[ad_1]

آنچه مقامات به دستور محدود ماندن در خانه می خوانند ، افرادی که دستور اولیه ندارند ، از شنبه از ساعت 10 شب تا 5 صبح در خانه می مانند. نظم تا 21 دسامبر را اجرا خواهد کرد، اما ممکن است تمدید شود اگر روند بیماری بهبود نمی بخشد.

مقررات منع رفت و آمد کمتر از ممنوعیت تقریباً کامل تجارت و مسافرت های ناچیز است که توسط فرماندار گاوین نیوز در ماه مارس وضع شد ، و دلیل آن را تساوی درصد موارد COVID-19 با وجود اوج تابستان اعلام کرد.

ساعات کار 94٪ از تقریبا 40 میلیون ساکن این ایالت را شامل می شود. این در 41 مورد از 58 شهرستان ایالت است که بیشترین میزان ابتلا به ویروس را دارند و تحت سیستم چهار لایه کالیفرنیا برای گشودن اقتصاد با شدیدترین محدودیت ها روبرو هستند.

بستری شدن در بیمارستان طی دو هفته تقریباً 64٪ افزایش یافته است و میزان مثبت – درصد افرادی که از نظر ویروس مثبت بودند – بیش از 50٪ افزایش یافته و اکنون در 7 روز گذشته 5.6٪ است.

“ویروس در حال گسترش است که از ابتدای این بیماری همه گیر مشاهده نکرده ایم و چند روز و هفته های آینده برای جلوگیری از جزر و مد بسیار مهم است. ما زنگ هشدار را به صدا در می آوریم. “

این ایالت در روز پنجشنبه 11،478 مورد را ثبت کرد که بالاترین میزان از اواسط ماه اوت است.

گالی گفت ، حدود 12 درصد موارد مثبت در نهایت به بستری شدن در بیمارستان نیاز دارند ، این بدان معناست که فقط بر اساس شمارش یک روزه ، طی 120000000000000000000000000000000000000000000000000000000000002

گالی گفت: “حتی یک مجرم” برای این کارها وجود ندارد ، اما از جمله او به افرادی اشاره می کند که هم در خانه و هم در فضای باز بیشتر مخلوط می شوند ، به خصوص برای جشن ها و تعطیلات مانند هالووین و قبل از شکرگذاری ، زمانی که بسیاری وسوسه می شوند با خانواده و دوستان جمع شوید

اما وی منع رفت و آمد را تلاشی متمرکز و متمرکز خواند که به برخی فعالیتها ادامه می دهد ، “زیرا ما از ماهها محدودیت COVID-19 خسته شده ایم”.

گالی گفت: “این ایده خستگی COVID ، رنجش COVID بخش مهمی است.”

ساعت مفید تنها چند روز پس از اعمال محدودیت های شدیدتر ایالت برای محدود کردن فعالیت های تجاری در 41 شهرستان می آید. دستورالعمل جدید سلامت هیچ مشاغلی را نمی بندد. با این حال ، شرکت های ناچیز باید تا ساعت 10 شب درهای خود را ببندند ، اگرچه رستوران ها مجاز به ارائه و تحویل پس از آن زمان هستند.

مردم هنوز هم می توانند برای خرید مواد غذایی خرید کنند ، از پزشکی کمک بگیرند ، نسخه بگیرند و از سایر ملزومات اساسی در حین ممنوعیت عبور و مرور استفاده کنند.

گلی گفت: “بله ، من می توانم ساعت 11 شب سگم را قدم بزنم ، اگر این رسم و روال شما باشد.”

غالی گفت که حوزه های قضایی محلی می توانند از مقررات منع رفت و آمد برای اجرای دستورات بهداشتی استفاده کنند “در حدی که معتقدند این امر به آنها کمک می کند فعالیت هایی را که می توانند در انتقال کمک کنند کنترل کنند.”

کلانترهای منطقه ، از جمله ال دورادو ، اورنج و ساکرامنتو ، سریع گفتند که منع رفت و آمد ممنوع نمی کنند.

کورت هاگمن ، رئیس هیئت نظارت بر شهرستان سن برناردینو ، گفت که او نیاز به این کشور را برای انتقال پیام به مردم مبنی بر هوشیاری مردم نسبت به ویروس درک می کند ، اما منع رفت و آمد را راهی برای این کار نمی داند.

“اگر مردم ساعت 10:30 شب بیرون بروند ، برای دستگیری نمی نشینیم. ما منابع نداریم. “

مقامات فرسنو و پلاسر می گویند که قوانین ایالتی را اعمال نخواهند کرد و دو جمهوری خواه در تلاشند تا 14 ایالت کالیفرنیای شمالی را متحد کنند تا رسماً خواستار یک رویکرد محلی باشند که بر بازگشایی تأکید دارد.

الکس ویلانوئوا ، کلانتر شهرستان لس آنجلس گفت که منع رفت و آمد شبانه را به رستوران ها و خرده فروشی های غیر ضروری در پرجمعیت ترین شهرستان کشور اعمال نمی کند ، جایی که موارد در دو هفته گذشته بیش از دو برابر شده و بستری شده است. 30٪ افزایش یافته است.

بیش از 350،000 نفر مورد و نزدیک به 7400 نفر از خطر مرگ در شهرستان گزارش شده است.

ویلانوئوا در توییتر خود نوشت که از زمان صدور اولین حکم به منزل در ماه مارس ، “ما بر روی آموزش و رعایت داوطلبانه تمرکز کرده ایم و اقدامات اجرایی آخرین چاره است.”

وی در توئیتر خود نوشت: “ما به جامعه اعتماد می کنیم و به مردم اعتماد می کنیم تا ریسک را ارزیابی کرده و اقدامات لازم را انجام دهیم.”

در منطقه سن دیگو ، دومین ایالت بزرگ با 3.3 میلیون نفر جمعیت ، کلانتر بیل گور روز پنجشنبه “حضور تمام وقت در اجرای قانون” را اعلام کرد تا مشاغل بیشتری را مجبور کند با پیوستن به محدودیت های شدید ویروس کرونا در کالیفرنیا مطابقت داشته باشند. به یکی از پرخاشگرانه ترین تلاشها در کشور انجام می شود.

گور گفت ، با این حال ، قبل از موضع گیری در مورد اجرای آن در شهرستان سن دیگو ، برای مطالعه دستور به زمان بیشتری نیاز داشت.

وی همچنین از مردم خواست كه رفتارهای ایمنی را دنبال كنند.

گور گفت: “خط اصلی در آنجا از ماسکهای لعنتی در فاصله اجتماعی استفاده می کند و هرچه زودتر این کار را انجام دهیم ، زودتر از این بحران عبور خواهیم کرد.”

————

اسپاگات از سان دیگو گزارش داد. نویسندگان آسوشیتدپرس امی تاکسین از اورنج کانتی و استفانی دازیو از لس آنجلس همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر