[ad_1]

از آنجا که انتظار می رود ایالات متحده توزیع واکسن را در ماه های آینده آغاز کند ، تعداد کمی از پست های کابینه چنان تاثیری بر توانایی کشور برای زنده ماندن از بیماری همه گیر خواهد داشت که احتمالاً تعیین صلاحیت ریاست جمهوری بایدن است. متحدان Becerra ، نماینده سابق کنگره که می توانست دبیر اول HHS آمریکای لاتین باشد در زمانی که همه گیری تلفات نامتناسبی را به افراد رنگین پوست می داد ، می گویند او برای این نقش بسیار مناسب است.

جیمی گومز ، از کالیفرنیا ، نماینده منطقه لس آنجلس در نزدیکی محل خدمت بکرا برای حدود دو دهه ، گفت: “او مهارت هایی دارد که گاهی فراتر از توانایی او است.” “مهارتهای رهبری ، مهارتهای مدیریتی ، درک نحوه کارکرد هیل ، نحوه کار سنا.”

وی نوشت: “من بعنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی پیشرفت خود را ادامه خواهم داد و اطمینان خواهم داد كه هر آمریكایی به كیفیت و مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه دسترسی پیدا می كند – از طریق این همه گیر و بیشتر از آن”.

بایدن به ریشه های طبقه کارگر بتزر ، تلاش های طولانی مدت او برای افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، از جمله در جوامع رنگارنگ ، و کار با جمهوری خواهان برای گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا و توانایی بیماران برای درمان ویروس کرونا جلب شد. ، به گفته دو مقام آشنا با روند تصمیم گیری وی ، که خواستند نامشان فاش نشود ، زیرا مجاز به صحبت در جمع نیستند.

بچرا و بقیه تیم بهداشتی بایدن در روز سه شنبه معرفی می شوند زیرا رئیس جمهور منتخب تحت فشارهای فزاینده ای برای اطمینان از متنوع بودن کابینه خود قرار دارد. بایدن و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس ، اولین زن سیاه پوست کشور که در این پست خدمت می کند ، همچنین قرار است با تعدادی از گروه های حقوق مدنی از جمله NAACP و شبکه اقدام ملی دیدار کند که انتظار می رود نیاز به تعداد بیشتری از اعضای سیاه پوست را برجسته کند. کابینت

و در تماسی که روز دوشنبه توسط شورای آفریقای آسیا و اقیانوسیه در کنگره برگزار شد ، دموکرات های آسیایی-آمریکایی اعضای تیم انتقالی بایدن را تحت فشار قرار دادند تا تعداد افراد از نژاد آسیایی را به سمت های رهبری گسترش دهند ، به گفته یک فرد آشنا به این تماس. مجاز بود علناً در مورد آن صحبت کند. تاکنون فقط یک آمریکایی آسیایی تبار برای کابینه نامزد شده است: Neera Tanden ، گزینه هدایت دفتر مدیریت و بودجه ، که با مخالفت شدید جمهوریخواهان در سنا روبرو است.

انتخاب بایدن در مورد بکرا نگرانی های باشگاه کنگره اسپانیا را که به نمایندگی از لاتین در یکی از چهار سمت برتر کابینه فشار می آورد ، به پایان می رساند ، اما به پایان نمی رسد. فراتر از بکرا ، که مادرش مهاجر مکزیکی بود ، این گروه همچنین برای نقش تام پرز ، رئیس فعلی کمیته ملی دموکرات و دبیر سابق کار تلاش می کند.

گومز گفت: “ما به عنوان عضو ، گام بزرگی به جلو بودیم.” اما وی افزود: “موارد بیشتری باید آشکار شود.”

وی گفت: “فراموش نکنیم ، دولت ترامپ افرادی را انتخاب كرد كه كاملاً فاقد صلاحیت برای بسیاری از مواضع بودند و در عین حال به طریقی خاص نگاه می كردند و احساس می كردند و از منظری خاص برخاسته بودند.” خوب خواهد شد. “

پس از پیروزی هریس در انتخابات سنای آمریکا ، جری براون ، فرماندار وقت کالیفرنیا ، اواخر سال 2016 بکرا را به عنوان دادستان کل کالیفرنیا منصوب کرد. او بلافاصله لحن جنگجویانه ای نسبت به دولت جدید ترامپ اتخاذ کرد.

