این کار آب را به سلولهای پوست جذب میکند. مهمترین ویژگی کرم مرطوب کننده وآبرسان سیمپل این است که بر پایه آب است و به محض تماس با صورت و ماساژ به خوبی جذب میشود و هیچ گونه اثرسنگینی یا گریسی بر روی صورت باقی نمیگذارد. کرم آبرسان و مرطوب کننده سیمپل بافت بسیار سبکی دارد و خیلی زود جذب میشود و بدون اغراق تا ۱۲ ساعت پوست را مرطوب نگه میدارد. به همین دلیل زمانی که پوست آب خود را از دست می دهد، به مرطوب کننده و آبرسان برای برگشتن به حالت طبیعی خود احتیاج دارد شاید به نوعی بتوان کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان را یاری دهنده ی کرم ضد چروک برای کسب نتیجه بهتر عنوان کرد.

در حالیکه رطوبت رسانی به پوست تنها محدود به پوست صورت نیست و برای پوست بدن اغلب افراد با تایپهای پوستی مختلف، مرطوب کننده بدن نیز تولید شده است. بدون شک یکی از معجزه های آبرسانی پوست سرم آبرسان نوتروژیناست.درسته که ما اینجا قراره کرم مرطوب کننده معرفی کنیم اما درست نیست آس و تاپ آبرسان رو برای کسایی که دنبال یه آبرسان خوب پوست هستند رو بهشون معرفی نکنیم. مرطوب کنندهها میتوانند سبک یا سنگینتر باشند و برای فصول مختلف و انواع مختلف پوست فرموله شوند.

خوب است بدانید که برای پوستهای مستعد آکنه، یک مرطوب کننده سبک و بدون روغن که به صورت لوسیون است، بهترین عملکرد را دارد. پوست شما برای بازسازی، دفع سموم، کلاژن و الاستین سازی و بسیاری از فعالیتهای حیاتی دیگر نیازمند، حضور آب است. قبل از هر حرفی بریم سراغ مرطوب کننده های دست محبوب که توی زمستون و تابستون میتونید ازشون استفاده کنید. برای دانستن اینکه پوست شما خشک یا کم آب است، باید به وضعیت پوستتان توجه کنید. نوبتی هم باشه نوبت میرسه به آبرسان خفن گارنیه مدل Nem Bombasi.گارنیه چند تا مدل آبرسان تپل و موپل خوشگل داره که یکی از بهترین هاش به انتخاب خود شما آب رسان آبی گارنیه هست.این بمب آبرسان که به بمب آبرسان عصاره انار گارنیه هم معروفه خاصیت مرطوب کننده فوق العاده ای برای پوستتون به ارمغان میاره.

در این صورت، استفاده از کرم آب رسان همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. اگر پوست خشکی دارید درمان آن به راحتی با یک مرطوبکنندهی مناسب امکان پذیر است. اگر مستعد داشتن پوستی خشک و پوستهپوسته هستید، این نشانهای کاملا مشهود است که سلولها چربی کافی تولید نمیکنند تا بتوانند مانعی محافظتی ایجاد کنند و باعث شوند رطوبت پوست حفظ شود. اگر چه این گزینه میتواند در بعضی مواقع درست باشد، اما ممکن است پوست شما خشک و بدون آب باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم مرطوب کننده ویتابلا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر