کالج های آمریکایی در حال بررسی پروتکل های ویروسی جدید برای بازگشت دانشجویان هستند


با افزایش موارد ویروس کرونا در کشور ، برخی از کالج ها و دانشگاه ها در حال بررسی مجدد برخی از برنامه های خود برای ترم آینده هستند.

اما در اواسط ماه اکتبر ، موارد در مدرسه کوچک در ورمونت شروع به افزایش کرد. این اپیدمی با یک پیست یخی در فاصله بیش از 64 کیلومتر فاصله دارد. کالج هنرهای لیبرال به آموزش از راه دور روی آورد و دانشگاه را به روی بازدید کنندگان بست. از ماه نوامبر ، در مجموع 76 نفر از حدود 1600 دانش آموز مثبت آزمایش کرده اند.

رئیس جمهور لورین استریت در نامه ای الکترونیکی گفت: “تجربه پرش در مواردی که پس از هفته ها آزمایش های نظارتی بدون هیچ نتیجه مثبتی انجام دادیم ، بسیار نگران کننده بود.”

هنگامی که دانشجویان برای ترم بهار بازگشتند ، سنت مایکل آزمایش آنها را به صورت هفتگی آغاز می کند. این دانشکده همچنین ممکن است دانشجویان را مکلف کند که وقتی به آنها گفته می شود که قرنطینه می کنند به یک اتاق نشیمن جداگانه بروند.

ویروس کرونا باعث ایجاد چالش های بزرگی در طول ترم پاییز برای کالج های آمریکایی شد که سال تحصیلی را با آموزش شخصی ، از جمله کالاهایی که شیوع بیماری را به همراه داشت ، آغاز کردند. کسانی که به این تعداد فزاینده ، که فقط یادگیری مجازی را ارائه می دهند ، ملحق نمی شوند ، در حال ارزیابی نحوه بازگشت دانش آموزان پس از تعطیلات زمستانی هستند ، در حالی که کشور با سطوح خرد کننده عفونت های ویروسی مواجه است.

مدارس برگشتی در حال تنظیم پروتکل های آزمون ، معرفی غربالگری های جدید و حذف تعطیلات بهاری هستند تا دانش آموزان را از سفر به دانشگاه باز نگه دارند.

مدارس دیگر ، بزرگ و کوچک ، معتقدند که همچنان می توان تجربه همه گیری را در دانشگاه ادامه داد.

دانشگاه پلی تکنیک کالیفرنیا در سان لوئیس اوبیسپو در نظر دارد آزمایش بزاق را در سه ماهه زمستان اضافه کند ، آزمایشاتی که در محوطه دانشگاه انجام می شود و به شما این امکان را می دهد تا “افراد بسیار سریعتر را آزمایش کند – پیش بینی فعلی ما 4000 آزمایش در روز تا اواسط ژانویه است. “رئیس جمهور جفری آرمسترانگ ماه گذشته در پیامی برای کل دانشگاه گفت.

در طول ترم بهار ، کالج کالبی در ماین می خواهد برخی از تست های سریع آنتی ژن را به تست های هفته ای دو بار برای دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارمندان اضافه کند. او همچنین تعطیلات یک هفته ای بهار را لغو کرد و دو تعطیلات کوچک را در مارس و آوریل جایگزین کرد.

داگلاس ترپ ، مدیر ارشد امور مالی گفت: “ما در حال برنامه ریزی برای امور دانشگاه هستیم تا مردم بتوانند استراحت کنند.”

باربارا میستیک ، رئیس انجمن ملی کالج ها و دانشگاه های مستقل گفت ، انتظار می رود مدارس بیشتری به جای ورود دانش آموزان ، قبل از ورود به دانشگاه ، دانش آموزان را آزمایش کنند.

موسساتی مانند دانشگاه سیراکیوز در نیویورک زودتر از برنامه ریزی شده در پاییز امسال انصراف داده اند ، اما قصد دارند زندگی خود را در ترم آینده در دانشگاه از سر بگیرند.

اما مدارس بیشتر در بهار از مدارس بیشتری پیروی می کنند.

لین پاسکرلا ، رئیس انجمن کالج ها و دانشگاه های آمریکا گفت: “ما شاهد افزایش سریع کالج ها و دانشگاه ها هستیم که اعلام می کنند آنها برای ادامه تحصیل در ترم و بهار به آموزش از راه دور روی خواهند آورد.”

از یک سو دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن اوایل ماه گذشته اعلام کرد که تقریباً همه کلاسهای خود را در عمل ادامه خواهد داد.

سورش گاریملا ، رئیس جمهور گفت ، همکاری دانشجویی با پروتکل ها به کاهش موارد ویروس کرونا در محوطه دانشگاه دانشگاه ورمونت در شهر کوچک بورلینگتون کمک کرده است.

اخیراً دانش آموزانی که ماسک زده بودند از چادر مقابل مرکز دانشجویی عبور کردند و در آنجا باید هفتگی آزمایش شوند. آنها جدا شدند ، در یک ایستگاه متوقف شدند تا دستهای خود را ضد عفونی کنند و بینی خود را باد کنند ، سپس به مرکز آزمایش داخلی ادامه دادند.

برایان بویل کلاس دوم دبستان در این آزمون گفت: “این بخشی از برنامه معمول من است.”

این مدرسه بودجه ای فدرال برای تخفیف ویروس کرونا برای هزینه های مربوط به ویروس مانند آزمایش دریافت کرده است ، اما گاریملا تخمین می زند 10 تا 15 میلیون دلار دیگر هزینه کند.

بویل گفت ، همچنین بسیاری از اقدامات احتیاطی ، قوانینی برای فاصله اجتماعی و حداکثر تعداد افراد در یک گروه وجود دارد. اجتماع با مردم از نظر اجتماعی دشوارتر است ، اما او گفت دانش آموزان می توانند راه هایی برای انجام این کار پیدا کنند و هنوز هم از قوانین پیروی می کنند و در امنیت هستند.

وی گفت: “شما می دانید که در گروه های کوچک و چیزهای دیگر بیرون هستید.”

با افزایش موارد در ورمونت و UVM در ماه نوامبر ، وی گفت که او نگرانی در مورد شخصی بودن ترم بهار را دارد.

وی در ایمیلی گفت: “بزرگترین نگرانی من این است كه مردم با اقدامات فردی خود در زمینه فاصله اجتماعی / قرنطینه در تعطیلات زمستانی آرامتر شوند.” “من فقط می توانم امیدوارم که مردم به یاد بیاورند که این اقدامات ایمنی چقدر مهم هستند و به خاطر سلامتی و آموزش ما به آنها ادامه می دهند.”

————

مایکل کیسی ، نویسنده AP ، در تهیه این گزارش از بوستون شرکت کرده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*