اثرگذاری این کرم بسیار سریع است و پوست شما را روشن و درخشان میکند. کلاژن خود در لایه میانی پوست (درم) قرار داشته و زمانیکه لایه بالایی (اپیدرم) برداشته شود، کرمهای لایهبردار AHA فرصت کار روی درم را پیدا میکنند و با تحریک تولید کلاژن و نابودی فیبرهای کلاژن قدیمی مسیر را برای ساخت کلاژنهای جدید کرم لایه بردار لافارر دیجی کالا هموار کنند. این ژل چربی را کاملا از سطح پوست برداشته و پوست را شفاف میسازد. لایه برداری پوست به فرآیندی گفته می شود که در آن سلول های مرده از سطح پوست برداشته می شوند.

برای مثال کرم (پور سیستم) بهترین کرم لایه بردار این برند است، این کرم تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن جوش صورت و جای زخم دارد، این لایه بردار، پوست صورت را خشک و پوسته پوسته نمیکند. لایه بردار مورد، دارای ویتامین c است و بهترین کرم لایه بردار برای پوست خشک است.

از دیگر مزایا آن میتوان به بستن منافذ ریز و باز پوست و درخشندگی پوست اشاره کرد. از مزای دیگر این کرم میتوان به تنظیم کننده ترشح چربی، پاکسازی منافذ باز، از بین برنده سلولهای مرده و کاهش دهنده ناهنجاریهای پوست و جلوگیری از ظهور مجدد مشکلات پوست اشاره کرد. از دیگر مزایا این کرم ایرانی میتوان جلوگیری از ایجاد چین و چروک، نرم و لطیف کردن پوست، آبرسانی موثر، درمان آکنه و از بین بردن جوش سرسیاه اشاره کرد. اسیدهای بتا هیدروکسی یا BHAs: یکی از رایج ترین لایه بردارهای بتا هیدروکسی اسید، اسید سالیسیلیک است که در درمان جوش و آکنه بسیار موثر است.

کرم لایه بردار نئودرم، دارای ترکیبات گیاهی، طبیعی، آلفا هیدروکسید، ویتامینهای مفید، اسیدهای طبیعی مثل گلیکولید اسید و لاکتیک اسید و مواد ضد التهابی است. دقیقا همین نقطه بیانگر شرایطی است که لزوم استفاده از کرم ها و ژل های لایه بردار را خاطرنشان می کند. هر چه سلول های مرده در سطح پوست بیشتر باشند، پوست شما کدر، زبر و ضخیم تر به نظر می رسد.

ایندکسر