اگر چه روش کار دندانپزشک و مواد مصرفی کامپوزیت بر روی طول عمر آن تاثیرگذار است. در اغلب موارد هزینه کامپوزیت دندان های جلو براساس فاکتورهایی مانند مهارت و تجربه دندانپزشک و کیفیت مواد اولیه استفاده شده در کامپوزیت دندان تعیین می گردد. اجتناب از مصرف بیش از حد مواد خوراکی و نوشیدنی های رنگزا مانند چای، قهوه و شکلات زیرا کامپوزیت دندان خاصیت رنگ پذیری دارد و بهتر است از این مواد کامپوزیت دندان چقدر طول میکشد کمتر استفاده شود. بنابراین نیاز است فرد با دقت بالا دندانپزشک زیبایی باتجربه و حاذق را انتخاب نماید تا این روش را به بهترین نحو ممکن برای او انجام دهد.

چرا که این ونیر های دندانی با ایجاد لایه ای نازک از سطح دندان در مقابل پوسیدگی محافظت می کنند. کامپوزیت ها در مقابل دیگر درمان ها مزیت هایی دارند که در ذیل به آن ها خواهیم پرداخت. در این مرحله از کامپوزیت ارزان آن قدر میزان خمیر کامپوزیت کم و زیاد میشود تا در نهایت میزان مورد نظر و نتیجه مطلوبی از آن حاصل شود. آیا می توان میزان سفیدی دندان ها را در کامپوزیت انتخاب کرد؟

همچنین با استفاده از این روش می توانند فاصله بین دندان های جلویی را برطرف کرده و دیگر ظاهر بد دندان های جلویی خجالت زده نباشید. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که پزشک می بایست مشاوره ای در رابطه با طرح لبخند، با توجه به سن، رنگ پوست و چهره بیمار انجام دهد. بنابراین توصیه می شود افرادی که خواهان داشتن دندان هایی سفید و لبخند هالیوودی هستند این روش زیبایی و بی خطر را انجام دهند.

بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه کامپوزیت دندان های جلو می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر شیرین مددی دندانپزشک زیبایی در اهواز تماس حاصل فرمایید. در این مقاله در رابطه با ونیر کامپوزیت دندان صحبت خواهد شد. کامپوزیت DMG زمانی که بر مقابل اشعه لیزر قرار می گیرد و سفت و سخت می شود به مرور سفت و سخت تر شده و از مقاومت بالایی در برابر سایش و ضربه برخوردار می شود. پس از اینکه همه دندان ها در یک راستا قرار گرفتند می توانید اقدام به کامپوزیت دندان های خود کنید. در صورتی که دندانهای زیادی را میخواهید باندینگ کنید، ممکن است به چند جلسه درمانی نیاز پیدا کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کامپوزیت دندان قیمت.

ایندکسر