چالش بزرگ Becerra: واکسیناسیون آمریکایی ها در برابر ویروس


از آنجا که انتظار می رود ایالات متحده توزیع واکسن را در ماه های آینده آغاز کند ، تعداد کمی از پست های کابینه چنان تاثیری بر توانایی کشور برای زنده ماندن از بیماری همه گیر خواهد داشت که ریاست جمهوری بایدن باید تعیین کند. متحدان Becrara ، یک نماینده سابق کنگره که می توانست اولین دبیر HHS آمریکای لاتین باشد در زمانی که همه گیری تلفات نامتناسبی را به افراد رنگین پوست می داد ، می گویند او برای این نقش بسیار مناسب است.

جیمی گومز ، کالیفرنیا ، نماینده منطقه لس آنجلس در نزدیکی محل خدمت بکرا برای حدود دو دهه ، گفت: “او مهارت هایی دارد که گاهی فراتر از توانایی او است.” “مهارتهای رهبری ، مهارتهای مدیریتی ، درک نحوه کارکرد هیل ، نحوه کار سنا.”

وی نوشت: “من به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی پیشرفت خود را ادامه خواهم داد و اطمینان خواهم داد كه هر آمریكایی به كیفیت و مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه دسترسی پیدا می كند – از طریق این بیماری همه گیر و فراتر از آن.”

بایدن به ریشه های طبقه کارگر بتزر ، تلاش های طولانی مدت او برای افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، از جمله در اجتماعات رنگارنگ ، و کار با جمهوری خواهان برای گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا و توانایی بیماران برای درمان ویروس کرونا جلب شد. به دو مقام آشنا با روند تصمیم گیری وی که خواستند نامشان فاش نشود زیرا مجاز به سخنرانی در جمع نبودند.

در حالیکه رئیس جمهور منتخب تحت فشارهای فزاینده ای برای اطمینان از متنوع بودن کابینه خود قرار دارد ، بکرا و بقیه تیم بهداشتی بایدن روز سه شنبه معرفی می شوند. قرار است که بایدن و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس ، اولین زن سیاه پوست کشور در این پست خدمت کند ، همچنین قرار است با تعدادی از گروه های حقوق مدنی از جمله NAACP و شبکه اقدام ملی دیدار کند که انتظار می رود نیاز به تعداد بیشتری از اعضای سیاه پوست را برجسته کند. کابینت

و در تماسی که روز دوشنبه توسط شورای آفریقایی آسیا و اقیانوسیه در کنگره برگزار شد ، دموکرات های آسیایی-آمریکایی از اعضای تیم انتقالی بایدن خواستند تا تعداد کسانی که از نژاد آسیایی هستند را به سمت های رهبری گسترش دهند.

جودی چو ، کالیفرنیا ، رئیس گروه پارلمانی ، پس از یک جلسه 30 دقیقه ای با تیم بایدن ، گفت: “من بسیار ناامید شدم.” “ما احساس کردیم که صدای ما شنیده نمی شود.”

انتخاب بایدر از Becerra ، نگرانی های باشگاه کنگره اسپانیا را که به نمایندگی لاتین در یکی از چهار پست برتر کابینه فشار می آورد ، کاهش می دهد ، اما پایان نمی یابد. فراتر از بکرا ، که مادرش مهاجر مکزیکی بود ، این گروه همچنین برای نقش تام پرز ، رئیس فعلی کمیته ملی دموکرات و دبیر سابق کار تلاش می کند.

گومز گفت: “ما به عنوان عضو ، گام بزرگی به جلو بودیم.” اما وی افزود: “موارد بیشتری باید آشکار شود.”

وی گفت: “فراموش نکنیم ، دولت ترامپ افرادی را انتخاب كرد كه كاملاً فاقد صلاحیت برای بسیاری از مواضع بودند و در عین حال به طریقی خاص نگاه می كردند و احساس می كردند و از منظری خاص برخاسته بودند.” خوب خواهد شد. “

پس از پیروزی هریس در انتخابات سنای آمریکا ، جری براون ، فرماندار وقت کالیفرنیا ، در اواخر سال 2016 ، بکرا را به عنوان دادستان کل کالیفرنیا منصوب کرد. او بلافاصله لحنی جنگنده نسبت به دولت جدید ترامپ به خود گرفت.

ساعاتی پس از استخدام بکرا به خبرنگاران گفت: “اگر می خواهید با کشوری آینده نگر مقابله کنید که آماده دفاع از حقوق و منافع آن است ، پس به ما خوش آمدید.”

محافظت از اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا یک اولویت اساسی بود ، اما این قانون همچنین به حمایت از جوانان مهاجر در برابر اخراج و محافظت از قوانین تغییر آب و هوا در کالیفرنیا پرداخت.

بعنوان دبیر HHS ، Becerra همچنین مسئولیت نظارت بر دفتر اسکان مجدد پناهندگان را عهده دار خواهد بود ، سرویس مسئول مراقبت از ورود غیرقانونی افراد خردسال بدون همراه به ایالات متحده ، که به گفته برخی از دموکرات ها ، به ویژه برای کارهای مهاجرتی ، پا به او می گذارد. . به عنوان دادستان کل ، بکرا به رهبری ائتلافی از همکاران دادستان ایالتی کمک کرد که سیاست های جدایی کودک ترامپ را قضاوت می کنند.

جمهوری خواهان بلافاصله خطوط حمله خود را در انتخابات روشن کردند. جان کورنین ، سناتور تگزاس می گوید که وی فاقد صلاحیت است زیرا هیچ ارتباطی با صنایع بهداشتی یا دارویی ندارد ، در حالی که سناتور ایندیانا ، مایک براون ، از حمایت خود از Medicare for All حمایت کرده است.

مکث با برخی از عکسهای قبلی خود که بر دانش تأکید داشتند ، بایدن بسرا را به خوبی نمی شناسد. و همچنین بکرا روابط عمیقی با هریس ندارد. در حالی که بسرا شغل قدیمی خود را به عهده گرفت ، بیشتر کار خود را در واشنگتن دی سی سپری کرد ، در حالی که هریس از طریق سیاست در خانه در کالیفرنیا آمد.

به طور معمول ، کار دبیر HHS به ارتباطات سیاسی ، مهارت های ارتباطی ، هوش مدیریتی ، تمایل به رسیدگی به موضوعات پیچیده پزشکی و ذهن حقوقی خلاق نیاز دارد که از قدرت های نظارتی گسترده بدون پایان دادن به از دست دادن دعوا استفاده می کند.

بعنوان یک نماینده سابق کنگره 12 دوره ای ، بکرا با آگاهی از Capitol Hill وارد این کار خواهد شد ، اما باید با استاندارانی که نقش زیادی در انتشار واکسن ویروس کرونا دارند ، ارتباط برقرار کند. رابطه نزدیک با رئیس جمهور نیز از اهمیت بالاتری برخوردار است. وزیر بهداشت فعلی الکس هازارد بارها و بارها رئیس جمهور دونالد ترامپ را در طی شیوع بیماری عصبانی کرده است.

برخی از با استعدادترین پزشکان و محققان کشور در آژانسهای HHS مانند م asسسات ملی بهداشت ، سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها کار می کنند. ایده Operation Warp Speed ​​، تلاشی برای تولید سریع واکسن های ویروس کرونا ، در FDA ایجاد شد.

HHS اختیارات زیادی از طریق قاعده گذاری دارد و اگر بایدن با یک کنگره کاملاً تقسیم شده با مشکل مواجه شود ، این امر به ویژه برای بایدن مهم خواهد بود. صنایع عمده تنظیم شده توسط HHS دارای جیب های عمیق و اصطبل وکلای درجه یک هستند که همیشه قادر به مخالفت با سیاست با پرونده های قضایی هستند و دستیاران بایدن معتقدند که زمان بکرا برای شکایت از دولت ترامپ طی چهار سال گذشته به او کمک خواهد کرد از چنین دامهایی خودداری کنید.

———

گزارش های آلونسو-زالدیور و ماسکارو از واشنگتن؛ گزارش رونین از ساکرامنتو ، کالیفرنیا. مایک بالسامو ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در واشنگتن به این گزارش کمک کرده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*