[ad_1]

کاساندرا استابس گفت: “این واقعیت که حداقل 20 درصد از تیم اعدام BOP از زمان اعدام اورلاندو هال با COVID-19 مرتبط بوده اند ، بسیار گویا است – خصوصاً با توجه به این واقعیت که ما نمی دانیم چه تعداد از اعضای تیم برای آزمایش انتخاب شده اند.” مدیر پروژه مجازات سرمایه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

در پرونده های قضایی ، اداره زندان ها گفت که هشت عضو تیم اعدام تخصصی – گروهی حدود 40 افسر که به دلیل اعدام در ایندیانا زندانی شده بودند – بلافاصله پس از اعدام هال ، چند هفته پیش ، آزمایش ویروس مثبت شد.

آژانس گفت ، فقط شش عضو تیم قبل از ترک Ter Haute آزمایش آزمایش ویروس را انتخاب کردند – و همه آزمایشات منفی بودند. اما شش نفر دیگر طی یک هفته مثبت شدند و دو نفر دیگر از اعضای تیم نیز کمی دیرتر مثبت شدند.

دفتر زندان قصد دارد پنج نفر از این کارمندان را برای اجرای دو اعدام برنامه ریزی شده در این هفته برگرداند و گفت چنین تصمیمی مطابق با دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است. مشخص نیست که آیا آنها هنوز هم می توانند مسری باشند ، اما اداره زندان ها گفت که این دستورالعمل ها به آنها امکان تعامل با افراد دیگر را می دهد ، زیرا بیش از 10 روز آزمایش مثبت وجود دارد. دو عضو دیگر تیم که آژانس می گوید “اخیراً مثبت بوده اند” در اعدام شرکت نخواهند کرد.

این هفته ، اداره زندان ها در نظر دارد دو اعدام دیگر – براندون برنارد در روز پنجشنبه و آلفرد بورژوا در روز جمعه انجام دهد. قرار بود سه اعدام دیگر ، چند روز قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ژانویه. و دادستان کل ویلیام بار به AP گفت که او احتمالاً قبل از ترک وزارت دادگستری استخدام بیشتری خواهد کرد.

سخنگوی بایدن گفت رئیس جمهور منتخب با مجازات اعدام مخالف است و تلاش خواهد کرد تا هنگام استفاده از این قانون به استفاده از آن پایان دهد.

روز سه شنبه ، اداره زندان ها گفت زندانی زندانی 78 ساله Terre Haute جیمز لی ویلر روز دوشنبه در بیمارستان محلی درگذشت ، هفته ها پس از آزمایش مثبت COVID-19. به گفته وی ، 264 زندانی و 21 کارمند FCC Terre Haute ، مجموعه زندان فدرال که در آن اعدام ها انجام می شود ، موارد مثبت ویروس را تأیید کرده اند. دو زندانی که به مجازات اعدام در زندان محکوم نشده اند ، با این استدلال که اگر دفتر زندان به جذب ده ها نفر در هر یک از اعدام ها ادامه دهد ، می توانند زندگی آنها را به خطر بیندازند و خواستار به تعویق انداختن اعدام ها شدند.

برای هر اعدام حدود 100 نفر به مجموعه زندان آورده می شوند ، از جمله تیم اعدام ، پرسنل امنیتی دیگر ، شاهدان و دیگران.

در جلسه دادگاه روز سه شنبه ، جوردن فون بوکرن ، وکیل وزارت دادگستری گفت که وی نمی داند هیچ یک از اعضای تیم اعدام با مقامات زندان که آزمایش ویروس مثبت داشته اند ، ارتباط داشته اند. اما وی استدلال كرد كه وزارت دادگستری باید مجاز به اعدام باشد ، با این استدلال كه پروتكلهای موجود كافی است و با این استدلال كه نمی توان دانست كه چگونه افسران به ویروس آلوده می شوند.

وی با این استدلال که ممکن است در رستوران ها ، مغازه ها یا هتل ها به نمایش درآمده باشد ، گفت: “حتی دشوار است تصور کنیم که آنها آن را هنگام اعدام ترتیب داده اند.”

اما مقامات بهداشت مدت ها استدلال می کردند که زندانها طوفان کاملی از عوامل خطر ، گردش خون ضعیف ، فاصله اجتماعی ضعیف و کمبود تجهیزات محافظت شخصی هستند. همانطور که ویروس در خارج از زندان ها رشد می کند ، در داخل نیز رشد می کند.

از 6 نوامبر ، تعداد زندانیانی که در حال حاضر آلوده و هنوز از این ویروس بهبود نیافته اند 165 درصد افزایش یافته و از 2،092 به 5،555 رسیده است. در همین مدت ، 17 زندانی بر اثر COVID-19 درگذشتند.

دفاتر زندان از همان ابتدا با ویروس کرونا در 122 زندان فدرال ایالات متحده مبارزه می کنند و زندانیان ، وکلا ، وکلا و حتی کارگران اصلاحی ماه هاست که زنگ خطر را درباره آنچه که آنها می گویند یک سیاست ناکافی برای کنترل ویروس است ، به صدا در می آورند.

به گفته آژانس ، تعداد کارکنان با آزمایشات مثبت مداوم 79٪ افزایش یافته است ، از 899 نفر در 6 نوامبر به 1613 نفر در 7 دسامبر ، که باعث افزایش نیروی کار در حال حاضر کم است. مایکل کارواخال ، مدیر آژانس هفته گذشته به کنگره گفت ، سیستم زندان های فدرال نیازی به آزمایش کارکنان برای آزمایش COVID-19 ندارد.

کارواخال گفت: “من نمی توانم به کسی دستور بدهم که در این آزمون شرکت کند.” “اگر می توانستم ، از قبل این کار را می کردم.”

در اواخر ماه گذشته ، یک زندان با امنیت متوسط ​​در مندوزا ، کالیفرنیا ، که توسط موجی از موارد مشکوک به COVID-19 برخورد کرد ، 23 کارمند اصلاح نشده را به دلیل کمبود کارکنان ، به کار به عنوان یک افسر اصلاح اصلاح کرد.

همه کارمندان زندان فدرال به عنوان افسران اصلاحیه آموزش دیده اند ، اما یک مقام اتحادیه عملکرد معروف به “افزایش” را با داشتن یک معلم جایگزین برای نظارت بر یک کلاس از کودکان هیجان زده مقایسه می کند.

آرون مک گلوتین ، رئیس اتحادیه در مندوزا گفت: “این یک عمل خطرناک و بسیار خطرناک است.” “این مسئله این نیست که آیا ، این مسئله این است که چه کسی مورد حمله قرار خواهد گرفت.”

———

سیساک از نیویورک گزارش می دهد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر