داشتن پوستی صاف، شفاف و بدون نقص از دغدغههای مشترک بسیاری از افراد است. بسیاری از افرادی که برای از بین بردن لک ، جوش های صورت و همچنین برای سفید و روشن تر شدن پوست شان از کرم و صابون گوری اصل استفاده کرده اند از نتیجه بدست امده شگفت زده شده اند این محصول بسیار باکیفیت پوست صورت را به مانند آئینه صاف و شفاف می کند کرم گوری اصل می تواند انواع لک و جوش های پوستی را به صورت دائم از بین ببرد و سفیدی و روشن شدن پوست را به شما هدیه دهد. کرم ضدلک درماتیپیک مدل INTENSE حجم ۳۰ میلی لیتر یک ضدلک قوی مناسب انواع پوست می باشد.این کرم ضد لک با بهره گیری از 10 ترکیب موثر، بر روی تمام مکانیسمهای ایجاد کننده لک موثر است.

80 درصد ترکیبات این کرم گیاهی است . اکنون که با نحوه انتخاب و خرید کرم گوری اصل آشنا شدید دقت داشته باشید این کرم به همراه صابون عرضه شده است که بعضی از فروشنده ها با قیمت های پایین صرفا کرم و یا صابون را به تنهایی میفروشند و قابل توجه اسن که کرم و صابون گوری از مواد کاملا گیاهی ساخته شده است. لکه های عمیق روی پوست معمولاً خاکستری و مایل به آبی هستند و نیاز به کرم قوی ضد لک دارند. ضد آفتاب «لیراک» را قبل رفتن زیر آفتاب روی پوست زده و هر چهار ساعت آن را تجدید کنید.

کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Normal To Dry Medium حجم 40 میلیلیتر دارای محفظه تیوپی بوده که جای کمی اشغال کرده و بهراحتی قادر به حمل آن هستید. کرم تولیدشده توسط این برند دارای ویتامین A, C, کرم ضد لک فیداوت E که موجب تازهسازی پوست شده و باعث میشود پوست حالت پوستهپوسته نداشته باشد. ببخشید کرم رو در یخچال نگهداری کنیم؟ باید به این نکته توجه کنید که غلظت هیدروکینون موجود در انواع ضد لک قوی باید مساوی عدد 4 باشد زیرا درصدهای بالاتر ممکن است نتیجه برعکس دهند و لک یا سوختگی را تشدید کنند. کرم گوری دارای انواع تقلبی فراوان بوده که در زمان خرید سعی کنید از فروشگاه های معتبر کرم گوری را تهیه نمایید.

از برندهای مهم و بسیار موفق در ساخت و تولید انواع کرم ضد لک می تواند به برند، سینره، ان جی، لافارر، الارو، و … اگر قصد بیرون رفتن از خانه را دارید، به هیچ وجه استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب پس از مصرف کرم ضد لک را فراموش نکنید. کرم ضد لک و روشن کننده سینره خواص ضد چروک و ضد التهابی نیز دارد و در افزایش میزان کلاژن سازی موثر میباشد. این شرکت علاوه بر تولید دیگر محصولات باکیفیت جهت حفظ سلامت و شادابی پوست، در تولید کرم روشنکننده و ضد لک نیز به خوبی عمل کرده است.

ایندکسر