجاد می کند که از آن کشورها می توانند در انواع مختلف جهات ظاهر شوند.”

مقامات HHS گفتند که دوزهای اولیه را بر اساس جمعیت به کشورها توزیع می کنند و ممکن است بعضی از کشورها به اندازه کافی کفاف کارگران بهداشتی و ساکنان خانه های سالمندان را ندهند.

شوارتز گفت ، در نتیجه ، فرمانداران ممکن است تصمیم بگیرند که کدام کارمندان بهداشت یا کدام مناطق برای اولین بار عکس بگیرند.

وی گفت: “کشورها باید جزئیات را درک کنند.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر