کالیفرنیا برای جلوگیری از ویروس کرونا در شب منع رفت و آمد برقرار می کند


فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، یک شبانه روز مقررات منع رفت و آمد را اعمال می کند ، زیرا پرجمعیت ترین ایالت سعی در کنترل افزایش ویروس کرونا دارد

آنچه مقامات به دستور محدود ماندن در خانه می خوانند ، ساکنان ناچیزی را می خواهد که از شنبه از ساعت 10 شب تا 5 صبح در خانه بمانند.

این کشور بر شدیدترین کشورها ، 41 کشور از 58 شهرستان ایالت ، که برای بهبود اقتصادی در لایه “بنفش” زیر سیستم رنگی کالیفرنیا قرار دارند ، تأثیر می گذارد. این میزان 94٪ از تقریبا 40 میلیون نفر جمعیت این ایالت را شامل می شود.

این اقدام تنها چند روز پس از اعمال محدودیت های ایالتی برای محدود کردن فعالیت های تجاری در این 41 شهرستان با بیشترین افزایش در موارد ویروس صورت گرفت.

“ویروس در حال گسترش است که از ابتدای این بیماری همه گیر مشاهده نکرده ایم و چند روز و هفته های آینده برای جلوگیری از جزر و مد بسیار مهم است. در بیانیه ای از نیوزوم آمده است.

این سفارش یک ماه تا 21 دسامبر ادامه خواهد داشت ، اما اگر نرخ عفونت و روند بیماری بهبود نیابد ، ممکن است تمدید شود.

مقامات گفتند ، در حالی که مشاغل غیر اصلی باید تا ساعت 10 شب تعطیل شوند ، رستوران ها حق ارائه غذا برای بردن به خانه را دارند و مردم می توانند برخی از کارهای معمول مانند پیاده روی سگ را انجام دهند. آنها همچنان قادر به دریافت مراقبت های پزشکی ، دریافت نسخه و رسیدگی به سایر نیازهای اساسی خواهند بود.

مقامات گفتند که حرکات شبانه بیشتر شامل فعالیت های اجتماعی می شود که منجر به افزایش خطر ابتلا به عفونت می شود ، به خصوص اگر افراد مشروب بخورند و اقدامات اساسی ایمنی مانند استفاده از ماسک و فاصله را حفظ کنند.

این به دنبال محاصره گسترده تری از کشور در بهار رخ داد ، که شبانه روز همه ساکنان را تحت تأثیر قرار داد.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا ، دکتر “از اقامت در خانه در بهار امسال ، که سطح منحنی کالیفرنیا را تسطیح می کند ، می دانیم که کاهش حرکت و اختلاط افراد به شدت گسترش COVID-19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ را کاهش می دهد.” مارک گالی در بیانیه ای گفت. “اگر نتوانیم منحنی را به سرعت صاف کنیم ، ممکن است نیاز به اقدامات دقیق تری داشته باشیم. اکنون انجام این اقدامات دشوار و موقت می تواند به جلوگیری از استثنا در آینده کمک کند. “


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*