ساعاتی پس از استخدام بکرا به خبرنگاران گفت: “اگر می خواهید با کشوری آینده نگر مقابله کنید که آماده دفاع از حقوق و منافع آن است ، پس به ما خوش آمدید.”

محافظت از اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا یک اولویت اساسی بود ، اما این قانون همچنین به حمایت از جوانان مهاجر در برابر اخراج و محافظت از قوانین تغییر آب و هوا در کالیفرنیا پرداخت.

بعنوان دبیر HHS ، بتسرا همچنین مسئولیت نظارت بر دفتر اسکان مجدد پناهندگان را عهده دار خواهد بود ، سرویس مسئول مراقبت از ورود غیرقانونی خردسالان بدون همراه به ایالات متحده – که به گفته برخی از دموکرات ها ، به ویژه برای کارهای مهاجرتی ، پا به او می گذارد. به عنوان دادستان کل ، بکرا به رهبری ائتلافی از همکاران دادستان ایالتی کمک کرد که سیاست های جدایی کودک ترامپ را قضاوت می کنند.

جمهوری خواهان بلافاصله خطوط حمله خود را در انتخابات روشن کردند. سناتور جان کورنین از تگزاس گفت که او فاقد صلاحیت است زیرا هیچ ارتباطی با صنایع بهداشتی یا دارویی ندارد ، در حالی که سناتور مایک براون از ایندیانا از حمایت خود از Medicare for All حمایت کرد.

در طول استراحت با برخی از عکس های قبلی خود که بر آشنایی تأکید دارند ، بایدن بسرا را به خوبی نمی شناسد. و همچنین بکرا ارتباط عمیقی با هریس ندارد. در حالی که بسرا شغل قدیمی خود را به عهده گرفت ، بیشتر کار خود را در واشنگتن دی سی سپری کرد ، در حالی که هریس در خانه خود در کالیفرنیا سیاست را گذراند.

به طور معمول ، کار دبیر HHS به ارتباطات سیاسی ، مهارت های ارتباطی ، هوش مدیریتی ، تمایل به رسیدگی به موضوعات پیچیده پزشکی و ذهن حقوقی خلاق نیاز دارد که از قدرت های نظارتی گسترده بدون پایان دادن به از دست دادن دعوا استفاده می کند.

به عنوان یک نماینده سابق کنگره 12 دوره ای ، بکرا با آگاهی از Capitol Hill وارد این کار خواهد شد ، اما باید با استاندارانی که نقش زیادی در انتشار واکسن ویروس کرونا دارند ، ارتباط برقرار کند. رابطه نزدیک با رئیس جمهور نیز از اهمیت بالاتری برخوردار است. وزیر بهداشت فعلی الکس هازارد بارها و بارها رئیس جمهور دونالد ترامپ را در طی شیوع بیماری عصبانی کرده است.

برخی از با استعدادترین پزشکان و محققان کشور در آژانس های HHS مانند م asسسات ملی بهداشت ، سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها کار می کنند. ایده Operation Warp Speed ​​، تلاشی برای تولید سریع واکسن های ویروس کرونا ، در FDA ایجاد شد.

HHS اختیارات زیادی از طریق قاعده گذاری دارد و اگر بایدن با یک کنگره کاملاً تقسیم شده با مشکل روبرو شود ، این امر به ویژه برای بایدن مهم خواهد بود. صنایع عمده تنظیم شده توسط HHS دارای جیب های عمیق و اصطبل وکلای درجه یک هستند که همیشه قادر به مخالفت با سیاست با پرونده های قضایی هستند و دستیاران بایدن معتقدند که زمان بکرا برای شکایت از دولت ترامپ طی چهار سال گذشته به او کمک خواهد کرد از چنین دامهایی خودداری کنید.

———

گزارش های آلونسو-زالدیور و ماسکارو از واشنگتن؛ رونین از ساکرامنتو ، کالیفرنیا گزارش داد. مایک بالسامو ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در واشنگتن به این گزارش کمک کرده است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر