کالیفرنیا موارد جدید ویروس کرونا را گزارش می کند


مقامات دولتی گفتند که پرونده های COVID-19 هفته ها با نرخ های نگران کننده ای در حال افزایش بوده و به بالاترین رقم 18،350 ثبت شده در روز سه شنبه رسیده است و از رکورد قبلی بیش از 15000 مورد اعلام شده در روز شنبه فراتر رفته است.

میانگین هفت روز آزمایش مثبت در هفته گذشته از 5.3٪ به 6.5٪ رسیده است. میانگین 14 روزه از 4.8 به 5.9 درصد کاهش یافت.

مقامات در حال بحث در مورد موارد رو به افزایش اضطراب در روزهای اخیر هستند و از مردم می خواهند که در خانه بمانند و در جلسات شکرگذاری با افراد خارج از خانه خود تجدید نظر کنند.

دکتر Marty Fenstersheib ، افسر آزمایش COVID-19 در سانتا کلارا ، گفت: “واقعاً ، ما واقعاً نگران هستیم.” “تمام شاخص هایی که ما دنبال کردیم و در ماه های گذشته عملکرد خوبی داشتند ، اکنون بسیار شیب دار در حال افزایش هستند. درجه مثبت ما در شهرستان ما در حال افزایش است ، به ویژه در جوامع آسیب دیده ما. “

تقریباً کل ایالت از ساعت 22:00 تا 05:00 در حصر منع رفت و آمد است و مشمول سخت ترین مقررات مربوط به فعالیت های شرکت ها از جمله ممنوعیت غذاخوری در فضای داخلی و ظرفیت محدود در فروشگاه ها است.

اما لس آنجلس فراتر رفته است. با افزایش موارد در هفته گذشته ، وی به رستوران ها دستور داده است که بعد از چهارشنبه شب وعده های غذایی خود را متوقف کنند و در حال بررسی دستور دیگری برای اقامت در خانه است.

در روز سه شنبه ، شهرستانهای سانتا کلارا و ساکرامنتو بالاترین تعداد روزانه موارد را ثبت کردند. ساکرامنتو تقریباً 1000 مورد عفونت جدید گزارش داد که نسبت به یک ماه قبل سه برابر شده است. سانتا کلارا ، در قلب سیلیکون ولی ، بیش از 500 مورد داشت ، یک سوم بیشتر از رکورد قبلی در تابستان.

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی لس آنجلس ، دستور آینده اقامت در خانه برای سرپرستان شهرستان را بیان کرد و گفت دیگر فرصتی برای انتظار برای اقدام نیست

اما روز چهارشنبه ، دیگر مقامات بهداشت شهرستان گفتند که آنها هنوز منتظر صدور دستور هستند و درباره برنامه اولین دستور در ماه مارس ، که احتمالاً ساکنان آن را در شب قدر تشکر می کند ، بحث نمی کنند.

شهرستان لس آنجلس حدود یک سوم کل موارد COVID-19 در کالیفرنیا و 40٪ مرگ و میر داشته است. لاتین و سیاه پوستان به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار می گیرند.

لس آنجلس علی رغم شهرت خود در زمینه گسترش ، متراکم ترین محله ها را در ایالات متحده دارد. بسیاری از این مناطق دارای خانوارهای چند نسلی هستند که کارگرانی که تجمل کار در محل کار خود را ندارند در محیط کار یا حمل و نقل عمومی در معرض ویروس قرار گرفته و سپس به اعضای خانواده منتقل می شوند.

دکتر جورج روترفورد ، متخصص اپیدمیولوژیست در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو گفت ، از آنجا که عفونت ها از کنترل خارج شده اند ، فرصت های خارج از دستور جدید خانگی برای کنترل ویروس شدیدتر است و بعید است که به ایالات متحده وارد شود. .

به عنوان مثال چین میلیون ها نفر را آزمایش می کند و قرنطینه ها را تحمیل می کند. ایتالیا ارتش را در پلیس قرار داد تا متوقف شود.

وی گفت: “دشوار است تصور کنید که در جامعه ای مانند جامعه ما چقدر می توانید پیش بروید.” “این یک عمل متعادل سازی است ، نه؟” شما می خواهید مردم از او اطاعت کنند ، اما نمی خواهید او را چنان مضحک جلوه دهید که مردم دائماً در تلاش برای یافتن راه هایی برای دور زدن او باشند. “

یکی از عناصری که برای کارکنان بهداشت عمومی یک چالش است ، اجرای آن است. برخی از کلانتری های شهرستان گفته اند که از ماسک یا قوانین منع رفت و آمد استفاده نمی کنند.

با این حال ، مقامات شهرستان سانتا کلارا گفتند که آنها اجرای قانون را افزایش می دهند.

با شکرگذاری ، که فصل خرید تعطیلات را آغاز می کند ، مأموران پیروی ، از روز پنجشنبه و حداقل تا یکشنبه ، در سراسر شهرستان پرواز می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مشاغل از قوانین ظرفیت پیروی می کنند و کارمندان و مشتریان از ماسک استفاده می کنند. و دور بمانند

آتش نشانان که به طور معمول از ظرفیت استفاده می کنند ، به بازرسان برای اطمینان از رعایت آنها کمک می کنند و با مقامات اجرای قانون که در محل جریمه های بهداشتی صادر می کنند ، از 250 دلار شروع می شوند و به هزار دلار می رسند. کسانی که قوانین را زیر پا می گذارند. مایکل بالیت ، مدیر جامعه و تعهد تجاری بخش سانتا کلارا گفت: دیگر مهلت برخورد با صاحبان مشاغل برای برخورد با هشدار وجود نخواهد داشت.

بالیت گفت: “ما اکنون در زمانی هستیم که اطمینان از پاسخگویی در هر سطح بسیار مهم است.”

در لس آنجلس ، دکتر کریستینا گالی ، مدیر خدمات بهداشتی ، گفت که عفونت ها با سرعتی در حال انتشار هستند که هر دو هفته دو برابر می شود و در یک ماه سه برابر می شود.

وی گفت که این ضریب به ویژه نگران کننده است ، زیرا هر روز هزاران مورد و بحران قریب الوقوع با کاهش تخت بیمارستان کشف می شود.

وی گفت ، در حال حاضر ، از هر 145 نفر ، یک نفر در شهرستان لس آنجلس برای دیگران آلوده است. وی از ساکنان خواست تا برای جلوگیری از انتقال با مردم در بیرون از خانه خود جمع نشوند.

وی گفت: “هر اجتماع با تعداد زیادی از مردم فرصتی کاملا واقعی برای گسترش است.” که ناآگاهانه دیگران را آلوده می کند و فرصت انتشار این ویروس را فراهم می کند. “

———

این داستان تصحیح شده است تا نشان دهد آتش نشانان دره سیلیکون از دستورات بهداشتی استفاده نمی کنند ، اما مطابقت آن را تأیید می کنند.

———

رودریگز از سانفرانسیسکو گزارش داد. گزارشگر آسوشیتدپرس ، دیزی نگوین از اوکلند در این گزارش شرکت کرد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*