کارسون می گوید پس از مبارزه با COVID-19 “از جنگل خارج شده است”


وزیر مسکن بن کارسون پس از آنکه گفت پس از عفونت ویروس کرونا به شدت مریض شد ، درمان های غیرقابل تأیید را برای نجات جان خود نسبت می دهد

هیچ مدرک پزشکی وجود ندارد که درمان ذکر شده توسط کارسون م workedثر باشد.

جراح مغز و اعصاب بازنشسته کارسون روز جمعه گفت كه معتقد است كه او در حال حاضر “از جنگل خارج شده است.” او فاش كرد كه همسرش كاندي نيز از COVID-19 رنج مي برد ، بيماري ناشي از ويروس كرونا. كارسون در اوايل ماه مثبت بود.

در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر شد ، کارسون گفت که او “بسیار بیمار” است اما پس از انجام یک گیاه درمانی که از گیاه خرزهره انجام شده است ، “بهبود چشمگیری” مشاهده کرده است. کارسون گفت که شرایط زمینه ای وجود دارد که وی آنها را مشخص نکرده است ، “و بعد از مدت کوتاهی ، وقتی فقط احساس ناراحتی خفیف کردم ، علائم تسریع شد و من به شدت مریض شدم.”

کارسون گفت که ترامپ از وضعیت خود آگاه است و “من را از آنتی بادی مونوکلونال درمانی که قبلاً دریافت کرده بود درمان کرد ، که من اطمینان دارم جان من را نجات داد.”

کاخ سفید روز شنبه از اظهار نظر خودداری کرد ، درعوض س questionsالات مربوط به مداخله احتمالی ترامپ در مراقبت های پزشکی کارسون را به وزارت مسکن و شهرسازی ارجاع داد. HUD همچنین از اظهار نظر خودداری کرد.

وزیر امور خارجه ، اعتبار را به ترامپ ، تیم پزشکی کاخ سفید و پزشکان در بیمارستان نظامی والتر رید گفت: “من واقعاً معتقدم که در این مرحله از جنگل خارج شده ام.”

ترامپ پس از عفونت در اوایل ماه اکتبر ، سه روز را در والتر رید گذراند و در آنجا درمان های آزمایشی مختلفی از جمله درمان با آنتی بادی رگنرون را انجام داد. ترامپ بعداً به عنوان یک داروی درمانی تجربی به بهبودی کمک کرد.

کارسون گفت که او از Oleander 4X استفاده می کند ، اما هیچ مدرکی مبنی بر این که این درمان یا سایر داروهای هومیوپاتی علیه COVID-19 مثر باشد وجود ندارد.

ترامپ با معافیت از “استفاده دلسوزانه” ، معاشرت با “رجنرون” ، به رسمیت شناختن استانداردهای بالاتر و بالاتر مراقبت هایی که از رئیس جمهور دریافت کرد.

ایمنی و اثربخشی Regeneron هنوز مشخص نشده است. همچنین راهی برای رئیس جمهور یا پزشکان وی وجود ندارد که بدانند این دارو تاثیری داشته است.

کارسون در بیانیه ای اذعان کرد که به سطحی از مراقبت ها دسترسی دارد که برای اکثر آمریکایی ها غیرقابل دسترس است. وی گفت: اولویت باید ارائه خدمات درمانی و مراقبت های قابل مقایسه با مردم در اسرع وقت باشد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*