[ad_1]

یک مقام وزارت بهداشت وایومینگ که در واکنش دولت به ویروس کرونا نقش داشت ، مشروعیت همه گیری را زیر سوال برد و واکسن پیش رو را به عنوان سلاحی بیولوژیکی توصیف کرد.

کاسپر ، وایو – یک مقام وزارت بهداشت وایومینگ که در واکنش دولت به ویروس کرونا نقش داشت ، مشروعیت همه گیری را زیر سوال برد و واکسن اخیر را به عنوان سلاحی بیولوژیکی توصیف کرد.

ایگور شپارد ، مدیر مقدماتی و مقابله ، در یک رویداد 10 نوامبر که توسط گروه آزاد و آزاد Keep Colorado برگزار شد ، تلاش های موسوم به “همه گیری” و تولید واکسن توطئه های روسیه و چین برای گسترش کمونیسم در سراسر جهان است. “

چوپان در یک ارائه دو ساعته در لاولند ، کلرادو معرفی شد و در مورد کارمند وزارت بهداشت وایومینگ صحبت کرد.

با این حال ، مقامات وایومینگ ، از جمله فرماندار مارک گوردون ، که در کنفرانس خبری اخیر خود از افرادی خواست که ویروس را جدی نمی گیرند ، از اظهار نظر خودداری کردند.

مایک چبالوس ، مدیر بخش و دکتر الکسیا هریست ، مسئول بهداشت عمومی ، روز جمعه به پرسش های آسوشیتدپرس پاسخ ندادند ، از جمله وقتی که آنها از مکالمه شپرد مطلع شدند و اگر در پاسخ گفتند چه می کنند.

پیام های تلفنی و رسانه های اجتماعی که روز جمعه برای چوپان ترک شده بود ، پس داده نشدند.

دتی گفت: “تمام مواردی که ما در طول ماه ها گفته ایم و هزاران ساعت کار اختصاصی توسط کارکنان و شرکای محلی ما در مورد این تلاش برای پاسخگویی و هیجان ما نسبت به امیدی که واکسن ارائه می دهد ، موقعیت کلی ما را در بخش همه گیری روشن می کند.” در اظهارات یکسان پنجشنبه به Casper Star-Tribune ، که اولین بار در مورد ارائه چوپان ، و AP در روز جمعه گزارش شده است.

محققان ماه ها نگران بودند که بدبینی سیاسی در مورد واکسن های COVID-19 می تواند به اثر بخشی آنها آسیب برساند. واکسن ها در صورت تلقیح اکثر مردم موثرتر هستند.

گزارش Star-Tribune ، محققان دانشگاه هاپکینز و دانشگاه ایالتی تگزاس در ماه ژوئیه گزارشی نوشتند و این نگرانی ها را برجسته کردند.

“اگر ضعیف طراحی و اجرا شود ، کمپین واکسیناسیون Covid-19 در ایالات متحده می تواند ایمان فزاینده به واکسن ها و مقامات بهداشت عمومی را که آنها را توصیه می کنند – به ویژه در افرادی که بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19 “، محققان می نویسند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر